Boksas

boksas balsysKlaipėdoje pasibaigusiame 8-ajame tarptautiniame bokso turnyre „Gintarinė pirštinė“ lygių neturėjo šilutiškis Vytautas Balsys. Tradiciniame turnyre dalyvavo 47 boksininkai iš Rusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir žinoma Lietuvos.

evaldas petrauskasSportas.info praneša, kad pasauliniame bokse po Londono olimpinių žaidynių įvyko permainos, leisiančios olimpiadose jėgas išbandyti profesionalams - iki šiol olimpiame ringe galėjo kovoti tik mėgėjai. Mūsų šalies bokso rinktinės vyr. treneris Vladimiras Bajevas džiaugiasi naujovėmis.

boksas fPalangoje vyko tradiciniai Lietuvos jaunučių bokso čempionatas bei tarptautinis turnyras „Mero taurė 2013“. Šiame čempionate dalyvavo Lietuvos jaunučiai boksininkai, tarp kurių - ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Vinco Murausko. Turnyre dalyvavo dvi komandos iš Latvijos, taip pat boksininkai iš Rusijos bei Ukrainos.

Iš Lietuvos jaunučių čempionato 3 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai grįžo su medaliais.

evaldas petrauskasBaltarusijos sostinėje vykstančio 40-o Europos bokso čempionato ketvirtfinalyje 2012 metų Londono vasaros olimpiados bronzos medalininkas Evaldas Petrauskas (svorio kategorija iki 64 kg) trečiadienį 1:2 turėjo pripažinti į pusfinalį iškopusio ir mažiausiai bronzos apdovanojimą užsitikrinusio Prancūzijos atstovo Abdelmaliko Ladjalio pranašumą.

petr.jpgDešimties svorio kategorijų Europos vyrų bokso čempionatą, kuris baigsis birželio 9 dieną, Minske pradėjo 216 atletų iš 37 šalių.

boksas f1Pasvalyje vykusiame Lietuvos rajonų jaunučių (13-14 metų) bokso čempionate varžėsi 120 jaunųjų boksininkų ir 15 komandų.

Šilutės sporto mokyklos jaunieji boksininkai, trenerio Vinco Murausko auklėtiniai Julius Pečkys ir Lukas Petrauskas parsivežė medalius.

Dar vienas V.Murausko auklėtinis - Vytautas Balsys su Lietuvos jaunių rinktine dalyvavo Tarptautinėse varžybose Ukrainoje, iš kur taip pat grįžo su medaliu.

boksas skurdelisTrys lietuviai 17-ajame tarptautiniame Algirdo Šociko vardo bokso turnyre, kuris vyko gegužės 2-4 dienomis, savo svorio kategorijose išplėšė pergales. Net du iš trijų boksininkų - Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai Edgaras Skurdelis ir Paulius Petronis.

Dar dviejuose tarptautiniuose turnyruose, vykusiuose Slovakijoje bei Sovetske, mūsiškiai Vytautas Balsys ir Julius Pečkys irgi pasipuošė medaliais.

skurdelisKaune pasibaigė tradicinis, jau 17-asis Algirdo Šociko vardo tarptautinis bokso turnyras. Lietuvai aukso medalį iškovojo ir mūsų kraštietis - Edgaras Skurdelis (60 kg.). Aukso medalius pelnė ir Eimantas Stanionis (69 kg.) bei Paulius Petronis (75 kg.).

boksasLietuvos jaunimo bokso čempionate Panevėžyje dalyvavo visos Lietuvos, tarp jų - ir  Šilutės boksininkai. Šilutės sporto mokyklai atstovavo trys auklėtiniai, dviem iš jų pavyko parvežti medalius.

Kaip suaugusiųjų čempionatuose, taip ir jaunimo, boksininkai kovojo 3 raundus po 3 minutes. Tik jaunimas, kitaip nei suaugusieji, ringe kovojo su šalmais.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt