Boksas

petr.jpgDešimties svorio kategorijų Europos vyrų bokso čempionatą, kuris baigsis birželio 9 dieną, Minske pradėjo 216 atletų iš 37 šalių.

boksas f1Pasvalyje vykusiame Lietuvos rajonų jaunučių (13-14 metų) bokso čempionate varžėsi 120 jaunųjų boksininkų ir 15 komandų.

Šilutės sporto mokyklos jaunieji boksininkai, trenerio Vinco Murausko auklėtiniai Julius Pečkys ir Lukas Petrauskas parsivežė medalius.

Dar vienas V.Murausko auklėtinis - Vytautas Balsys su Lietuvos jaunių rinktine dalyvavo Tarptautinėse varžybose Ukrainoje, iš kur taip pat grįžo su medaliu.

boksas skurdelisTrys lietuviai 17-ajame tarptautiniame Algirdo Šociko vardo bokso turnyre, kuris vyko gegužės 2-4 dienomis, savo svorio kategorijose išplėšė pergales. Net du iš trijų boksininkų - Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai Edgaras Skurdelis ir Paulius Petronis.

Dar dviejuose tarptautiniuose turnyruose, vykusiuose Slovakijoje bei Sovetske, mūsiškiai Vytautas Balsys ir Julius Pečkys irgi pasipuošė medaliais.

skurdelisKaune pasibaigė tradicinis, jau 17-asis Algirdo Šociko vardo tarptautinis bokso turnyras. Lietuvai aukso medalį iškovojo ir mūsų kraštietis - Edgaras Skurdelis (60 kg.). Aukso medalius pelnė ir Eimantas Stanionis (69 kg.) bei Paulius Petronis (75 kg.).

boksasLietuvos jaunimo bokso čempionate Panevėžyje dalyvavo visos Lietuvos, tarp jų - ir  Šilutės boksininkai. Šilutės sporto mokyklai atstovavo trys auklėtiniai, dviem iš jų pavyko parvežti medalius.

Kaip suaugusiųjų čempionatuose, taip ir jaunimo, boksininkai kovojo 3 raundus po 3 minutes. Tik jaunimas, kitaip nei suaugusieji, ringe kovojo su šalmais.

boksas f2Kaune vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 155 boksininkai iš visos Lietuvos. Čempionate dalyvavo 4 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas.

63 kg svorio kategorijoje Tomas Aleksandravičius nugalėjo vilnietį Eligijų Stankovskį, bet pralaimėjo vilniečiui Lukui Valiui. Tomui atiteko bronzos medalis.

boksas vika gudziunaite2013 metų Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas, surengtas Vilniuje, pritraukė gausybę žiūrovų - visi net netilpo į Vilniaus pedagoginio universiteto salę. Šilutiškių boksininkų trenerio Vinco Murausko manymu, tokį antplūdį paskatino tai, kad buvo kovojama be šalmų.

Taigi daugiau nei dešimtmetį sklandančios kalbos, kad mėgėjų bokse vertėtų atsisakyti šalmų, šįkart virto realybe. Tiesa, tokia naujovė galioja tik vaikinams, o merginos ir toliau kovos, kaip įprasta, - su šalmais.

petrauskas pralŠilutiškis olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas sekmadienį bokso ringą paliko panarinęs galvą.  Nuo pat pirmo raundo dūžio užvirė įnirtinga dvikova, kurios metu abu kovotojai pademonstravo aukščiausio lygio meistriškumą. Londono olimpinių žaidynių bronzinį prizininką šalies čempionato finale Vilniuje įveikė metais jaunesnis kaunietis Eimantas Stanionis ir tapo šalies čempionu.

Kaip informuoja lrytas.lt, prieš finalinę Lietuvos pirmenybių kovą E.Petrauskas jautėsi ramus. Prieš varžybas jį griausmingai sveikino sausakimšai Lietuvos edukologijos universiteto salę užtvindę žiūrovai.
Užkopęs į ringą E.Petrauskas nusišypsojo savo sužadėtinei ir dukrai, kurios bokso kovas stebėjo pirmojoje eilėje.

dziudo pauparisVasario 14 -15 dienomis Kaune vyko jaunių ir jaunučių Lietuvos dziudo čempionatai. Pirmą dieną varžėsi jauniai (U-18), o kitą dieną - jaunučių (U-16) amžiaus grupė.

Šilutiškė Evelina Sagalecaitė svorio kat. 63 kg po atkaklios kovos pralaimėjo Jurbarko sportininkei ir liko 5 vietoje. Kiti šilutiškiai po pirmųjų kovų pasitraukė iš turnyro.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt