Pažintis

sveikauskiene kalanetikaŽmogui būtinai reikia judėti. Įkvėpti tyro oro gurkšnį, pamatyti vis kitus metų laikus, visas gamtos spalvas ir atspalvius. Tai ne tik išvėdina plaučius ir širdį, bet ir yra didžiulis penas sielai, duoda begalę teigiamų emocijų.

rudiene su produkcijaLietuviai vos sunegalavę puola į vaistinę, ieškodami panacėjos nuo visų ligų. „Kodėl šiandien klesti tokia meilė vaistams?“ - klausia Rytų medicinos profesorius, medicinos mokslų daktaras Arkadijus Gamperis, neseniai viešėjęs Šilutėje. Jis siūlo išbandyti ir alternatyvų gydymą natūraliais preparatais.

Profesorių pakvietė naują verslą pradėjusi kintiškė Virginija Rudienė, kuri nuo šiol šilutiškiams siūlys įvairių korporacijos „Fohow“ prekių.

konfu vytuvisPyktis ant savęs, noras sumažinti „balkoną“ (naują šio žodžio reikšmę paaiškinsime vėliau) ir būti sveikesniu, tvirčiau jaustis susidūrus su piktavaliais - tokios ir panašios mintys prieš kelerius metus pradėjo suktis saugiškio, VĮ Šilutės miškų urėdijos Saugų medienos ruošos, prekybos ir techninio padalinio vadovo, rajono Tarybos nario Sauliaus VYTUVIO galvoje.

ovidijus ringys 1Jėgas atimanti, alinanti dieta, kalnai skalbinių ir pagerėję mokymosi rezultatai - įdomiausius savo sportinės karjeros vingius kaip žirnius beria Šilutę garsinantis gimnazistas Ovidijus RINGYS.

„Gerai, kad specialaus šepetėlio dantims kol kas nereikia“, - šypteli vaikinas, o mums belieka tik klausytis, ką apie itin raumenis vystančią sporto šaką pasakoja šis jaunas sportininkas ir kuo čia dėtas dantų šepetėlis.

Ar ši sporto šaka prideda sveikatos ar atima, spręskite patys.

dainius kinderisŠilutiškis keliautojas, dviejų knygų autorius, sportininkas trisdešimtmetis Dainius Kinderis pasižymi ištverme, kuri kelia nuostabą. Autostopu nukeliavęs per visą Afrikos pakrantę, išmaišęs Tolimųjų Rytų šalis vyras tuo nepasitenkina ir plečia savo galimybių ribas.

Dabar siekia įveikti sudėtingiausių ištvermės varžybų trasą ir tam ruošiasi net būdamas nepalankiausiose sportui vietovėse.

sorokaite irenaKaip atrodo gyvenimas tamsoje? Ką reiškia tarsi iš naujo mokytis vaikščioti, o pasaulį pažinti tik lytėjimu? Sveiki žmonės nė neįsivaizduojame, kaip reikėtų pakelti tokį likimo smūgį, o daugiau nei dvi dešimtis metų šviesos nereginti šilutiškė Irena SOROKAITĖ su tokiu likimu jau susitaikė.

senolio jubiliejusTokio guvumo, šviesaus proto, geros atminties ir, aišku, sveikatos, kiek jos turi šilutiškis Pranas MATUZAS, gali pavydėti kiekvienas. Net žymiai už Praną jaunesni.

Penktadienį 95-ąjį jubiliejų atšventęs vyras, kurio net senoliu liežuvis nesiverčia vadinti, išduoda savo ilgaamžiškumo paslaptį, kurios svarbiausia sudėtinė dalis - nuolatinis judėjimas.

invalide slajieneKone visas gyvenimas - 60 metų - netekus vienos kojos. Tai likimas, kurio nepavadinsi kitaip, kaip vienu sunkiausių, duotų žmogui. Per tą laiką išauginti vaikai, pasistatyti namai, nuravėta begalės daržų, melžtos karvės ir prižiūrėtos kiaulės... Sakote, neįmanoma? „Įmanoma“, - atitaria šilutiškė Darata ŠLAJIENĖ, gruodžio 19 dieną sulauksianti 85 metų jubiliejaus.

Tiesa, senolės skruostu nuriedanti išdavikė ašara karts nuo karto išduoda - sunku buvo. Labai sunku. „Bet ką pakeisi? Kur nubėgsi?“, - vėl lyg savęs, lyg pašnekovų klausia močiutė. Ir su mėgėjais dejuoti, reikia ar nereikia - keiksnoti likimą, dalijasi ilgamečiais išgyvenimais ir savos - moteriškos - stiprybės receptais.

TRAUMATOLOGAI 2Artėjant plikšalai, sniegui ir kitiems traumų tikimybę didinantiems veiksniams, tikėtina, kad kai kuriems iš mūsų teks apsilankyti Šilutės ligoninės Traumatologijos skyriuje. Per metus pagalbos dėl įvairiausių traumų čia prireikia daugiau nei 700 pacientų, atliekama apie 500 planinių operacijų.

Šie skaičiai būtų dvigubai didesni, jei būtų priskaičiuotas ir gydytojų ortopedų traumatologų indėlis budėjimų priėmimo skubios pagalbos skyriuje metu.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt