Aktualijos

raudonkepuraite morku dienaVaikystė - ypač sudėtingas žmogaus gyvenimo laikotarpis, kai vaikui reikia atrasti ir pažinti jį supantį pasaulį, įgyti reikiamų kompetencijų, kai padedami pamatai asmenybės unikalumui.

Dažnai šeimai iškyla klausimas: ar vesti vaiką į ikimokyklinę įstaigą, ar samdyti  auklę, ar palikti močiutei?

dviratisValstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba už Produktų saugos įstatymo pažeidimą skyrė 2750 litų baudą UAB „Diurablis – prekyba“.

Atlikus laboratorinius tyrimus nustatyta, kad įmonės platintame dviračio remonto rinkinyje „Bicycle repair kit“ esančių klijų „Red Sun“ sudėtyje tolueno (3 kategorijos kancerogeninės medžiagos) koncentracija leistiną normą viršijo net 557 kartus.

pamario pienas su ukininkaisDabartiniu metu didėja susidomėjimas homeopatija, kaip natūralaus gydymo metodu be šalutinio poveikio. 2008 m. UAB „Baltijos tyrimai“ atliktų tyrimų duomenimis, ketvirtadalis Lietuvos gyventojų vartoja homeopatinius preparatus, todėl žmogus pasirinkęs šį gydymosi būdą, dažnai jį naudoja ir savo sunegalavusiam gyvuliui.

kidsRajono savivaldybės taryba nusprendė diferencijuoti mokestį už ikimokyklinukų maitinimą vaikų darželiuose.

Tėvai galės nebemokėti už maitinimą, jei vaikas praleis įstaigoje ne ilgiau kaip 4 valandas per dieną, o atskirais atvejais užmokestis už vaiko maitinimą ikimokyklinėje įstaigoje galės būti diferencijuojamas, leidžiant pasirinkti maitinimo variantą visam mėnesiui - pusryčius arba pietus.

img 1572Štai kur klausimas. Nehamletiškas ir vargu ar turintis trumpą atsakymą. Kas iš tiesų yra maisto papildai? Kodėl, kada ir kaip teisingai juos reikėtų vartoti?

Pastaruoju metu apie maisto papildus kalbama daug ir labai įvairiais aspektais. Vieni juos maišo su žemėmis, tikina, kad mums tų įvairiausio dydžio, spalvų ir formų piliulių, tablečių, kapsulių visiškai nereikia, kad jos - tik nereikalingas organizmui produktas (neaišku koks!).

TBFI-intro-2Kartu su pavasariu pasirodžius pirmiesiems saulės spinduliams vis labiau jaučiasi artėjantis šiltasis metų sezonas. Mintyse jau regime žydinčias pievas, paplūdimius, vėl lauke stovinčius kavinių stalelius.

Svajonėse, o gal jau ir kasdienybėje vis labiau gundo gaivinanti porcija mėgstamų ledų. Visa laimė, kad ši saldi „nuodėmė“ išlieka ne tik vienu populiariausių, bet ir vienu sveikiausių desertų.

salcio terapija murauskieneKad sunegalavę vis taikome šilčiau apsirengti, užsidėti kokį karštą kompresiuką, nieko nauja. Bet pranešę, kad dažnam ligoniui gali padėti šaltis, matyt, kai kuriuos skaitytojus nustebinsime.

Medikai gerai žino šalčio terapijos (vadinamosios krioterapijos) naudą ir naudoja jį daugelio ligų sukeltiems skausmams malšinti. Ir taip - jau nuo paties Hipokrato laikų.
Šilutės ligoninės gydytojai irgi turi „Frigostream“ aparatą, skirtą gydymui šalčiu.

Sausi pusryčiai. / Stock.XCHNG nuotr.Maisto pramonė per tiek gyvavimo metų sukūrė galybes pirkėjų viliojimo triukų. Baisiausia, kad dažniausiai jų aukomis tampa jūsų vaikai. Apsilankykite prekybos centre sausų pusryčių skyriuje, nustebsite kiek ten ant pakuočių „gyvena“ spalvingų meškučių, voveryčių ir bitučių, mojančių jums ir viliojančių paragauti „saldaus stebuklo“.

Beveik ant visų pakuočių didelėmis raidėmis išpyškinta: „PRISOTINTAS VITAMINŲ IR MINERALŲ“. Patrauklių spalvingų dėžučių turinys – subalansuotos mitybos dalis? Vargu…

DSC 0293Kovo 1 dieną VšĮ Šilutės ligoninė gavo ilgai lauktą džiugią žinią - oficialų LR Sveikatos apsaugos ministro Raimondo Šukio raštą, kuriuo informuojama, kad įstaigai suteikiamas regioninės ligoninės statusas.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt