Aktualijos

gydytoja-berniukui-tikrina-gerkle-65217177Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras primena tėveliams, turintiems mokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikučių, kad jau laikas užsirašyti ir apsilankyti pas šeimos gydytoją, kuris patikrins vaiko sveikatą ir išrašys vaiko sveikatos pažymą.

papildu kapsules_1Pastaruoju metu internetinėse svetainėse (http://www.buydetoxic.com/lt.html, http://lt.detoxic.net/, www. breakingnews24.eu) ir socialiniame tinkle „Facebook“ nuolat skelbiama informacija apie žalingą parazitų poveikį žmogaus organizmui bei maisto papildų, veikiančių prieš parazitus (tokių kaip „Detoxic”, „Detoxen Forte”) reklama.

meat-1440105 960_720Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, šiemet Lietuvoje padaugėjo susirgimų salmonelioze. Per penkerius šių metų mėnesius užregistruota 40 proc. ligos atvejų  daugiau  nei per tą patį laikotarpį pernai (atitinkamai 254 ir 351 salmoneliozės atvejis).  Vasara – tai atostogų, iškylų ir poilsio gamtoje metas. Tačiau šis metų laikas yra itin palankus plisti bakterinėms žarnyno infekcinėms ligoms, kuriomis dažniausiai užsikrečiama suvalgius patogeniniais mikroorganizmais užteršto maisto.

raktasMaisto prekių įvairovė, skirtingų gamintojų siūlomi tos pačios grupės produktai, reklamos bei spalvotos etiketės traukia kiekvieno pirkėjo dėmesį. Nenuostabu, kad dažnam iš jų tenka gerokai pasukti galvą renkantis paprasčiausią avižinę košę, kuri gali skirtis priklausomai nuo gaminimo būdo, priedų bei alergenų. Žmonės nori gyventi sveikiau, tačiau neretai pritrūksta laiko judėjimui, aktyviam laisvalaikiui ar tiesiog atėjus į parduotuvę atidžiau paskaityti etiketes.

DSCF0284Birželio 21 d. (trečiadienį) nuo 12.00 iki 16.30 val.

Šilutės kultūros centro aikštėje (esant blogoms oro sąlygoms akcija persikels į seniūnijos salę)

VšĮ Nacionalinis kraujo centras kviečia visus sveikus žmones į neatlygintiną kraujo donorystės akciją!

1Užsienyje atostogaudami žmonės dažnai iš kelionių parsiveža ne tik malonius prisiminimus, bet ir dėl netikėtų sveikatos sutrikimų gerokai suplonėjusią piniginę. Tos pačios ligos ar traumos gydymo kaina skirtingose užsienio šalyse gali skirtis net kelis kartus. Dažniausiai Lietuvos gyventojų vasarą lankomas šalis – Turkiją, Egiptą ir Jungtines Amerikos Valstijas – draudikai vadina brangiausių medicinos paslaugų vietomis.  Jie įspėja, kad kelionės metu susirgę tautiečiai užsienyje paprastai sumoka net iki dešimt kartų didesnę kainą.

aid-15537 960_720Atostogos – metas, kai visus rūpesčius norisi palikti namuose. Poilsio savaitė ar dvi reikalinga kiekvienam iš mūsų, siekiant išvengti pervargimo ir jį lydinčių liūdnų pasekmių sveikatai. Tačiau ir per atostogas, o tiksliau – dar prieš jas, reikėtų apgalvoti, kad ligos puola ir kelionių metu. Tinkamai sukomplektuota vaistinėlė padės jų išvengti ar bent jau sumažinti nemalonius simptomus.

medicina practica_sirdisVasaroti gali būti daug ramiau, įvertinus savo širdies ir kraujagyslių būklę. Čia padeda svarbūs kraujo tyrimai, kurie dabar pigiau atliekami „Medicina practica laboratorijoje“.

Oazio komanda„Tereikia žengti mažą žingsnį tikslo link, ir jūs nustebsite pamatę akivaizdžius pokyčius. Norint pakeisti savo kūną, reikia visai nedaug - pradėti sportuoti, sureguliuoti mitybą“, - žino Šilutės sporto ir sveikatingumo centro „Oazis“ vadovas ir profesionalus treneris Mindaugas Vilkas.

Apie jaunus šilutiškius sportininkus jis pasakoja kaip apie valios ir pasiryžimo keistis pavyzdžius: jaunuoliai šiemet debiutavo lengvojo kultūrizmo varžybose ir dauguma jų užėmė prizines vietas.

„Mes niekada nesakome, kad sportininkai yra pavyzdys, kokiu reikia tapti. Jie yra pavyzdys, kaip įmanoma pakeisti savo kūną, turint valios ir noro“, - motyvuoja treneris.

Šįkart „Sveikatos šaltinyje“ - apie „Oazio“ kultūristų varžybų sezoną ir motyvaciją keistis, kuri veda į sveikesnį gyvenimą ir geresnę savijautą.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos