Aktualijos

cache 1000x563_size16x9_5c46fe90693b9_ligonine-5a82e00ab7cadNuo antradienio penkios savivaldybės skelbia gripo epidemiją. Ji dėl išaugusio sergamumo skelbiama Ignalinos, Ukmergės, Prienų ir Kėdainių rajonų bei Panevėžio miesto savivaldybėse.

plaukikaiVartodami kofermentą Q10, į vitaminą panašų energijos apykaitą pagerinantį junginį, antioksidanto papildą, galite apsisaugoti nuo žalos, kurią širdies raumuo patiria įtemptos fizinės veiklos metu. Nors gydytojai paprastai rekomenduoja užsiimti fizine veikla, kad išliktumėte sveiki, persistengus – o geriausiems sportininkams dažnokai taip nutinka – galima sulaukti visiškai priešingo poveikio ir rimtai pažeisti širdį. Gera naujiena ta, kad šio priešingo poveikio galima išvengti vartojant į vitaminą panašų junginį, vadinamą kofermentu Q10. Nemažai sportininkų jau žino, kad jis natūraliai pagerina energijos apykaitą ląstelėse ir padidina ištvermę.

gripas-587f87050d1e4Antrąją 2019 metų savaitę registruoti net 28 gripo atvejai, iš kurių 3 susirgusieji - vaikai. Viršutinių kvėpavimo takų katarais (VKTK) susirgo 181 žmogus, iš kurių 111 vaikų.

 

5c3c417c9c77eMigrena – itin dažna bei sudėtinga liga, nuo kurios visiškai pasveikti neįmanoma. Nors galima išgyventi ilgus laikotarpius be priepuolių, sergantiesiems migrena polinkis juos patirti niekada neišnyksta. Taip pat klaidinga manyti, jog migrena – tik moterų liga. Nors moterys ja serga 2-3 kartus dažniau, ši liga kamuoja ir apie 8 procentus vyrų. Vilniaus „Kardiolitos“ klinikų Neurologijos centro gydytoja neurologė Jurgita Vainauskienė pasakoja, kas provokuoja migreną, kaip ji pasireiškia ir kokiais būdais ši liga yra gydoma.

 

Nuotr 2016_3Atmintinė pacientui, kuris kreipiasi pagalbos į koloproktologą:

 

AvdejevasSausio 12-15 dienomis Rusnėje ir vėl viešės gydytojas iš Ukrainos Genadijus Avdejevas, atliekantis stuburo ir Atlanto slankstelio korekcijas be laužymo ir skausmo. Jis yra vienas žymiausių savo srities specialistų, antrosios kartos gydytojas osteopatas, unikalios manualinės terapijos specialistas.

Pacientus osteopatas konsultuos restorane "Rusne Villa", esančiame Pakalnės kaime. Išankstinė registracija telefonu +370 698 41745.

 

cigarettes-83571 960_720Pradėti sportuoti, numesti svorio, sveikiau maitintis ar atsikratyti žalingų įpročių – tai dažniausiai išsikeliami pažadai, palydint senuosius metus. Tačiau ne visada pažadai virsta tikslais, kurių kryptingai siekiama ir kuriuos pavyksta įgyvendinti. Ką daryti, kad noras laikytis sveiko gyvenimo būdo pirmosiomis metų savaitėmis neišblėstų?

shutterstock 181667549Pirmąją 2019-ųjų metų savaitę Šilutės rajone užregistruoti 6 gripo atvejai, 3 susirgusieji – vaikai iki 17 metų. Viršutinių kvėpavimo takų katarais (VKTK) susirgo 141 žmogus, iš jų 86 vaikai. Sergamumo rodiklis 10 000 gyventojų – 38,3.

 

paaugliai DNorvegijos mokslininkų atlikti tyrimai rodo, jog paaugliai, vartodami vitamino D papildus, lengviau susidoroja su sudėtingomis kognityvinėmis užduotimis, be to, šis vitaminas daro teigiamą poveikį jų psichinei gerovei.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt