Aktualijos

Nuotr 2016_3Jeigu pažvelgsime į susirgimo įvairiais piktybiniais navikais kaitą pasaulyje per pastaruosius 50 metų, nesunku bus pastebėti, jog vienų navikų skaičius mažėja, o kitų auga. Tam turi įtakos įvairūs faktoriai - aplinka, mityba, diagnostikos priemonių tobulėjimas, profilaktinių priemonių taikymas bei visa eilė kitų priežasčių. Deja, bet storosios žarnos vėžinių susirgimų Lietuvoje kasmet daugėja.

 

SimanauskaiteRespublikinio priklausomybių ligų centro specialistai pastebi: daugiausia pagalbos kreipiamasi dėl priklausomybės nuo alkoholio – praėjusiais metais dėl šių problemų užfiksuota apie 11 000 apsilankymų. Specialistų teigimu, didelė atsakomybė įtraukiant priklausomą šeimos narį į kurią nors gydymo ar psichologinės socialinės reabilitacijos programą tenka jo artimiesiems.

 serdtse sneg_lyubov_zima_92904_2560x1600Nespėliokite, o išsitirkite! Dabar pažangūs kraujo tyrimai, įspėjantys apie kraujagyslių uždegimą, „išprotėjusį“ cholesterolį, padidėjusį gliukozės kiekį ar širdies nepakankamumą, MEDICINA PRACTICA laboratorijoje atliekami perpus pigiau.

Gydytoja odontolog_Vaiva_alienDantų netekimas ir dantų atkūrimo būdai

Dantų netekimas kiekvienam žmogui sukelia be galo daug streso ir nepatogumų. Prarastą dantį būtina nedelsiant atkurti tiek dėl estetinių priežasčių, tiek dėl sveikatos būklės. Šiuolaikinė odontologija gali pasiūlyti ne vieną dantų atkūrimo būdą. Dantų atkūrimas implantais - efektyvus ir bene labiausiai paplitęs būdas, padedantis pasiekti natūralių dantų vaizdą ir atstatyti kokybišką jų funkciją. Tačiau šis būdas ne kiekvienam prieinamas dėl ribotų finansinių galimybių. Tokiu atveju pacientai renkasi išimamus dantų protezus, kurie nestabiliai laikosi ir sukelia diskomfortą. Norintiems išvengti šių nepatogumų, tobulėjančios technologijos gali pasiūlyti alternatyvą - dantų atkūrimą lokatorių pagalba.

PETNIUNASArterinė hipertenzija yra dažniausia kardiovaskulinė liga, pasireiškianti 20-50 proc. suaugusiųjų išsivysčiusiose šalyse. Higienos instituto pateikiamais duomenimis, 2017 metais Lietuvoje iš 1000 gyventojų hipertenzija sirgo 240,4.

Albertas _1Apie gydytojo A.Albertjano unikalią gydymo metodiką, derinant tradicinę ir netradicinę mediciną, yra girdėję ir pasinaudoję daugelis klaipėdiečių, tačiau kitų Lietuvos vietovių gyventojams tai gali būti gera naujiena.

Žinomas gydytojas Albertas Albertjanas, skausmo gydymo pradininkas Vakarų Lietuvoje, turintis daugiau kaip 15 metų patirtį šioje srityje, šią saugią skausmo gydymo procedūrą, neturinčią jokio šalutinio poveikio ir galinčią tapti puikia skrandį ir kitus organus žalojančių tablečių vartojimo alternatyva, pradėjo nuo 2013 m., vienas pirmųjų Lietuvoje. Kaip teigia gydytojas A.Albertjanas, anksčiau krepšininkai iš Amerikos skrisdavo į Vokietiją atlikti šių procedūrų, dabar kraujo plazmos injekcijos prieinamos visiems. Beje, įdomi detalė - Orthokine terapija buvo gydomas ir popiežius Jonas Paulius II.

Šiuo unikaliu gydymo metodu jau pasinaudojo virš 100 mūsų klinikos pacientų. Praktiškai visais atvejais buvo pasiektas geras arba labai geras ir ilgalaikis rezultatas.

5bf64aec5297bGruodžio 1-ąją, šeštadienį, Lietuvoje oficialiai atidaromas šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezonas. Šios fizinės veiklos entuziastai, kurių iš viso šalyje yra apie keturis tūkstančius, rinksis Druskininkuose. Šeštą kartą vyksiančiame renginyje jie išmėgins jėgas skirtingo ilgio trasose, supažindins su šiaurietiškuoju ėjimu juo tik dabar susidomėjusius ir norinčius pradėti naudingai vaikščioti bei sieks paneigti Lietuvoje šią aktyvią fizinę veiklą gaubiančius mitus, kurių dažniausiai girdimas, jog tai – senukų užsiėmimas.

treciojo amziaus_paskaita_biblioteka3Lapkričio 12 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko Trečiojo amžiaus universiteto tęstinė paskaita „Sveikatinantys maisto produktai kasdieniniame racione: maisto produktai sveikatai, energijai ir jaunystei išsaugoti“, kurią vedė Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorė Vijolė Bradauskienė.

AvdejevasLapkričio 22-25 dienomis Rusnėje ir vėl viešės gydytojas iš Ukrainos Genadijus Avdejevas, atliekantis stuburo ir Atlanto slankstelio korekcijas be laužymo ir skausmo. Jis yra vienas žymiausių savo srities specialistų, antrosios kartos gydytojas osteopatas, unikalios manualinės terapijos specialistas.

Pacientus osteopatas konsultuos restorane „Rusne Villa“, esančiame Pakalnės kaime. Išankstinė registracija telefonu +370 698 41745.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt