Nuomonės ir komentarai

vilkyciu skulpturaVilkyčiai - mažas miestelis prie didelio kelio. Čia nemažai vietinių, seniai gyvenančių žmonių, bet naujakurių gal net dar daugiau. Puikus susisiekimas su Klaipėda, todėl miestiečiai iki šiol pirko ir statėsi būstus ir čia.

Deja, teko girdėti, kad pastačius vėjo jėgaines butų ar namų pirkimas sumažėjo. Nuomonių yra visokių. Jėgainės jau stovi ir sukasi. Gyvenimas nesustojo ir beprotiškai greit lekia pirmyn.

Esu vilkytiškė, politkalinio, mokytojo, visuomenininko a.a. Eduardo Šmito dukra, anuomet gerai žinoma ne tik Vilkyčiuose, bet ir rajone ir už jo ribų.

Arturas Racas BFL nuotLietuva atsidūrė prie keisto pasirinkimo slenksčio - tarp galimybės ateityje gauti kelias dešimtis milijardų litų pajamų ir kvailybės, kurią įkūnijo ilgametis Seimo narys A.Salamakinas.

Jį pamačiau televizijos reportaže apie diskusijas dėl skalūnų dujų gavybos, kur jis, žinoma, pasisakė „prieš“.

Tai nenustebino, nes ar gali nustebinti žmogus, per patį krizės įkarštį pareiškęs, kad jam priklauso „padoresnis“ automobilis, kurio nuomai per ketvirtį išleisdavo 7 500 litų? Tuo metu, kai buvo atsakingas už kitų Seimo narių moralę.

seneliu globos namaiRedakcija sulaukė Šilutės senelių globos namų darbuotojų laiško. Šios įstaigos direktorė Danutė Valodskienė ir slaugytojos Virginija Lileikienė, Gražina Saldauskienė bei Tamara Gudišauskienė rašo esančios labai pasipiktinusios viename rajono laikraštyje ir internetiniame portale išspausdintu straipsniu „Bado akcijos“ Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje?“ ir negalinčios tylėti, matydamos tokį šmeižtą ir neteisybę, pilamus ant Šilutės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus bei jo vedėjos Nijolės Ramanauskienės.

skalunaiSkalūnų dujų žvalgymo ir gavybos klausimas staigiai padalino Lietuvą į dvi dalis. Vieni sako, jog tai raktas į energetinę nepriklausomybę, kiti baiminasi ekologinės katastrofos. Netgi pačiose partijose nėra vienybės - jų nariai neretai atsiduria skirtingose pusėse.

Šiandien 21 val. 15 min. per LRT televiziją transliuojamoje pokalbių laidoje "Tautos aikštė" - objektyvus požiūris ir argumentai šia labai aktualia tema.

urlŽinau, kad jūsų laikraščio sveikatos priedas yra populiarus ne tik tarp skaitytojų, bet ir tarp pačių gydytojų, todėl noriu papasakoti vieną istoriją apie jauną odontologę ir mažą jos pacientę.

Neminėsiu gydytojos pavardės, tiesiog nenoriu gadinti jos reputacijos Šilutės mieste. Tikiuosi, kad šis atvirlaiškis pateks jai į rankas ir ji pati atpažins save...

Aš pats nuo mažų dienų paniškai bijojau dantų gydytojų, tad gali būti, kad ir mano 4-metė dukrelė šią baimę perėmė iš manęs. Kai skaudančių dantukų problema privertė eiti pas odontologą, širdimi jaučiau, kad gero iš to nebus.