Nuomonės ir komentarai

Aurelija Stancikienė susidomėjo medžių likimu.Seimo narė Aurelija Stancikienė kreipėsi į Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento direktorių Andrių Kairį, prašydama sudaryti komisiją dėl planuojamų iškirsti medžių prie Šyšos upės.

Žiniasklaidoje pasirodžiusioje informacijoje  nurodoma, kad šiuo metu rengiamo techninio projekto "Šyšos upės vagos ir senvagės valymo darbai" antrame etape numatoma iškirsti iki 800 medžių ir pašalinti 2180 krūmų.

Laima Andrikienė. / © silutesnaujienos.ltVisi dvidešimt šeši Lietuvos, Latvijos ir Estijos europarlamentarai pasirašė pareiškimą (deklaraciją) dėl ES bendrosios žemės ūkio politikos (BŽŪP) reformos po 2013 metų.

Lietuvos europarlamentarė L.Andrikienė, pasirašiusi šią deklaraciją, pažymėjo, kad "Baltijos valstybių ūkininkų reikalavimai yra pagrįsti ir teisėti. Nėra jokio pateisinimo, kad atsirastų nauja "geležinė uždanga", šiuo atveju - žemės ūkyje".

Pareiškime Europos Komisijos pasiūlymas dėl ES žemės ūkio politikos reformos 2014-2020 metais vadinamas neteisingu ir nesąžiningu, o siūlomų tiesioginių išmokų lygis Baltijos valstybių ūkininkams vadinamas diskriminaciniu ir neatitinkančiu bendrųjų visos Europos Sąjungos ir jos žemės ūkio politikos tikslų.

ENDZINASLiberalų sąjūdžio frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas Audrius Endzinas apgailestauja, kad šiandien Seimas balsuodamas pritarė Konstitucijos 47 straipsnio konstitucinio įstatymo pataisai, kuria žemės ūkio paskirties ir miškų ūkio paskirties žemės pardavimo užsieniečiams draudimas buvo pratęstas iki 2014 m. balandžio 30 dienos.

 Remigijus  Zemaitaitis1Artėjantis šildymo sezonas bei prieš pora metų privatizuoti savivaldybių butų ūkiai reikalauja vis didesnių mokesčių už komunalinius patarnavimus. Pastaruoju metu per kiekvieną susitikimą daugiabučių namų gyventojai reiškia nepasitenkinimą teikiamomis administratorių paslaugomis.

Gyventojai nurodo, kad mokėdami daugiabučio namo administratoriui mokesčius bei nustatytas kaupiamąsias lėšas, nėra patenkinti teikiamų paslaugų kokybe - ji neatitinka mokamų mokesčių.

Remigijus Žemaitaitis. / remigijaus.lt nuotr.Nekilnojamo turto burbulo pūtikai bankai toliau lobsta iš Lietuvos gyventojų ir panašu nė neketina prisiimti atsakomybės dėl savo veiklos, kuri sukėlė finansinius nuostolius tūkstančiams lietuvių.

Bankų lobistai vaikšto valdžios institucijų koridoriais ir mėgina toliau stabdyti bet kokias teisines galimybes numatyti atsakomybę bankams už jų vykdomą politiką, o kartu ir už besitęsiančią krizę.