Nuomonės ir komentarai

tautybe pase1Nuo 2015 m. sausio 1 d. įsigaliojo Vyriausybės priimtas Paso įstatymo papildymas, pagal kurį, piliečiui raštu paprašius, į pasą gali būti įrašoma jo tautybė.

Šią naujovę, Tauragės apskrities VPK Migracijos skyriaus Šilutės grupės vyr. inspektorės Redos Jakštienės teigimu, šilutiškiai sutiko be didelio entuziazmo. Besibaigiant pirmajam šių metų mėnesiui, norinčiųjų, kad jų pase būtų įrašas apie tautybę, Šilutėje buvo vos vienetai.

Dauguma gyventojai sako, kad įrašas apie tautybę pase jiems visai nebūtinas.

renovuojamas namasDauguma senų daugiabučių, pastatytų iki 1993 m., gyventojų vienu svarbiausių motyvų renovuoti namą laiko geresnes gyvenimo sąlygas. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės „Factus Dominus“ ir Būsto energijos taupymo agentūros atliktas reprezentatyvus Lietuvos gyventojų nuomonės tyrimas.

trolisNetikėtai ir nežinia iš kur įsiveržęs į Šilutės visuomenės gyvenimą, JIS virtualioje aplinkoje bemat užkariavo daugelio simpatijas. JIS drąsiai apnuogina teisybę, tiesmukiškai, atvirai ir taikliai parodo, KUR, KAIP ir KUO mes gyvename.

Šilutės trolis tapo ne tik kai kurių jo pabaksnotų herojų medžioklės objektu, bet ir būtybe, kuriai siūlomi nemaži pinigai. Tačiau JIS - ne pasakų veikėjas, kuris stovi ant tilto ir reikalauja mokesčio. Trolis neima pinigų už savo veiklą, jam didžiausias atlygis - matyti kitų šypsenas bei juoką, išreikštą per įvairias emocijų ikonas ar tiesiog teksto simbolius.

Beje, Troliui lygiai taip pat skauda dėl įvairių neteisybių, o gal net labiau.
Žinote, kas yra Šilutės trolis? JIS - vienas ar jų daug? Laikraščiui „Šilutės naujienos“ Šilutės trolis sutiko duoti išskirtinį interviu. Tad susipažinkime su Šilutės troliu.

laiskas21„Vienus žmones galima apgaudinėti visą laiką, kitus - tik kai kurį laiką, bet visų žmonių ir visais laikais negalima apgaudinėti“ (Abraomas Linkolnas).

Gerbiamas mere,
Kreipiuosi į Jus viešai, nes tai vienintelis būdas iškelti rūpimą klausimą ir bent jau tokiu būdu siekti, kad ši problema būtų išspręsta ir sustabdyta, kadangi kitu, bandytu atveju, dialogo pasiekti nepavyko. Nes kaip kad jūs pareiškėte, Jums „per žema su manimi kalbėtis“...

kapinesKeleto skaitytojų paklausėme, kaip jie vertina iki šiol vis dar prieštaringai vertinamą laidojimo būdą - palaikų kremavimą.