Renginiai ir pramogos

4 NIKO_Liepos 21 - rugpjūčio 4 dienomis jau šeštąjį kartą Kintai taps vieta, pritraukiančia profesionalios modernios ir klasikinės muzikos pasiilgusią publiką. Stulbinanti vieta prie Kuršių marių, netoli Baltijos jūros, kasmet virsta kūrybiniu įkvėpimu Europoje jau pripažintam jaunam  kompozitoriui Gediminui Gelgotui, taip pat meninių dirbtuvių vieta Naujų idėjų kameriniam orkestrui NIKO – styginių ansambliui, žinomam dėl šiuolaikiško ir patrauklaus naujos muzikos atlikimo.

Muzikine verdene_fortepijono_muzika1Rytoj 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre įvyks festivalio „Muzikinė verdenė 2017“ koncertas. Šį kartą koncertas bus skirtas fortepijono muzikai, kurią atliks pasaulinio garso pianistas ir dirigentas Alexander Paley (JAV). Renginys nemokamas.

Vyni trioTarptautinis festivalis „Džiazo dienos Tauragėje 2017“ skaičiuoja jau trečius metus ir žada daugiau nei dešimt gyvos muzikos koncertų ir neeilinių susitikimų. Festivalio renginiai vyks liepos 13-15 dienomis.

Saugu muzikos_malunas_2017_1Trečiadienį (liepos 5 d.) vakare Saugų muzikos festivalo "Saugų muzikos malūnas" organizatoriai kviečia į romansų vakarą.

Juknaiciai AlkakalnisSavo kasmetinėje šventėje juknaitiškiai šiemet pagerbė ne tik, kaip jau įprasta šioje gyvenvientėje, gausiausias ir pavyzdžiu kaimynams esančias šeimas, gražiausiai besitvarkančius ir europietiškai gyvenančius kaimynus, bet ir savąjį Alkos piliakalnį, tautinį kostiumą ir pačią Lietuvą.

Į šventę „Visada jauni” gausiais būriais suvažiavo aplinkinių kaimų ir seniūnijų bendruomenės, sulaukta garbių svečių ir iš toliau. Suvažiavo ne tuščiomis: katiluose ir ant stalų garavo sočios sodietiškos vaišės, akį traukė kalnai saldumynų ir prekybininkų meno dirbinių, o juknaitiškių namus praturtino svečių dovanos.

rusnes karcemeleAštuntus metus iš eilės birželio pradžia didžiausioje Lietuvos saloje Rusnėje paženklinta audringu muzikiniu renginiu visai šeimai - Rusnės festivaliu, kurį organizuoja asociacija „Pamario vakarai“.

Šis vasaros pradžios susibūrimas Pamaryje skirtas įvairiam muzikos mylėtojų skoniui, todėl praėjusį savaitgalį tradicinėje šio renginio vietoje - pievoje, prie Atmatos upės kranto, vėl dundėjo būgnai, orą skrodė gitarų garsai, muzikantų ir dainininkų balsai. Visą šurmulį dar labiau sustiprino gausybė prekybininkų ir pramogautojų bei festivalyje dalyvavusios muzikos žvaigždės: grupės „Highway 40“ (Švedija) ir „Pikaso“ (Lietuva).

geguzio giesme_vaivora22 metus Šilutės Šv. Kryžiaus parapijos tikintieji vasarą pasitinka  giesmėmis. Tokį sakralinį renginį Šilutės katalikų bažnyčioje jau du dešimtmečius rengia moterų vokalinio ansamblio „Vaivora“ vadovė Gražina Liaudanskienė ir dainininkės, kasmet pasikviesdamos kartu pagiedoti ir kitus Šilutės rajono vokalinius ansamblius.

3 ramuciu_sventeRamučių kaimo bendruomenė „Navata“ visus apylinkės gyventojus pakvietė dalyvauti tradicinėje šventėje „Mes ir vėl susitikome“. Šiemet ji buvo kitokia nei praėjusiais metais - netrūko ne tik geros nuotaikos, bet ir staigmenų.

Regina-BalseviienBirželio 16 d. 16 val. Ramučių bibliotekoje įvyks pašnekesiai apie sveiką gyvenseną, dalyvaujant biologei, chemikei, knygų „Gyvenu be vaistų“ ir „Dievo vaistas“ autorei Reginai Balsevičienei. Biologė Regina Balsevičienė daugiau kaip prieš dvidešimt metų atsisakė vaistų, nors prieš tai jos ligų sąrašas buvo gana ilgas.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

,,,,,