Renginiai ir pramogos

"Plazmos" gimtadienyje pasirodė gausybė šokėjų. / Martinos Pužaitės nuotr.Penktadienį LCC tarptautinio universiteto "Michealsen" centre surengta Klaipėdos šiuolaikinių šokių kolektyvo "Plazma" 15-ojo gimtadienio šventė "Tūkstantis draugų".

Įspūdingame aukščiausio lygio renginyje žiūrovai išvydo nepakartojamą šou ir užsikrėtė neblėstančia šokėjų energija.

Šilutės teatras kviečia į spektaklį "Siurprizas Kalėdų Seneliui". / Organizatorių nuotr.Šilutės teatras turi puikią tradiciją kasmet mažiesiems žiūrovams (nuo 6 iki 10 metų) Kalėdų proga padovanoti po naują dar negirdėtą ir neregėtą spektaklį.

Šiemet ši graži tradicija sulaužyta nebus.

Šilutiškių pasirodymas. / Kadras iš youtube.com.Šiandien 19 val. LNK televizijos projekte "2 minutės šlovės" pusfinalyje pasirodys Greta Konaverskytė su kantri grupe "Karčemėlė".

brainlessVos du mėnesius repetuojančių šilutiškių breikerių pirmasis pasirodymas įvyks su trenksmu grandioziniame šiuolaikinių šokių kolektyvo „Plazma“ 15 metų jubiliejuje. Klaipėdoje rengiamo gimtadienio šventėje - tūkstantis draugų. Tai atspindi ne tiek salės vietų, kiek scenoje pasirodysiančių šokėjų bei atvyksiančių iš įvairių šalių pagerbti kolektyvą svečių skaičių. Tarp jų - dėl šokių pamišę „Brainless“ iš Šilutės.

500Šilutės pirmosios ir Vydūno gimnazijų gimnazistams bei jų mokytojams F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pirmiesiems pristatyta „Penkių šimtmečių“ knygų kolekcija.

Gimnazistų auditorija pasirinkta neatsitiktinai, nes tai ateities karta, siekianti mokslo aukštumų gimnazijoje ir ateitį siejanti su tolimesnėmis studijomis Lietuvos ar užsienio aukštosiose mokyklose.

Renginys "Baroko kelionė". / Organizatorių nuotr.Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko baigiamosios programos "Palinkėkit mums gero vėjo ir geros kloties..." renginys "Baroko kelionė" iš ciklo "Literatūrinės muzikinės dedikacijos Šilutei".

Koncertinę programą "Baroko kelionė" atliko "Baroko duetas": Saulė Šerytė ir Renata Dubinskaitė (mecosopranai), akomponavo pianistė Audra Telksnytė. Tai buvo paskutinis renginys, skirtas Šilutės 500 metų jubiliejui paminėti, ir vienas iš baigiamųjų "Šilutė - Lietuvos kultūros sostinė 2011" renginių.

egleLazerių projekcijos, muzikos ir fejerverkų puokštė, pasakų herojai - nykštukai ir laiškanešiai, ugnies misterija, rajono meno kolektyvų ir žymiausių šalies dainininkų pasirodymai - taip griausmingai penktadienį šilutiškiai įžiebė savo miesto Kalėdų eglę.

Įžiebus eglę kartu atsisveikinta su Lietuvos kultūros sostinės vardu. Sostinės titulą šilutiškiai perdavė Anykščiams. Didžiųjų švenčių laukimas prasidėjo.

Prie parodos, skirtos K.Donelaičio 300 metinėms. / Organizatorių nuotr.Išvykoje į Karaliaučių Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekininkai baigė vykdyti Kultūros rėmimo fondo finansuotą projektą "Sankirtos: trys keliaujančios paveldo knygos dekados".

Tiesa, prieš tai šis projektas bibliotekininkus jau buvo nuvedęs į Tilžės centrinę biblioteką, kur atidarytas Vakarų Lietuvos knygynėlis, Įsrutį (Černiachovskas), kur bibliotekininkai dalyvavo mokslinėje - praktinėje konferencijoje, skirtoje Karalienės Luizos mokytojų seminarijos įkūrimo 200-osioms metinėms, ir skaitė pranešimus, surengė ikonografijos ir knygotyrines parodas.

Įžiebta Šilutės miesto eglė. / Simonos Pužaitės nuotr.Ugnies žonglieriai, lazerių projekcijos, muzikos ir fejerverkų puokštė vakar Šilutėje papildė centrinės miesto eglės puošmenas.

Prie Kultūros ir pramogų centro, paspaudus raudoną mygtuką, iškilmingai įžiebta Kalėdų eglė bei atsisveikinta su Lietuvos kultūros sostinės vardu. Sostinės titulą šilutiškiai perdavė Anykščiams.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos