Renginiai ir pramogos

muzikantu vakarone vitaŠilutėje, baikerių klube „Hellions“, pirmą kartą surengtas laisvų improvizacijų vakarėlis - stilizuota „jam session“, kuomet muzikantai be didelio išankstinio pasiruošimo lipa ant scenos ir improvizuoja.

Taip gimsta ne tik netikėtos idėjos, stebinantys deriniai, bet ir atsiranda kitokia bendravimo forma.

KULTUROS SKRYNIA 5Aštuntą kartą laikraštis „Šilutės naujienos“, bendradarbiaudamas su Šilutės rajono savivaldybe, renka įsimintiniausių, ryškiausių, originaliausių rajono kultūrinių įvykių kaleidoskopą „Atverkime dvasios turtų skrynią“. Į šių metų skrynią sudėti brangenybes - reikšmingiausius praėjusių metų renginius, idėjas, akcijas, sumanymus - buvo nelengva. Šauniausi rinkti iš maždaug 300 pretendentų, iš jų išskirti 30 įspūdingiausių.

Padėkų, šiltų žodžių ir įvertinimo nebūna per daug, tad kūrėjai sukviesti į renginį dar kartą pasidžiaugti, su kitais pasidalinti jų sukurtais dvasios turtais.

LAUZIKO CIUOZYKLAVentiškis verslininkas, gerai mūsų rajone žinomas politikas Šarūnas Laužikas paskelbė, kad nuo šiandien, t.y. penktadienio, jis atidaro pačią didžiausią Lietuvoje ledo čiuožyklą. Tokią atrakciją aktyvias pramogas mėgstantiems žmonėms jis jau yra įgyvendinęs prieš 7 metus.

meslungis1 2Interviu su Vilniaus Užupio teatro spektaklio „Mėšlungis“ režisiere R. Urbonavičiūte. Šis spektaklis Šilutės kultūros centre bus rodomas sausio 26 d. 18 val.

Griaunate mitus apie klasikinę lietuvių dramaturgiją – pjesės „Mėšlungis arba pasivažinėjimas dviračiais“ interpretacija išties nustebino. Kodėl pasirinkote šį Kazio Sajos kūrinį?

P1201674Jau daug metų Švėkšnos bendruomenė turi tradiciją metų pradžioje susirinkti į Padėkos vakarą. Tai vakaras tiems, kieno geri darbai kuria miestelį ir visos jo bendruomenės gyvenimą.

Ir praėjusio penktadienio vakarą Genovaitės vilos salė buvo pilnutėlė. Švėkšniškius čia sukvietė seniūnija, „Saulės“ gimnazija, girininkija, vietos vaikų darželis, specialioji mokykla. Sukvietė išklausyti nuoširdžių padėkos žodžių, paklausyti geros muzikos ir poezijos, pajuokauti ir tiesiog pabendrauti.

DSC 1085Be dirbtinio patoso, jautriai ir šiltai šilutiškiai paminėjo 21-ąsias Laisvės gynėjų dienos metines - Sausio 13-ąją. Šilutės rajone, kaip ir visoje šalyje, ne tik mokyklų, bet ir kitų įstaigų languose rytą sužibo atminimo žvakutės.

Šiemet šilutiškiai buvo raginami kartu pildyti istoriją - pradėtas kaupti 1991 metų sausio įvykių Vilniuje dalyvių sąrašas. Vakare ne tik Sausio 13-osios liudininkai, amžininkai, bet ir vaikai, kuriems perpus mažiau negu Lietuvos nepriklausomybei, o apie kruvinosios nakties įvykius jie žino tik iš pasakojimų, dalyvavo tradiciniame minėjime.

 Pernai prie Šilutės pirmosios gimnazijos pastatytas Vilties angelas. / Edvardo Lukošiaus nuotr.Sausio 13-ąją Šilutės rajone vyks renginiai, skirti paminėti Laisvės gynėjų dieną.

Parodos atidarymas. / Vydūno kultūros centro nuotr.Kintų bendruomenę suvienijo paroda, kurią sukūrė uostamiesčio fotografai. Kasmet aplankydami po vieną seniūniją, jie užsimojo įamžinti visų pajūrio miestelių ir kaimų šviesuolius.

Vaidybinis filmas "1000 galimybių". / Kadras iš Youtube.comSausio 10 d. 15.00 val. Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje - nacionalinė filmo premjera - trys neišgalvotos istorijos naujame lietuviškame filme "1000 galimybių".

Viena iš filmo herojų prototipų - F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Šylių filialo bibliotekininkė Vida Mišeikienė.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt