Renginiai ir pramogos

vejune zvakesJuknaičių moterų vokalinis ansamblis „Vėjūnė“ pirmą kartą surengė jaukų padėkos vakarą kolektyvams ir atlikėjams, su kuriais draugauja ne vienerius metus, susitinka renginiuose, patiria džiaugsmingų ir malonių akimirkų kartu.

VU profesorė D. Pociūtė-Abukevičienė įvertinta M. Mažvydo premija. / VU archyvo nuotr.Rytoj Kultūros ministerijos Baltojoje salėje bus įteiktos Kultūros ministerijos premijos dviem dešimtims laureatų: 19 kultūros ir meno kūrėjų ir 1 įstaiga.

IMG 7982Nėra moters, kuri nenorėtų ar nesistengtų būti graži. Tačiau ne visos vienodai Dievo (ar gamtos?) apdovanotos puikia figūra, vešliais plaukais ir didelėmis, išraiškingomis akimis.

Vis dėlto, išorinis žmogaus grožis labai didele dalimi priklauso nuo to, kiek į jį investuojame laiko, išradingumo, kūrybingumo ar pinigų.

kintu sokiams 10 metuGruodžio 9 -ąją šokių kolektyvas „Kintai“, vadovaujamas Astos Gužauskienės, atšventė savo 10-metį.

Kolektyve per 10 metų gyvavo trys grupės: jaunimo, suaugusiųjų ir pagyvenusiųjų. Prieš metus, byrant jaunimo ir pagyvenusiųjų grupėms, moterys ir merginos susibūrė į naują moterų - merginų šokių grupę. Per 10 metų net 146 šokėjai tapo kolektyvo nariais.

slem nugaltojaiPoezija, kurios nemokė mokyklose, kitokia - garsų poezija, be jokių tabu ir stagnacijos. Tai - slemo poezija, išlipanti iš A4 formato lapo rėmų. Šilutė buvo vienas pirmųjų miestų, kurį slemeriai aplankė žygyje per Lietuvą „Iš žodžio į garsą“.

Šilutiškiams suteikta proga išgirsti, pajusti ir palytėti literatūrinio avangardo „patiekalus“.

"Plazmos" gimtadienyje pasirodė gausybė šokėjų. / Martinos Pužaitės nuotr.Penktadienį LCC tarptautinio universiteto "Michealsen" centre surengta Klaipėdos šiuolaikinių šokių kolektyvo "Plazma" 15-ojo gimtadienio šventė "Tūkstantis draugų".

Įspūdingame aukščiausio lygio renginyje žiūrovai išvydo nepakartojamą šou ir užsikrėtė neblėstančia šokėjų energija.

Šilutės teatras kviečia į spektaklį "Siurprizas Kalėdų Seneliui". / Organizatorių nuotr.Šilutės teatras turi puikią tradiciją kasmet mažiesiems žiūrovams (nuo 6 iki 10 metų) Kalėdų proga padovanoti po naują dar negirdėtą ir neregėtą spektaklį.

Šiemet ši graži tradicija sulaužyta nebus.

Šilutiškių pasirodymas. / Kadras iš youtube.com.Šiandien 19 val. LNK televizijos projekte "2 minutės šlovės" pusfinalyje pasirodys Greta Konaverskytė su kantri grupe "Karčemėlė".

brainlessVos du mėnesius repetuojančių šilutiškių breikerių pirmasis pasirodymas įvyks su trenksmu grandioziniame šiuolaikinių šokių kolektyvo „Plazma“ 15 metų jubiliejuje. Klaipėdoje rengiamo gimtadienio šventėje - tūkstantis draugų. Tai atspindi ne tiek salės vietų, kiek scenoje pasirodysiančių šokėjų bei atvyksiančių iš įvairių šalių pagerbti kolektyvą svečių skaičių. Tarp jų - dėl šokių pamišę „Brainless“ iš Šilutės.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt