Renginiai ir pramogos

 vestuviu muzikantu_5_festivalis_sokaBirželio 4-ąją Švėkšnoje vėl griaudėjo Vestuvių muzikantų festivalis, kasmet skiriamas Tėvo dienai. Šįkart - jau penktasis.

Ir vietinių, ir kitose šalies vietovėse gyvenančių tautiečių jau pamėgtame jubiliejiniame renginyje sulauktas rekordinis skaičius kolektyvų ir pavienių muzikantų - į sceną iš viso lipo apie 70 muzikantų, suvažiavusių iš visos Lietuvos.

Šio unikalaus renginio sumanytojas ir organizatorius švėkšniškis Vytautas Raibys džiaugiasi, kad pavyko suburti itin įvairių žanrų vestuvinės muzikos atlikėjus, ir sako, kad renginiui tai - tik į naudą.

Paamrio ilgakasesKaip prižiūrėti plaukus, kurių ilgis siekia kone metrą? Tikriausiai daugeliui kilo klausimas, žvelgiant į konkurso „Pamario ilgakasė“ dalyves. Šauniausių ilgaplaukių renginys Šilutėje šiemet jau įvyko ketvirtą kartą ir ilgaplaukes sukvietė iš daugelio Vakarų Lietuvos miestų.

Konkurso nugalėtoja tapo viešnia iš Gargždų - 90 cm ilgio plaukų savininkė Austėja Jankūnaitė.

Devynmetė komisijos nariams pademonstravo ne tik žvilgančius plaukus, bet ir puikų pasirodymą.

 zilinskis mikalauskas_dainuojaBirželio 11 dieną (sekmadienį) 18 val. Saugų didžiojoje bažnyčioje vyks Reformacijos 500 metų jubiliejaus turo koncertas. Kartu su valstybiniu choru „Vilnius“ ir aktoriumi Vytautu Rumšu vyresniuoju pasirodys ir evangelikų liuteronų kunigas Mindaugas Žilinskis.

s12017 m. birželio mėn. 10-11 d. Klaipėdoje vyks tradicinė Lietuvos vakarų krašto dainų šventė, skirta Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventės 90-mečiui.

suagu malunas_spektaklis_06_04Sekmadienį Saugų malūne vyks Valentino Masalskio spektaklis "Kontrabosas". Spektaklio aktoriai - Klaipėdos jaunimo teatro menininkai.

7Vilkyčių ralis, Reformacijos 500 metų jubiliejui skirti koncertai, Valentino Masalskio režisuotas spektaklis, meldinių nendrinukių sutiktuvių šventė ir dar daug kitų po visą rajoną pasklidusių renginių laukia jūsų šį savaitgalį. Kviečiame pasižvalgyti po jų programas.

Taikos glebysŠiandien, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Šilutėje organizuojamas Pramogadienis ir akcija „Taikos glėbys“, kurios metu bus siekiama rekordo. O Šilutės muziejuje atidaroma lėlių paroda „Svajonių palėpė“.

„Sukurkime naują tradiciją kartu, ŠVĘSKIME APSIKABINDAMI ir parodykime jaunajai kartai, kaip kurti TAIKĄ! Birželio 1 d. paskelbkime apsikabinimo ir tolerancijos diena. Nustokime smerkti ir teisti vieni kitus. NUSIŠYPSOKIME!“, - kviečia akcijos sumanytojai.

autobusaiGegužės 29–birželio 4 dienomis vyksta Tauragės miesto šventė „Tauro ragas 2017“. Šiemet Tauragė švenčia 510-ąjį gimtadienį. Birželio 3 dieną, šeštadienį, į Tauragės miesto šventę Šilutės krašto žmones (kaip ir kitų kaimyninių miestų) bus vežami nemokamai.

burbuliatoriaus ATIDARYMASLiko kelios dienos iki gegužės 29-osios - 9-ojo „Burbuliatoriaus“ sezono pražios. Pirmadienio vakarą kartu burbuliuos daugiau kaip 10 Lietuvos ir užsienio miestų, tarp kurių - ir Šilutė. Taigi pats metas pasirūpinti burbulais ir kviesti namiškius bei draugus miesto iškylai. Susitinkame 18.30 val., parke prie Kultūros ir pramogų centro.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos