Renginiai ir pramogos

Onines ziurovaiVainuto seniūnijos Gorainių krašto žmonės šeštadienį rinkosi draugėn, kad dar kartą - jau 18-ąjį - pagerbtų liepos pabaigoje savo vardadienius švenčiančias Onutes.

Šv. Onos vardo minėjimas - neatsiejama gorainiškių tradicija, kasmet viduvasarį draugėn suburianti vietinius ir aplinkinių kaimų gyventojus pabendrauti ir kiek atsikvėpti prieš vasaros pabaigos darbymetį. Šiemet šventės dalyvių buvo ypač gausu, mat ir oras pasitaikė itin palankus švęsti.

sveksnos dvaro_svente_2017Švėkšnoje - šventės laukimo nuotaikos, nes šeštadienį įvyks „Dvaro šventė“. Penktadienį, įvyks ir dar vienas renginys - poezijos vakaras „Gėlė ir Vėjas“.

svedijoje Silutes_neigaliejiŠiemet vasara nelepina spinduliais, bet Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos nariams pasiseka sugauti gerų orų. Štai praėjusį šeštadienį visas būrys draugijos narių - net 50 žmonių - susiruošė į kultūrinę - pažintinę kelionę.

1 stoskuviene_dakota_ir_prieskonis_latvijoje„Country Bauska“ yra vienas iš keturių tokio tipo nuolatinių tarptautinių festivalių Europoje, kuris sutraukia geriausius kantri muzikos menininkus iš Latvijos, Europos bei svečius iš JAV. Šį festivalį jau pamėgo šeimos, jo lankytojai gali gyventi palapinių miestelyje, mėgautis vaizdingomis Bauskės apylinkėmis, aplankyti Bauskės pilį ir dalyvauti įvairiuose pramoginiuose renginiuose.

jaunimo mokymo_centras_isleistuvesPraėjusį savaitgalį šalies bendrojo lavinimo mokyklų abiturientai gavo brandos atestatus, išleistuvių šventėse atsisveikino su savo mokytojais, bendraklasiais ir kiekvienas pasuko savo pasirinktu gyvenimo keliu.

Šilutės rajono savivaldybėje išleistuvės nuskambėjo ne tik penkiose gimnazijose - Šilutės pirmojoje, Šilutės Vydūno, Švėkšnos, Vainuto ir Žemaičių Naumiesčio, bet ir 28 abiturientus išleidusiame Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre.

Šio centro abiturientus viena gražiausių gyvenimo akimirkų - brandos atestatų įteikimo ceremonija - sukvietė į naująsias patalpas, esančias Žibų pradinės mokyklos (Kalinausko g. 10, Šilutėje) trečiajame aukšte.

Čia liepos 14-ąją dar šviežiais dažais kvepiančią atmosferą pagaliau persmelkė ilgai lauktas šurmulys, kai neseniai baigtų remontuoti patalpų slenkstį peržengė naujieji šeimininkai.

Kaip žinia, jau ir ateinančios Rugsėjo pirmosios skambutis čia nuskambės naujiems šeimininkams - šio Centro mokiniams bei pedagogams.

4 NIKO_Liepos 21 - rugpjūčio 4 dienomis jau šeštąjį kartą Kintai taps vieta, pritraukiančia profesionalios modernios ir klasikinės muzikos pasiilgusią publiką. Stulbinanti vieta prie Kuršių marių, netoli Baltijos jūros, kasmet virsta kūrybiniu įkvėpimu Europoje jau pripažintam jaunam  kompozitoriui Gediminui Gelgotui, taip pat meninių dirbtuvių vieta Naujų idėjų kameriniam orkestrui NIKO – styginių ansambliui, žinomam dėl šiuolaikiško ir patrauklaus naujos muzikos atlikimo.

Muzikine verdene_fortepijono_muzika1Rytoj 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre įvyks festivalio „Muzikinė verdenė 2017“ koncertas. Šį kartą koncertas bus skirtas fortepijono muzikai, kurią atliks pasaulinio garso pianistas ir dirigentas Alexander Paley (JAV). Renginys nemokamas.

Vyni trioTarptautinis festivalis „Džiazo dienos Tauragėje 2017“ skaičiuoja jau trečius metus ir žada daugiau nei dešimt gyvos muzikos koncertų ir neeilinių susitikimų. Festivalio renginiai vyks liepos 13-15 dienomis.

Saugu muzikos_malunas_2017_1Trečiadienį (liepos 5 d.) vakare Saugų muzikos festivalo "Saugų muzikos malūnas" organizatoriai kviečia į romansų vakarą.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos