Renginiai ir pramogos

Sojaus gimtadienis_1Kiekvienas mūsų turėtume pagalvoti, ką gero galėtume padaryti savo kraštui, savo miestui, turėtume pasistengti būti geresni savo artimajam, - tokios mintys prieš savaitę, kovo 30-ąją sklandė prie Šilutės miesto mecenato Hugo Šojaus kapo, kur, kaip ir kasmet pavasarėjant, buvo surengtas minėjimas šio žinomo dvarininko gimtadienio proga. Šiemet - jau 173-ojo.

Vėliau H.Šojaus vardo muziejuje buvo surengtos nemokamos ekskursijos apie lietuvininkų gyvenimo būdą, papročius ir edukacija „Kaip reikėtų elgtis dvare“.

C Misko_Archyvas-38Su Neringa Nekrašiūte ir Ramūnu Šimukausku.

Kovo 13  d. 18 val. Šilutės kultūros centre muzikinės komedijos KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ aktoriai Jūsų nuotaikai padarys gerą ir madingą šukuoseną. Jūsų laukia daug gražaus humoro su RAMŪNU ŠIMUKAUSKU ir užburiančiomis NERINGOS NEKRAŠIŪTĖS ir EGLĖS KRASNOVĖS atliekamomis dainomis. Gera nuotaika - GARANTUOTA!

 

monopolisTurbūt ne vienas iš mūsų yra žaidęs legendinį „Monopoly“ žaidimą. Tai būdavo puikus laiko praleidimo būdas su šeimos nariais ar draugais. Dabar, norint pažaisti monopolį, bendraminčių toli ieškoti nereikia.

Šis žaidimas gana smarkiai paplitęs tiesiog internete, kur galima žaisti su kompiuterio parinktais varžovais ar netgi su draugais esant skirtingose vietose.

Tam net nereikia turėti kompiuterio – žaisti galima tiesiog išmaniuoju mobiliuoju telefonu.

 

UzgavenesVisus, visus šilutiškius ir miesto svečius vasario 13 d. 17.30 val. kviečiame į LIETUVININKŲ ŠIUPINIO ŠVENTĘ prie Šilutės kultūros ir pramogų centro tvenkinio!

3Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui dalyvauti pilietinėje akcijoje „100 žingsnių Lietuvai“ visą Lietuvą pakvietė Šilutės vaikų darželio „Žibutė“ kolektyvas.

 

stintapkio vent_2017._Nidos_KTIC_AilaIki „Stintapūkio“ šventės Neringoje likus mažiau nei savaitei aiškėja esminės renginio detalės, kurios priklauso ne nuo organizatorių, bet nuo oro sąlygų. Deja, bet jos neišpildo lūkesčių ir pagrindinį šventės akcentą, tradicinę žvejybą bumbinimu, organizatoriai yra priversti perkelti į krantą mat Kuršių marių ledas – buvo išneštas vėjo.

VASARIO 16_aptarimas_1Iki Vasario 16-osios - Valstybės 100-mečio dienos liko nepilnai trys savaitės. Šilutėje tą dieną bus daug įsimintinų renginių, pritaikytų įvairiausio amžiaus ir pomėgių žmonėms.

Šilutiškiai kviečiami dalyvauti Prezidentiniame bėgime, fotografuotis prie vienintelės tokios Lietuvoje jos 100-mečiui skirtos instaliacijos, pietauti kavinėse, kur koncertuos įvairūs krašto meno kolektyvai, mažieji - pramogauti ir gimtadienio tortą skanauti Šilutės H.Šojaus muziejuje ir t. t. ir pan.

Dalyvauti gimtadienio renginiuose ir jį švęsti linksmai ir spalvingai kviečiami visi savivaldybės gyventojai, o visos iniciatyvos penktadienį pristatytos Savivaldybėje surengtoje spaudos konferencijoje.

19693504 1717469094983998_7944349356533782201_oNemuno deltos regioninio parko direkcija vasario 3 dieną smalsuolius - gamtos mylėtojus kviečia į žygį po vieną didžiausių ir įspūdingiausių pelkių Lietuvoje - Aukštumalos aukštapelkę.

ledo ralis_keturraciaiSekmadienį ant ledu sukaustytų Pamario pievų „grojo“ motociklai ir keturračiai - čia įvyko daugelio pamėgtas ir jau tradiciniu tapęs Šilutės krašto renginys - ledo ralis. Šiemet jis buvo skirtas atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečiui paminėti.

Išmėginti savo jėgas ledo lenktynėse panoro pusšimtis automobilių ir motociklų sporto gerbėjų. Pasižiūrėti šių lenktynių susirinko nemažas būrys smalsuolių.

„Šauniai praėjo renginys, be jokių trikdžių, rimtesnių virtimų ar traumų“, - džiaugėsi renginio organizatoriai Andrius Vaitkus ir Kęstas Valančius.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt