Renginiai ir pramogos

20Šiandien vakare - Audriaus Šikšniaus knygos sutiktuvės, cirko pasirodymas, šeimų šventė. Savaitgalį laukia ir daugiau renginių - kviečiame pasižvalgyti po jų programas.

gatves muzikos_dienaGegužės 20 dieną jau 11-ąjį kartą Vilnių ir 35-is Lietuvos miestus apjuos Gatvės muzikos diena - GMD.

Šilutėje GMD organizuojantis Vygantas Stoškus sako, kad šiemetinė naujovė - Šilutės meno mokyklos muzikantų pasirodymas atskiroje scenoje, prie Meno mokyklos.

3M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondas, tą dieną, kai jau ir Lietuvoje paminima  „Muziejų naktis“,  2017 m. gegužės 19 d. (penktadienį)  20.00 val.  Kintų Vydūno kultūros centre  (Kintai, Šilutės rajonas), kviečia pamatyti Česlovo Stonio kompoziciją „AMŽINAI, AMŽINAI NERAMUS“ (Paulius Širvys – eilėse, dainose,  prisiminimuose).

VMA 2017_iluts_kultros_centras__AfiaGegužės 19 d. 16 val. (penktadienį) atidaroma profesionalių dailininkų ir fotomenininkų paroda Šilutės kultūros ir pramogų centre. Bendradarbiaujant su projekto organizatoriais, Šilutės miestas buvo įtrauktas į šį, tęstinį kultūros projektą „Vizualus menas Alytus 2017“. Šilutės miesto plačiajai bendruomenei, miesto svečiams atidaroma Alytaus profesionalių dailininkų ir fotomenininkų retrospektyvinė paroda yra jau šeštasis projekto pristatomojo turo po Lietuvą renginys.

spaudos dienaSpaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena - visuotinė lietuvių šventė, tad penktadienį ji ir minėta plačiai.

Šilutės rajono žiniasklaidos atstovus pasveikino ir rajono savivaldybės, ir didžiųjų įmonių vadovai, ir skaitytojai.

Nacionaline ekspedicija_Nemunu_72rgb_1_copyLeidybos namai „Terra Publica“ ir LRT pristato bendrą leidybinį projektą – knygą „Nemunu per Lietuvą“. Knygos sutiktuvės ir pokalbis su jos autoriumi Selemonu Paltanavičiumi įvyks gegužės 18 d. (ketvirtadienį) 17 val. Šilutės r. savivaldybės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ir 19 val. Salos etnokultūros ir informacijos centre (Rusnėje).

2Šeštadienį įvyks du renginiai, skirti Reformacijos 500 metų jubiliejui - Domo Kauno knygos „Kristijono Donelaičio atminties paveldas“ sutiktuvės ir tradicinė - respublikinė Lietuvos evangeliškų bažnyčių vaikų ir jaunimo chorų bei ansamblių šventė „Giesmių giesmelė“.

Tą pačią dieną „Pavasario fiestoje“ gros gyvo garso grupė „Prieskonis“.

Kviečiame pasižvalgyti po renginių programas.

Saugu muzikos_malunas_2017_20Saugų bendruomenė šiemet anksčiau atidarė antrąjį Saugų muzikos festivalį „Muzikos malūnas“ - Motinos dieną įvyko pirmasis koncertas, kurį surengė du Nacionalinės premijos laureatai - operos solistė Irena Milkevičiūtė ir Lietuvos konservatorijos kamerinis M.K.Čiurlionio kvartetas.

18406328 1582579405108365 1366506795 oPenktadienį Plaškių bažnyčioje Ingrida Mockutė - Pocienė kviečia į savo fotografijų parodą - performansą "MUTaBOR". Renginio pradžia 12 val.

"Žodį mutabor (iš lot. k. pokytis, mutuoti. Tiksliau - „būsiu pakeistas“) pasirinkau kaip centrinį, kalbant apie tai, kad mes nežinome iš kur ateiname ir kur išeiname, apie nuolatinį kitimą. Gyvenimo ratą. Juk dažnai stebime, kad šeimoje kažkam numirus, ateina kitas, kita gyvybė. MUTABOR – pasirinkimas keistis, keistis sąmoningai, gyventi kokybiškai", - sako autorė.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos