Renginiai ir pramogos

 zuviene TraksedziaiJau 9-asis tarptautinis Žuvienės virimo čempionatas šiemet įvyks Šilutės mažųjų laivų uoste (Uosto g. 9, Šilutėje).  Rugsėjo 2 dieną jame kviečiamos dalyvauti visos bendruomenės.

Organizatoriai planuoja, kad atvyks apie pusšimtį komandų, kurios kėsinsis į čempionato rekordą - išvirs daugiau nei 3 tonas įvairiausių skonių žuvienės ir ja pavaišins daugiatūkstantinę publiką.

Kur iškeliaus Žuvienės virimo čempiono žiedas - savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio įsteigtas prizas, paaiškės, kai vertinimo komisija išragaus ir įvertins visas žuvienes.

GERMANIKA 8Vienas didžiausių Europoje vilktų korpusinių baldų gamintojų - Šilutės rajone įsikūręs „Germanikos“ fabrikas ketvirtadienio pavakarę vienai valandai sustabdė darbą.

Modernių staklių gausmą SBA baldų grupei priklausančiame fabrike trumpam pakeitė progresyvios klasikinės muzikos garsai ir šviesos vaizdų šou - čia „Germanikos“ darbuotojams ir jų šeimų nariams koncertą surengė kompozitoriaus ir dirigento Gedimino Gelgoto vadovaujamas Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras NIKO kartu su Kintų muzikos festivalio tarptautiniu orkestru, diriguojamu Martyno Stakionio.

„Džiaugiamės, kad „Germanikos“ darbuotojams galėjome padovanoti NIKO ir Kintų muzikos festivalio tarptautinio orkestro koncertą - tai labai neįprasta ir įkvepianti patirtis“, - sakė „Germanikos“ direktorius Rolandas Baltuonis, koncerto pradžioje sveikindamas darbuotojus ir jų šeimos narius.

sveksnos sportas_ranku_lenkimas_miniaVisą šeštadienį Švėkšna šventiškai sportavo: vyko krepšinio, šuolio į aukštį, galiausiai - rankų lenkimo varžybos.

 

Skautika duonel_-_gamybaŠiemet Tradicinių amatų centras visus metus didžiausią dėmesį skiria šeimai, o ypač mažiesiems Švėkšnos gyventojams. Todėl jau tradicija tapusi Šeimos valanda, „Dvaro šventėje“ ir šiemet užėmė svarbią vietą.

Laikrasciams skelbimas_i_svente__DEGUCIUOSE

Šio savaitgalio renginiai

Kviečiame išsirinkti ir dalyvauti!

Sveksnos svente_sodybosVisi seniai žino, jog Švėkšna - dvarų kraštas, tad ir šiemetinę Dvaro šventę surengę šio miestelio žmonės vėl atidavė duoklę 514-uosius metus skaičiuojančiai savajai istorijai: prisiminė dvaruose vyravusias pokylių tradicijas, paminėjo visas dvarininkų gimines, aptarė jų vaišių ir aprangos ypatumus ir dvaro parko įdomybes.

Švėkšniškiai už nuopelnus kultūrai įteikė jau 22-ąjį Jokūbėlį, padėkojo aštuonioms miestelį ir apylinkes puošiančioms šeimoms ir, žinoma, patys sulaukė sveikinimų ir dovanų.

Taigi buvo tikra Dvaro puota - ausiai, akiai, širdžiai.

Be to, visą  šeštadienį Švėkšna šventiškai sportavo: vyko krepšinio, šuolio į aukštį, galiausiai - rankų lenkimo varžybos.

germanika NIKO_koncertasKetvirtadienį, rugpjūčio 3 d., 17 val., Šilutės rajono Sakūtėlių kaime esanti SBA koncerno gamykla "Germanika" valandai stabdo savo darbą, kad visi dirbantieji ir jų šeimos nariai galėtų atvykti į gamyklą ne tik susipažinti su jų artimųjų darbo vieta, bet ir pirmąkart SBA koncerno istorijoje darbo vietoje išgirsti Kintų muzikos festivalio tarptautinio orkestro (dirigentas Martynas Stakionis) bei NIKO ansamblio (vadovas bei kompozitorius -  Gediminas Gelgotas) muzikavimą.

 

Gele ir_vejasŠvėkšnos parką ir vilą „Genovefą“ liepos 28 dieną užliejo poezija ir muzika. Šis kamerinis vakaras jau trečius metus tampa įvadiniu renginiu į Švėkšnos miestelio „Dvaro šventę“.

PRAMOGADIENIS 11Jeigu renginys kartojamas ir žadama jį rengti dar ir dar, vadinasi, jau kuriama tradicija. Tokia turėtų tapti Algimanto ir Virginijos Svitkinų sodyboje Rusnėje antradienį surengta šventė „Šeimos diena Rusnėje“ - pramogadienis. Jį kartu su sodybos šeimininkais antrą kartą organizavo mūsų krašte gerai žinomas pramoginių renginių organizatorius Vygantas Stoškus su komanda.

Organizatoriai juokavo, kad darbo dieną - praėjusį antradienį - rengti pramogadienį jie pasirinko tiksliai žinodami, kad ta diena bus išskirtinė - be vėjo, be lietaus, saulėta ir šilta.

Tačiau, pasak V.Stoškaus, tikroji priežastis taip rizikuoti - renginį organizuoti darbo dieną - buvo ta, kad norėjosi, jog šių metų pramogadienyje galėtų koncertuoti amerikiečiai, bliuzo virtuozai Keegan Mclnroe, Matt Tedder bei jų bičiulis, mūsų šalies lūpinės armonikos virtuozas Aleksandr Belkin. Mat svečiai, dviejų savaičių gastrolėms atvykę į Lietuvą, koncertuoti rusniškiams galėjo tik šį antradienį.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos