Renginiai ir pramogos

EU A3_2_DIDELISKviečiame susipažinti su renginių programa, skirta Europos dienai Šilutėje paminėti. Ateik, sudalyvauk, atspėk! Renginiai prasideda jau rytoj, Šilutės viešojoje bibliotekoje.

ZN 10x10_ilutGegužės 17 d. 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre

Dešimties metų gimtadienį švenčiančio profesionalaus komedijos teatro „Domino“ premjera „Žaidimas nebaigtas“ gegužės 17 dieną 18 valandą pradžiugins Šilutės gyventojus ir svečius.

saugu muzikos_malunas_copySekmadienį, gegužės 7 dieną, 13 val. Saugose prasideda muzikos festivalis „Muzikos malūnas 2017”. Į Saugas koncertuoti atvyksta du Nacionalinės premijos laureatai - operos solistė Irena Milkevičiūtė ir Lietuvos nacionalinės filharmonijos M.K.Čiurlionio styginių kvartetas. Koncertas skirtas Motinos dienai.

DFID DDSDPenktadienį,  16.10 val. kviečiame  į susitikimą su žurnaliste bei knygų, tarp jų ir garsiojo bestselerio „Mes. Lietuviai: vadovėlis, kaip suprasti lietuvius ir jais naudotis“, autore Laima Lavaste.

P4230512Tarptautinę šokio dieną žymės Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro premjera – šokio spektaklis „Žizel“. Balandžio 29-30 dienomis 19 val. Palangos koncertų salėje vienas gražiausių ir populiariausių klasikinių baletų prisikels nauja, pasak choreografų, kiek „išsišokėliška“, šiuolaikinio pasaulio realijas atliepiančia forma.

Šilutiškiai kviečiami nepraleisti progos pamatyti naują modernų šokio spektaklį.

DID A2017 m. balandžio 27-28 dienomis Šilutės biblioteka kviečia į tarptautinę vaikų knygos mugę „Kviečia baltos knygų burės“. Renginio programa:

plakatasEuropos jaunimo savaitė po dviejų metų grįžta į Lietuvą! Šiais metais ruošiamas „Idėja+“ renginys, kuriame organizatoriai jums meta iššūkį sugalvoti unikalią idėją, kaip būtų galima išspręsti aktualią problemą Šilutėje ,,Jaunimo užimtumas, nedarbas“.Šis renginys vyks visoje Lietuvoje gegužės 2-3 dienomis, prisijunk ir tapk jo dalimi! Išbandyk save, sugalvok idėją, kuri nustebintų kiekvieną! Laimėk kelionę į Briuselį!

Smuikas Afisa_A3_crop2mm_6vntPirmasis seminaras - festivalis „Smuikas - mano draugas“ įvyko 2000 m. Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje. Jį suorganizavo Palangos meno mokyklos styginių instrumentų mokytojai kartu su Kretingos, Gargždų, Skuodo ir Priekulės muzikos ir meno mokyklų stygininkais. 2001m dalyvauti šiame festivalyje buvo pakviesta ir Šilutės meno mokykla. Kiekvienais metais festivalis keliauja į kitą miestą, į kitą meno mokyklą.

04 08_renginiaiŠiandien Šilutėje įvyks Irenos Arlauskienės knygos sutiktuvės ir Vido Bareikio koncertas, o rytoj - etno dirbtuvėlės Hugo Šojaus muziejuje bei nacionalinė miško sodinimo šventė. Kviečiame pasižvalgyti po jų programas.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos