Renginiai ir pramogos

7Vilkyčių ralis, Reformacijos 500 metų jubiliejui skirti koncertai, Valentino Masalskio režisuotas spektaklis, meldinių nendrinukių sutiktuvių šventė ir dar daug kitų po visą rajoną pasklidusių renginių laukia jūsų šį savaitgalį. Kviečiame pasižvalgyti po jų programas.

Taikos glebysŠiandien, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Šilutėje organizuojamas Pramogadienis ir akcija „Taikos glėbys“, kurios metu bus siekiama rekordo. O Šilutės muziejuje atidaroma lėlių paroda „Svajonių palėpė“.

„Sukurkime naują tradiciją kartu, ŠVĘSKIME APSIKABINDAMI ir parodykime jaunajai kartai, kaip kurti TAIKĄ! Birželio 1 d. paskelbkime apsikabinimo ir tolerancijos diena. Nustokime smerkti ir teisti vieni kitus. NUSIŠYPSOKIME!“, - kviečia akcijos sumanytojai.

autobusaiGegužės 29–birželio 4 dienomis vyksta Tauragės miesto šventė „Tauro ragas 2017“. Šiemet Tauragė švenčia 510-ąjį gimtadienį. Birželio 3 dieną, šeštadienį, į Tauragės miesto šventę Šilutės krašto žmones (kaip ir kitų kaimyninių miestų) bus vežami nemokamai.

burbuliatoriaus ATIDARYMASLiko kelios dienos iki gegužės 29-osios - 9-ojo „Burbuliatoriaus“ sezono pražios. Pirmadienio vakarą kartu burbuliuos daugiau kaip 10 Lietuvos ir užsienio miestų, tarp kurių - ir Šilutė. Taigi pats metas pasirūpinti burbulais ir kviesti namiškius bei draugus miesto iškylai. Susitinkame 18.30 val., parke prie Kultūros ir pramogų centro.

20Šiandien vakare - Audriaus Šikšniaus knygos sutiktuvės, cirko pasirodymas, šeimų šventė. Savaitgalį laukia ir daugiau renginių - kviečiame pasižvalgyti po jų programas.

gatves muzikos_dienaGegužės 20 dieną jau 11-ąjį kartą Vilnių ir 35-is Lietuvos miestus apjuos Gatvės muzikos diena - GMD.

Šilutėje GMD organizuojantis Vygantas Stoškus sako, kad šiemetinė naujovė - Šilutės meno mokyklos muzikantų pasirodymas atskiroje scenoje, prie Meno mokyklos.

3M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondas, tą dieną, kai jau ir Lietuvoje paminima  „Muziejų naktis“,  2017 m. gegužės 19 d. (penktadienį)  20.00 val.  Kintų Vydūno kultūros centre  (Kintai, Šilutės rajonas), kviečia pamatyti Česlovo Stonio kompoziciją „AMŽINAI, AMŽINAI NERAMUS“ (Paulius Širvys – eilėse, dainose,  prisiminimuose).

VMA 2017_iluts_kultros_centras__AfiaGegužės 19 d. 16 val. (penktadienį) atidaroma profesionalių dailininkų ir fotomenininkų paroda Šilutės kultūros ir pramogų centre. Bendradarbiaujant su projekto organizatoriais, Šilutės miestas buvo įtrauktas į šį, tęstinį kultūros projektą „Vizualus menas Alytus 2017“. Šilutės miesto plačiajai bendruomenei, miesto svečiams atidaroma Alytaus profesionalių dailininkų ir fotomenininkų retrospektyvinė paroda yra jau šeštasis projekto pristatomojo turo po Lietuvą renginys.

spaudos dienaSpaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena - visuotinė lietuvių šventė, tad penktadienį ji ir minėta plačiai.

Šilutės rajono žiniasklaidos atstovus pasveikino ir rajono savivaldybės, ir didžiųjų įmonių vadovai, ir skaitytojai.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos