Renginiai ir pramogos

BareikisBalandžio 7 d. 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre

Vasarį Vilniaus gyvos muzikos klube „Tamsta“ vienas po kito įvyko du šventiniai akustiniai Vido Bareikio koncertai, į kuriuos bilietai buvo išgraibstyti likus kelioms dienoms iki renginio. O Vasario 16-osios koncerte Kaune jis per minutę išjudino visą „Žalgirio“ areną.

Akivaizdu, kad V.Bareikis šiuo metu yra vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų. Jis leidosi į savo „Auksinį“ turą per Lietuvą.

Untitled-4 copyPenktadienį ir šeštadienį Šilutės rajone įvyks daugybė renginių - kviečiame pasižvalgyti po jų programas!

knygnesiu diena_sveksnoje_Tarvydas_salia_seniunoKnygnešių tema šiandien nėra labai aktuali, ji liko tik istorinio laikotarpio faktu, tačiau, matyt, nemažos dalies tautiečių pasąmonėje vistik užima aktyvią poziciją.

Per knygnešio įvaizdį identifikuojame savo kultūrinį išlikimą. Kova už lietuvišką raštą, lietuvių kalbą vyko ir vyksta nuolatos. Kalbėti lietuviškai, mąstyti lietuviškai yra svarbiausia mūsų identiteto apraiška.

Kovas - pirmasis pavasario mėnuo, ne tik skelbiantis gamtos atgimimą, bet ir atnešantis gražią progą - neužmiršti sunkaus ir tragiško lietuviško žodžio kelio.

 kurybos projektas_jaunimuiSocialinių mokslų kolegija kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga bei kitais partneriais pristato nacionalinio masto iniciatyvą Lietuvos jaunimui „KŪRĖJŲ KARTA“. Antradienį Šilutės kultūros ir pramogų centre vyks NEMOKAMAS šio projekto renginys „Kūryba - tai laisvė“.

201703013 Juozaitis_Afisa_A4Filosofas, rašytojas bei publicistas Arvydas Juozaitis paskyrė 12 metų tam, kad kruopščiai išnagrinėtų didžiųjų Baltijos pakrantės miestų – Rygos, Karaliaučiaus/Kaliningrado ir Klaipėdos – istoriją.

2 stalionis_koncertas_Merkuris_1_sumaintaDainininkas ir dainų autorius Paulius Stalionis - mūsų mieste!

Pelnęs publikos simpatijas šlageriais tapusiomis dainomis „Man nereik į Airiją“, „Vakarai ilgi“, „Aš atnešiu Tau saulę“ ir kt., atlikėjas nesustojo ir greitai gerbėjams pristatys naujausią savo albumą „Aš tavimi tikiu“.

Uzgavenes Rusneje_1Rusniškių Užgavėnės - su nauja istorija

Į Rusnės Užgavėnių šventę Lašininis šiemet atėjo kitoks: demokratinėje, europinėje  Lietuvoje Rusnės Lašininis pakeitė lytį ir tapo Lašinine. O perkaręs Kanapinis, kaip tyčia, į šventę atėjo ne muštis su Lašininiu, o susirasti sau pačią...

Tokį Užgavėnių scenarijų sumąstė Rusnės senjorų šokių kolektyvo vadovė Solveiga Mockienė. Užgavėnių kaukėmis persirengę jos kolektyvo šokėjai į šventės žaidimą įtraukė visus - didelius ir mažus.

Kanapiniui, besiieškančiam pačios, surengtos net šešių pretendenčių varžytuvės. Lašininė, gydytoja, čigonė, ragana, giltinė ir šeimininkė įvairioms varžybų rungtims rinkosi komandas ir taip visus paslankiausius įtraukė į šventės žaidimų sūkurį.

priekuliskiai-ziema-varo-su-siupiniu5Šeštadienį Priekulės Turgaus aikštėje garavo didžiuliai katilai - Užgavėnes švenčiantys priekuliškiai surengė šiupinio virimo varžytuves.

DSC 1646„Lietuvoje daug kalbama apie mokinių pilietiškumo ir tautiškumo ugdymą. Apie tai nuolat diskutuojama, rengiami vadovėliai, programos. Manau, kad mylėti savo tėvynę, vaikus reikia mokyti ne žodžiais, o pavyzdžiu. Aišku, vaikai labiausiai mokosi iš tėvelių ir šeimos“, - sako Martyno Jankaus mokyklos mokytoja Jolanta Kutkienė.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos