Renginiai ir pramogos

rusnes karcemeleAštuntus metus iš eilės birželio pradžia didžiausioje Lietuvos saloje Rusnėje paženklinta audringu muzikiniu renginiu visai šeimai - Rusnės festivaliu, kurį organizuoja asociacija „Pamario vakarai“.

Šis vasaros pradžios susibūrimas Pamaryje skirtas įvairiam muzikos mylėtojų skoniui, todėl praėjusį savaitgalį tradicinėje šio renginio vietoje - pievoje, prie Atmatos upės kranto, vėl dundėjo būgnai, orą skrodė gitarų garsai, muzikantų ir dainininkų balsai. Visą šurmulį dar labiau sustiprino gausybė prekybininkų ir pramogautojų bei festivalyje dalyvavusios muzikos žvaigždės: grupės „Highway 40“ (Švedija) ir „Pikaso“ (Lietuva).

geguzio giesme_vaivora22 metus Šilutės Šv. Kryžiaus parapijos tikintieji vasarą pasitinka  giesmėmis. Tokį sakralinį renginį Šilutės katalikų bažnyčioje jau du dešimtmečius rengia moterų vokalinio ansamblio „Vaivora“ vadovė Gražina Liaudanskienė ir dainininkės, kasmet pasikviesdamos kartu pagiedoti ir kitus Šilutės rajono vokalinius ansamblius.

3 ramuciu_sventeRamučių kaimo bendruomenė „Navata“ visus apylinkės gyventojus pakvietė dalyvauti tradicinėje šventėje „Mes ir vėl susitikome“. Šiemet ji buvo kitokia nei praėjusiais metais - netrūko ne tik geros nuotaikos, bet ir staigmenų.

 vestuviu muzikantu_5_festivalis_sokaBirželio 4-ąją Švėkšnoje vėl griaudėjo Vestuvių muzikantų festivalis, kasmet skiriamas Tėvo dienai. Šįkart - jau penktasis.

Ir vietinių, ir kitose šalies vietovėse gyvenančių tautiečių jau pamėgtame jubiliejiniame renginyje sulauktas rekordinis skaičius kolektyvų ir pavienių muzikantų - į sceną iš viso lipo apie 70 muzikantų, suvažiavusių iš visos Lietuvos.

Šio unikalaus renginio sumanytojas ir organizatorius švėkšniškis Vytautas Raibys džiaugiasi, kad pavyko suburti itin įvairių žanrų vestuvinės muzikos atlikėjus, ir sako, kad renginiui tai - tik į naudą.

Paamrio ilgakasesKaip prižiūrėti plaukus, kurių ilgis siekia kone metrą? Tikriausiai daugeliui kilo klausimas, žvelgiant į konkurso „Pamario ilgakasė“ dalyves. Šauniausių ilgaplaukių renginys Šilutėje šiemet jau įvyko ketvirtą kartą ir ilgaplaukes sukvietė iš daugelio Vakarų Lietuvos miestų.

Konkurso nugalėtoja tapo viešnia iš Gargždų - 90 cm ilgio plaukų savininkė Austėja Jankūnaitė.

Devynmetė komisijos nariams pademonstravo ne tik žvilgančius plaukus, bet ir puikų pasirodymą.

 zilinskis mikalauskas_dainuojaBirželio 11 dieną (sekmadienį) 18 val. Saugų didžiojoje bažnyčioje vyks Reformacijos 500 metų jubiliejaus turo koncertas. Kartu su valstybiniu choru „Vilnius“ ir aktoriumi Vytautu Rumšu vyresniuoju pasirodys ir evangelikų liuteronų kunigas Mindaugas Žilinskis.

s12017 m. birželio mėn. 10-11 d. Klaipėdoje vyks tradicinė Lietuvos vakarų krašto dainų šventė, skirta Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventės 90-mečiui.

suagu malunas_spektaklis_06_04Sekmadienį Saugų malūne vyks Valentino Masalskio spektaklis "Kontrabosas". Spektaklio aktoriai - Klaipėdos jaunimo teatro menininkai.

7Vilkyčių ralis, Reformacijos 500 metų jubiliejui skirti koncertai, Valentino Masalskio režisuotas spektaklis, meldinių nendrinukių sutiktuvių šventė ir dar daug kitų po visą rajoną pasklidusių renginių laukia jūsų šį savaitgalį. Kviečiame pasižvalgyti po jų programas.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos