Įvykiai

Kumštis. / camworld.org nuotr.Policijos areštinėje dienas leidžia naumiestiškis 33 metų D.D., kuris vasario 12-osios naktį, apie 1 val. sumušė savo žmoną. Vyras savo 31-erių žmoną tampė už plaukų, smaugė rankomis, taip pat kelis kartus trenkė jai į veidą. D.D. sulaikytas.

Paklydę žvejai sužvarbę ir pavargę nuo beviltiškų klajonių po Kuršių marias. / Roberto Kubiliaus asociatyvi nuotr.Buvo arti vidurnakčio, kai Bendrasis pagalbos centras penktadienį gavo pranešimą apie du paklydusius ir kranto niekaip nerandančius žvejus. Jie buvo sužvarbę ir pavargę nuo beviltiškų klajonių po Kuršių marias.

Vyrai telefonu aiškino, jog esą maždaug tarp Drevernos ir Ventės rago, bet kur konkrečiai, nelabai sakė nutuokią. Nežinojo nei apytikrės vietos, kvadrato ar kitų aiškių koordinačių.

peilis64 m. juknaitiškis V.M. su žmona pirmadienį patyrė sūnaus smurtą.

Eketė. / Asociatyvi manuelaz.blogspot.com nuotr.Jei ne anūko skambutis ir pagalbos šauksmas, ant Tenenio upės ledo prie eketės 80-metį senolį ištikęs širdies priepuolis Vasario 16-ąją kažin ar būtų pasibaigęs be skaudžios netekties. Paeiti žmogus jau nebegalėjo, o panešti jį ledu buvo ne vaikaičio jėgoms.

Nelaimė šį žveją mėgėją ištiko Kintų seniūnijos Vabalų kaime, ant kairiojo Minijos intako, Tenenio upės ledo ketvirtadienį apie vidurdienį.

Žmonės eina Kuršių marių ledu. / Vytauto Jusio asociatyvi nuotr.Šeštadienį pakrančių apsaugos pasieniečiai sulaikė penkis mažeikiškius, Kuršių mariose pažeidusius Lietuvos ir Rusijos valstybės sieną, praneša VSAT.