Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Dėmesio! Pigesnė prekė – sukčių masalas!

Image - Dėmesio! Pigesnė prekė – sukčių masalas!

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai įspėja, kad įsigydami prekes socialiniuose tinkluose ir fiktyviose elektroninės prekybos platformose sukčiai suvilioja gyventojus parduodami prekes su nuolaidomis ar labai

Trečiadienis, 27 Vasaris Komentarai (0)

Policija prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

Image - Policija prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai prašo žmonių pagalbos, kurie matė ar galbūt užfiksavo eismo įvykį, kuris įvyko 2019 m. sausio 13 d. apie 17.20 val.

Penktadienis, 22 Vasaris Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutėje rastas negyvas vyras su šautine žaizda krūtinėje

Image - Šilutėje rastas negyvas vyras su šautine žaizda krūtinėje

  Tauragės apskrities policijos komisariatas informuoja, kad Kovo 11-osios vakare Šilutėje, V. Kudirkos g. esančio namo laiptinėje rastas 78 metų nebegyvas vyras su šautine žaizda

Antradienis, 12 kovas Komentarai (0)

Šilutėje surasta nelegali alkoholio parduotuvė

Image - Šilutėje surasta nelegali alkoholio parduotuvė

  Įsigaliojus naujam Alkoholio kontrolės įstatymui pareigūnai, nuolat tikrina kaip yra laikomasi įstatyme numatytų reikalavimų prekiauti alkoholiniais gėrimais. Parduotuvėse yra ribojimas laikas alkoholio prekybai – mažmeninėse prekybos vietose alkoholį pirkti ir

Ketvirtadienis, 7 kovas Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šilutės rajone taranuotas pareigūnų automobilis: prireikė ir medikų

Image - Šilutės rajone taranuotas pareigūnų automobilis: prireikė ir medikų

  Antradienio rytą Šilutės rajone, kelyje Degučiai-Usėnai policijos pareigūnų automobilį taranavo kita mašina. Tris eismo įvykio dalyvius medikai išvežė

Antradienis, 12 kovas Komentarai (0)

Keliuose – laukinių gyvūnų testas

Image - Keliuose – laukinių gyvūnų testas

  Į šalies kelius stambūs laukiniai gyvūnai pastaruoju metu plūstelėjo dėl neįprastos priežasties – palaižyti kelio dangą nuklojusios druskos, - sako kelininkai. Draudikai tai laiko pirmuoju ateinančio pavasario testu, kuris patikrins

Antradienis, 5 kovas Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Image - Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Sekmadienio naktį Begėdžių kaime užsiliepsnojo namas. Jame buvo rastas apdegęs žmogaus

Sekmadienis, 17 kovas Komentarai (0)

Šilutės rajone traukinys neatpažįstamai sumaitojo ant bėgių gulėjusį vyrą

Image - Šilutės rajone traukinys neatpažįstamai sumaitojo ant bėgių gulėjusį vyrą

Šilutės policija pradėjo tyrimą ir aiškinasi aplinkybes incidento, kuomet ant geležinkelio bėgių buvo rastas sumaitotas vyro kūnas. Apie gulintį žmogų policijai pranešė traukinio

Šeštadienis, 16 Vasaris Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

ZAL 7677Pirmadienį Degučių kaimo kapinėse senus medžius šalinusi įmonė patyrė nemalonų incidentą - kranas, turėjęs prilaikyti pjaunamą medį, svorio neišlaikė ir nuvirto ant penkių kapų.

Žmonės nenukentėjo, bet sudaužyti antkapiai. O apvirtusią sunkiasvorę mašiną pašalinti iš kapinių pavyko tik antradienio vakare.

gaisras kintuosePirmadienį Kintų miestelyje apdegė nebegyvenamos sodybos ūkinis pastatas. Spėjama, kad gaisras kilo dėl neatsargaus žmonių elgesio su ugnimi.

stintu zvejybos traktoriusŠiandien rytą rusniškius sukrėtė žinia apie tragediją stintų žvejybos maste prie Skirvytės upės, kur dirbo UAB "Tatamiškis" grandis.

knife defenceNaktį į šeštadienį, apie 1 val., Sausgalvių kaime Tatamiškių gatvėje, namuose tarp dviejų brolių kilo kruvinas konfliktas.

Konflikto metu 25-erių D.N. peiliu sužalojo metais jaunesnį savo brolį K.N. Sužeistasis dėl pjautinių žaizdų rankoje ir veide gydomas ambulatoriškai. Vyresnysis tiesiog supjaustė broliui veidą ir rankas.

gaisras ZAL 6615Trečiadienį Šilutės ugniagesiams teko gesinti du ūkinius pastatus, bet, deja, nė vieno išgelbėti nepavyko.

Rytą, apie 10.27 val., Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad dega ūkinis pastatas, esantis Usėnų seniūnijos Galzdonų kaime, o po poros valandų - apie 12.30 val. - pagalbos šaukėsi Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Snukalių kaimo gyventojas, nes čia irgi užsidegė ūkinis pastatas.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt