Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Dėmesio! Pigesnė prekė – sukčių masalas!

Image - Dėmesio! Pigesnė prekė – sukčių masalas!

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai įspėja, kad įsigydami prekes socialiniuose tinkluose ir fiktyviose elektroninės prekybos platformose sukčiai suvilioja gyventojus parduodami prekes su nuolaidomis ar labai

Trečiadienis, 27 Vasaris Komentarai (0)

Policija prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

Image - Policija prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai prašo žmonių pagalbos, kurie matė ar galbūt užfiksavo eismo įvykį, kuris įvyko 2019 m. sausio 13 d. apie 17.20 val.

Penktadienis, 22 Vasaris Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutėje rastas negyvas vyras su šautine žaizda krūtinėje

Image - Šilutėje rastas negyvas vyras su šautine žaizda krūtinėje

  Tauragės apskrities policijos komisariatas informuoja, kad Kovo 11-osios vakare Šilutėje, V. Kudirkos g. esančio namo laiptinėje rastas 78 metų nebegyvas vyras su šautine žaizda

Antradienis, 12 kovas Komentarai (0)

Šilutėje surasta nelegali alkoholio parduotuvė

Image - Šilutėje surasta nelegali alkoholio parduotuvė

  Įsigaliojus naujam Alkoholio kontrolės įstatymui pareigūnai, nuolat tikrina kaip yra laikomasi įstatyme numatytų reikalavimų prekiauti alkoholiniais gėrimais. Parduotuvėse yra ribojimas laikas alkoholio prekybai – mažmeninėse prekybos vietose alkoholį pirkti ir

Ketvirtadienis, 7 kovas Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šilutės rajone taranuotas pareigūnų automobilis: prireikė ir medikų

Image - Šilutės rajone taranuotas pareigūnų automobilis: prireikė ir medikų

  Antradienio rytą Šilutės rajone, kelyje Degučiai-Usėnai policijos pareigūnų automobilį taranavo kita mašina. Tris eismo įvykio dalyvius medikai išvežė

Antradienis, 12 kovas Komentarai (0)

Keliuose – laukinių gyvūnų testas

Image - Keliuose – laukinių gyvūnų testas

  Į šalies kelius stambūs laukiniai gyvūnai pastaruoju metu plūstelėjo dėl neįprastos priežasties – palaižyti kelio dangą nuklojusios druskos, - sako kelininkai. Draudikai tai laiko pirmuoju ateinančio pavasario testu, kuris patikrins

Antradienis, 5 kovas Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Image - Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Sekmadienio naktį Begėdžių kaime užsiliepsnojo namas. Jame buvo rastas apdegęs žmogaus

Sekmadienis, 17 kovas Komentarai (0)

Šilutės rajone traukinys neatpažįstamai sumaitojo ant bėgių gulėjusį vyrą

Image - Šilutės rajone traukinys neatpažįstamai sumaitojo ant bėgių gulėjusį vyrą

Šilutės policija pradėjo tyrimą ir aiškinasi aplinkybes incidento, kuomet ant geležinkelio bėgių buvo rastas sumaitotas vyro kūnas. Apie gulintį žmogų policijai pranešė traukinio

Šeštadienis, 16 Vasaris Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Verdantis vanduo. / Stock.XCHNG nuotr.Nelaimingi atsitikimai, kurių patiria vyrai ir moterys, skiriasi – tai rodo skandinavų draudimo bendrovės „If“ patirtis Lietuvoje. Specialistai pastebi, kad mūsų šalyje vyrams būdinga trauma yra kirviu nukirsti rankų pirštai, o moterims  – nusiplikymas karštu vandeniu.

„Šios traumos iš dalies atskleidžia, kad Lietuvoje vyrai dirbdami fizinį darbą nepakankamai galvoja apie savo saugumą. Taip pat galime teigti, kad moterims pavojingiausia vieta, paradoksalu, tačiau yra jų namų virtuvė“, – sako „If“ asmens žalų ekspertė Alytė Balkuvienė.

ZAL 9915Trečiadienio naktį, 00.40 val., gaisras kilo Saugų sen. Vilkyčių k. gyvenančių J.S. ir I.J. ūkiniuose pastatuose.

r11Ankstų pirmadienio rytą nelaimė darbe ištiko įmonės „Šilutės automobilių keliai“ darbuotoją. 38 metų vyras patyrė daugybinius kūno sužalojimus, kai ant jo užvirto sunkus kanalizacijos vamzdis.

Įmonės vadovas Almutas Dumašius pasakojo, kad nelaimė įvyko 7.55 valandą ryto. Į darbą atvykęs M.J., drauge su krovėju į sunkiasvorę mašiną aikštelėje krovė kanalizacijos vamzdžius - ruošėsi juos vežti į objektą, kur vykdomi darbai. Tačiau, dėl kol kas neaiškių priežasčių, pakrauti vamzdžiai nebuvo laiku ar tinkamai pririšti ir vienas jų ėmė slysti žemyn. Tai pamatęs M.J., remiantis pirmine informacija, bandydamasis išsigelbėti nuo griūties, šoko iš KAMAZ-o kabinos, tačiau pabėgti nespėjo - vamzdis atriedėjo tiesiai iki jo ir parbloškė vyrą ant žemės.

chainsaw forest-1Antradienį dvi nelaimės įvyko darbo metu: „Šilutės baldų“ darbininkas staklėmis nusipjovė dalį piršo, Šilutės urėdijos darbininkas pjūklu susižeidė galvą.

Naktį iš pirmadienio į antradienį, baigiantis pirmai valandai nakties, 62 metų „Šilutės baldų“ darbininkas V.S., dirbdamas prie priauginimo staklių, susižalojo kairės rankos pirštą.

policija galvaNelaimių Šilutės rajono keliuose ir gatvėse šiemet per pusmetį užregistruota keliomis daugiau nei pernai per tą patį laiką, bet jose žuvusių ir sužalotų žmonių šiemet mažiau.

Pagrindinė avarijų priežastis išlieka nekintanti - per didelis greitis. Šiemet daugiau avarijų sukėlė girti vairuotojai, o mažiausiai eismo nelaimių įvyko Usėnų ir Katyčių seniūnijų keliuose.

Šiuos ir kitus faktus „Šilutės naujienoms“ pateikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės r. PK Kelių policijos poskyrio viršininkas Gintautas ARMONAS.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt