Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Dėmesio! Pigesnė prekė – sukčių masalas!

Image - Dėmesio! Pigesnė prekė – sukčių masalas!

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai įspėja, kad įsigydami prekes socialiniuose tinkluose ir fiktyviose elektroninės prekybos platformose sukčiai suvilioja gyventojus parduodami prekes su nuolaidomis ar labai

Trečiadienis, 27 Vasaris Komentarai (0)

Policija prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

Image - Policija prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai prašo žmonių pagalbos, kurie matė ar galbūt užfiksavo eismo įvykį, kuris įvyko 2019 m. sausio 13 d. apie 17.20 val.

Penktadienis, 22 Vasaris Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutėje rastas negyvas vyras su šautine žaizda krūtinėje

Image - Šilutėje rastas negyvas vyras su šautine žaizda krūtinėje

  Tauragės apskrities policijos komisariatas informuoja, kad Kovo 11-osios vakare Šilutėje, V. Kudirkos g. esančio namo laiptinėje rastas 78 metų nebegyvas vyras su šautine žaizda

Antradienis, 12 kovas Komentarai (0)

Šilutėje surasta nelegali alkoholio parduotuvė

Image - Šilutėje surasta nelegali alkoholio parduotuvė

  Įsigaliojus naujam Alkoholio kontrolės įstatymui pareigūnai, nuolat tikrina kaip yra laikomasi įstatyme numatytų reikalavimų prekiauti alkoholiniais gėrimais. Parduotuvėse yra ribojimas laikas alkoholio prekybai – mažmeninėse prekybos vietose alkoholį pirkti ir

Ketvirtadienis, 7 kovas Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šilutės rajone taranuotas pareigūnų automobilis: prireikė ir medikų

Image - Šilutės rajone taranuotas pareigūnų automobilis: prireikė ir medikų

  Antradienio rytą Šilutės rajone, kelyje Degučiai-Usėnai policijos pareigūnų automobilį taranavo kita mašina. Tris eismo įvykio dalyvius medikai išvežė

Antradienis, 12 kovas Komentarai (0)

Keliuose – laukinių gyvūnų testas

Image - Keliuose – laukinių gyvūnų testas

  Į šalies kelius stambūs laukiniai gyvūnai pastaruoju metu plūstelėjo dėl neįprastos priežasties – palaižyti kelio dangą nuklojusios druskos, - sako kelininkai. Draudikai tai laiko pirmuoju ateinančio pavasario testu, kuris patikrins

Antradienis, 5 kovas Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Image - Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Sekmadienio naktį Begėdžių kaime užsiliepsnojo namas. Jame buvo rastas apdegęs žmogaus

Sekmadienis, 17 kovas Komentarai (0)

Šilutės rajone traukinys neatpažįstamai sumaitojo ant bėgių gulėjusį vyrą

Image - Šilutės rajone traukinys neatpažįstamai sumaitojo ant bėgių gulėjusį vyrą

Šilutės policija pradėjo tyrimą ir aiškinasi aplinkybes incidento, kuomet ant geležinkelio bėgių buvo rastas sumaitotas vyro kūnas. Apie gulintį žmogų policijai pranešė traukinio

Šeštadienis, 16 Vasaris Komentarai (0)

Informacija

seselineNuo šiol kiekvienas šalies gyventojas gali žemėlapyje anonimiškai pažymėti vietas, kur galima įsigyti nelegalių degalų, alkoholio ar cigarečių. Tam projekto „Lietuva be šešėlio“ iniciatoriai sukūrė specialų tinklalapį beseselio.lt.

„Niekas nesitiki, kad šešėlis išnyks visiškai, tačiau mums būtų kur kas geriau, jei jo lygis būtų kuo mažesnis. (…) Pirmiausiai norime skatinti visuomenės priešiškumą nelegaliai prekybai, padėti valdžios įstaigoms su ja kovoti“, – trečiadienio spaudos konferencijoje sakė viešosios įstaigos „Lietuva be šešėlio“ direktorius Kęstutis Kupšys, priminęs, kad tyrimai rodo, jog apie 60 proc. gyventojų pateisina nelegalią prekybą.

Geriausio pareigno konkursas 6 vaitkuteAntradienį paaiškėjo geriausi 2013 metų Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios policijos pareigūnai.

Tarp geriausiųjų - ir Šilutės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio vyresnioji patrulė Eglė Vaitkutė ir vyresnysis patrulis Tomas Jakštas.

Kaip ir kasmet, šiemet geriausio policijos patrulio ir geriausio prevencijos padalinio (apylinkės inspektoriaus) konkurso pirmasis etapas įvyko Tauragėje, o dėl geriausiųjų vardo rungėsi 6 apylinkės inspektoriai ir 6 policijos patruliai iš Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Pagėgių policijos komisariatų.

dviratisDviračiai dažniausiai pavagiami iš daugiabučių namų laiptinių ir sandėliukų ar palikti jiems skirtose vietose prie parduotuvių, o šios transporto priemonės kaina neturi lemiamos reikšmės jos vagystės rizikai.

„Kasmet pavasarį į gatves išrieda vis daugiau dviračių ir tai džiugina, tačiau jų populiarumas augina ir vagysčių skaičių, o apsaugos priemonių, kurios patikimai apsaugotų šias transporto priemones nuo vagystės, nėra“, – sako draudimo bendrovės „If“ Turto žalų departamento vadovė Giedrė Vitkauskienė.

gairsas ZAL 5730Nors šildymo sezonas jau pasibaigęs ir krosnys vis rečiau kūrenamos, aukų gaisruose nemažėja.

Per praėjusias dvi paras gaisruose žuvo net penki žmonės. Šių metų gegužės 7 d. dėl neatsargaus elgesio Kaune, Kalnų gatvėje, užsidegė medinis apleistas namas, kuriame rasti trys smarkiai apdegę žmonių kūnai. Aukų tapatybės nustatinėjamos.

why-identity-theft-sucks-1207281663-sep-6-2012-1-600x400Policija nuolat įspėja gyventojus nebūti patiklius, nes telefoniniai apgavikai ieško naujų būdų, kaip išvilioti pinigų. Pastaruoju metu pastebima, kad telefoniniai sukčiai aktyvėja, įvairiais būdais viliodami iš gyventojų informaciją, susijusią su konfidencialiais asmens elektroninės bankininkystės duomenimis.

Štai ir Šilutėje nepažįstami asmenys dvi savaites (balandžio 5-19 dienomis) mulkino 42 metų šilutiškę R.R. Iš moters apgaulės būdu išviliojo elektroninės bankininkystės kodus, slaptažodžius ir jos vardu paėmė 1000 litų greitąjį kreditą. Be to, R.R. iš savo sąskaitos į nepažįstamų asmenų sąskaitas pervedė 2232 litus.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt