Informacija

neigaliojoPastaruoju metu Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pastebi, kad ne visi eismo dalyviai, kuriems nustatytas ribotas darbingumo lygis, yra susipažinę su skiriamojo ženklo „Neįgalusis“ naudojimo tvarka.

Dėl to eismo dalyviams kyla nemažai keblumų ir problemų naudojantis Kelių eismo taisyklėse numatytomis išlygomis, skirtomis transporto priemones vairuojantiems neįgaliesiems.

SG103448Šią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Pagėgių savivaldybių keliuose tikrins automobilių važiavimo greitį ir techninę būklę.

Patikrinimų metu pareigūnai daugiau dėmesio nei įprasta skirs automobilių padangoms – bus stebima, ar padangos atitinka joms keliamus saugumo reikalavimus.

pk vadovai petniunas rudminasŠilutės policijos komisariatą į savo pavaldumą perėmę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) vadovai trečiadienį prisistatė mūsų rajono žiniasklaidininkams.

Tauragės AVPK viršininkas Remigijus RUDMINAS ir jo pavaduotojas Mindaugas BARŠYS supažindino su naujovėmis, kurios po dar vienos policijos reformos laukia policininkų ir kurias pajus kiekvienas rajono gyventojas.

gaisras vileikiuose 1Šiemet per kovo mėnesį Šilutės rajone kilo 25 gaisrai, padarę apie 5000 litų nuostolių.

Iki balandžio 1 dienos šiemet iš viso jau kilo 66 gaisrai. Pernai per tą patį laikotarpį buvo užregistruotas 41 gaisras.

verbosPer artėjantį šv. Velykų savaitgalį turėsime tris laisvas dienas. Skandinavijos draudimo bendrovė „If“ įspėja švenčių metu nepamiršti pasirūpinti būsto saugumu, nes per ilguosius savaitgalius šalyje įvyksta penktadaliu daugiau vagysčių iš gyventojų namų ir butų, palyginti su įprastais dviejų dienų savaitgaliais.

Tokie duomenys gauti išanalizavus bendrovės privataus namų turto vagysčių statistiką 2008–2011 metais.