Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Pasivaikščiojimas po aukštapelkės širdį populiarėja

Image - Pasivaikščiojimas po aukštapelkės širdį populiarėja

Vasario 8 d. Nemuno deltos regioninis parkas (direktorius Žilvinas Čėsna) surengė tradicinį pelkių žygį po vieną didžiausių ir įspūdingiausių pelkių Lietuvoje – Aukštumalos aukštapelkę. Žygyje dalyvavo daugiau kaip pusšimtis žygeivių

Antradienis, 11 Vasaris Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Liberalų sąjūdis pretendentu į Seimą siūlo A. Endziną

Image - Liberalų sąjūdis pretendentu  į Seimą siūlo A. Endziną

Kelti savo skyriaus pirmininką Audrių Endziną pretendentu į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje Šilutės liberalsąjūdiečiai nusprendė trečiadienį, partijos skyriaus visuotiniame

Antradienis, 21 Sausis Komentarai (0)

Problema

Gydytojų namo išsiųsta šilutiškė mirė nuo infarkto

Image - Gydytojų namo išsiųsta  šilutiškė mirė nuo infarkto

Su miokardo infarkto požymiais į Šilutės ligoninę besikreipusi moteris buvo išsiųsta namo ir netrukus mirė. Pacientų sveikatai padarytos žalos nustatymo komisija sutuoktinės netekusiam vyrui nurodė kompensuoti 30 tūkstančių eurų, o

Trečiadienis, 12 Vasaris Komentarai (1)

Savivaldybėje

Šilutės miškininkams – naujas visureigis kovai su gaisrais

Image - Šilutės miškininkams –  naujas visureigis kovai su gaisrais

Šilutės miškininkai papildė savo automobilių parką - pirmadienį parsivarė naujutėlaitį, gaisrų gesinimui skirtą visureigį „Isuzu D-MAX Space cab“. Valstybinių miškų urėdija (VMU) iš viso išdalijo 23 tokius visureigius, kuriuose yra

Trečiadienis, 12 Vasaris Komentarai (0)

Seniūnijose

Saugų seniūnija jau turi seniūną

Image - Saugų seniūnija jau turi seniūną

Šilutės savivaldybės administracija jau gavo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažymą, kad pasirinktas pretendentas į Saugų seniūnus Arvydas Stonis gali eiti pareigas valstybės

Antradienis, 4 Vasaris Komentarai (0)

Savivaldybėje

Miskininku masina_3Šilutės miškininkai papildė savo automobilių parką - pirmadienį parsivarė naujutėlaitį, gaisrų gesinimui skirtą visureigį „Isuzu D-MAX Space cab“.

Valstybinių miškų urėdija (VMU) iš viso išdalijo 23 tokius visureigius, kuriuose yra sumontuota gaisrų gesinimo įranga ir jie gali gabenti apie 300 litrų vandens.

VMU Šilutės padalinio vadovas Romas Gečas sako, kad šis automobilis skirtas operatyviai aptikti gaisro židinio vietą ir pradėti pirminį gesinimą.

zuvis 1pPraėjusių metų pabaigoje Neringos žuvies rūkykloms iškilo grėsmė išnykti. Kai kurie gyventojai, pasipiktinę sklindančiais kvapais ir dūmais, įvairias tarnybas užvertė skundais. Visuomenės sveikatos centro specialistai patikrino žuvies rūkyklas ir ėmė rašyti solidžias baudas.

Šimtametes tradicijas turintį smulkųjį verslą gelbėti ėmėsi Seimo nariai.

„Šilutės naujienos“ domėjosi, kokia situacija yra Rusnės saloje, kur veikia daug žuvies rūkyklų. Vietiniai dažnai juokauja, kad rūkytos žuvys yra Pamario krašto gėlės, nes jos dažnai svečiams įteikiamos įvairių renginių metu. Į salos rūkyklas atvažiuoja turistai, čia vyksta edukacijos, degustacijos. Rūkytų karšių, skumbrių, šamų ir kitų žuvų skonį jau senovėje pamėgę ir šilutiškiai.

Negi ir mes rizikuojame prarasti savo krašto kulinarinį paveldą?

BIUDZETO _3„2020 metų Šilutės savivaldybės biudžetas didės ir bus įgyvendinami visi suplanuoti, o kai kurie ir jau pradėti investiciniai projektai“, - taip trumpai atsakė meras Vytautas Laurinaitis, paklaustas apie šių metų finansines naujienas.

Pasak jo, tokiu pat metu pernai buvo planuota, jog 2019 metų biudžetas bus 45 mln. Eur. Bet metų gale jis buvo patikslintas ir baigtas su 50 mln. Eur. Planuojama, kad tiesioginės savivaldybės biudžeto pajamos šiemet bus 48 mln. O dar pridėjus jau įgyvendinamų objektų dotacijas, planuojamas biudžetas sieks 51,384 mln. eurų.

Vasario 5 dieną savivaldybės politikai buvo pakviesti į bendrą posėdį, kad susipažintų ir pateiktų pasiūlymus, ką dar reikėtų taisyti.

policija 1Vagystės, smurtas artimoje aplinkoje, neblaivūs vairuotojai - tai dažniausi nusikaltimai, įvykę Šilutės rajone per 2019 metus.

Pernai buvo įvykdyta 14 sunkių nusikaltimų, tarp kurių du nužudymai, sveikatos sutrikdymai, išžaginimas, dvi stambios vertės vagystės. Rajono keliuose žuvo 6 žmonės.

Per parą pareigūnai gauna maždaug po 19 pranešimų (6646 per metus), į kuriuos reaguoja nedelsdami. Liūdina, kad jų darbą sunkiną žmonės, nesugebantys patys išspręsti buitinių konfliktų.

Tai ryškiausi akcentai iš Šilutės rajono policijos komisariato ataskaitinio renginio.

 

lietuvininku-viltsŠiandien posėdžiavęs Savivaldybės "Lietuvininkų vilties" premijos komitetas nusprendė, kad premija ir šiemet nebus teikiama. Šilutės rajono gyventojai nepateikė nei vienos kandidatūros žmogaus, dirbančio su jaunimu. Niekam premija nebuvo įteikta ir pernai.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt