Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Medžiojamųjų gyvūnų apskaita – objektyvesnė ir tikslesnė

Image - Medžiojamųjų gyvūnų apskaita – objektyvesnė ir tikslesnė

  „Nuo šiol duomenys apie medžiojamųjų gyvūnų gausos pokyčius šalyje bus objektyvesni ir tikslesni, paremti skirtingais informacijos šaltiniais. Nauja ir tai, kad informacija apie vilkus ir kitus didžiuosius plėšrūnus bus kaupiama

Pirmadienis, 19 Vasaris Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (0)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

A.Pupšys: „Esu aktyvus, nes man rūpi“

Image - A.Pupšys: „Esu aktyvus, nes man rūpi“

Pasibaigus tretiesiems mano kadencijos Šilutės rajono taryboje metams, noriu pasidalinti nuveiktais darbais ir keliomis įžvalgomis su krašto gyventojais.2017 metais dirbau Socialinių reikalų komitete, Sporto tarybos pirmininku, VšĮ „Šilutės sportas“ Stebėtojų

Penktadienis, 9 Vasaris Komentarai (3)

Problema

Ar gali alkotesteris klaidinti? Greičiausiai gali...

Image - Ar gali alkotesteris klaidinti? Greičiausiai gali...

Ar gali būti žmogus blaivas, o alkotesteris „girtas“? Apie tai, kad alkotesteris parodė neteisingus rodmenis, visuomenėje nuolat kyla diskusijų, jų gausu internete.„Taip ir negėręs teises gali padėti“, - sako šilutiškis

Trečiadienis, 14 Vasaris Komentarai (0)

Savivaldybėje

Šią savaitę tuokiasi

Image - Šią savaitę tuokiasi

Pateikiame informaciją apie artimiausiu metu įvyksiančias santuokas, registruojamas Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos

Pirmadienis, 19 Vasaris Komentarai (0)

Seniūnijose

Kalėdų egles įžiebė naumiestiškiai, saugiškiai ir gardamiškiai

Image - Kalėdų egles įžiebė naumiestiškiai, saugiškiai ir gardamiškiai

Eglučių įžiebimo šventės toliau vilnija per visas rajono seniūnijas, o mes ir vėl su skaitytojais dalijamės mielomis

Sekmadienis, 24 Gruodis Komentarai (0)

Savivaldybėje

SOJAUS 2Šilutės kultūros ir pramogų centre miestelėnai gali pamatyti 9 pasiūlymus, kaip galėtų būti tvarkomas Šilutės senamiestis - Šilokarčemos kvartalas.

Konkursui pateiktų projektų viešas aptarimas vyks lapkričio 6 d. 11 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre.
Rezultatas - iki sausio 1 d.
 
Šio kvartalo architektūrines - urbanistines idėjas maketuose pateikė Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos nariai. Su šia organizacija Savivaldybė turi sudariusi bendradarbiavimo sutartį.

BALCYCIORajono Taryboje pusmetį vykusi diskusija, ar mokėti vicemerui Algirdui Balčyčiui atlyginimą, ar ne, jau baigėsi: minėtam politikui nuo lapkričio 1 dienos bus pradėtas skaičiuoti darbo užmokestis.

A.Balčytis gaus 3 779 litų algą ir už jį bus sumokama 1771 litas pajamų bei socialinio draudimo mokesčių.

Apie pusantrų metų kiekvieną darbo dieną antrojo vicemero pareigas einantis A.Balčytis daugumai politikų pasirodė vertas atlyginimo, o ne vien nemokamų visuomeninių pareigų.

greitojiRajono politikai ketvirtadienio posėdyje pritarė sprendimui nuo lapkričio 1-osios perduoti Šilutės greitosios medicinos pagalbos (GMP) dispečerinės paslaugų teikimą Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Nerimą dėl to, kad tokia naujovė „pribaigs“ Šilutės ligoninę, nes pacientai bus išvežami į kitų rajonų gydymo įstaigas, skleidusiems gydytojams kai kurie politikai posėdyje patarė dirbti taip, kad tie pacientai rinktųsi Šilutę.

 

thumb AUTOBUSU_2Kad Šilutės autobusų parko darbuotojai neatgauna dviejų mėnesių atlyginimų ir kad įmonės veikla yra nuostolinga, atsakomybę turėtų prisiimti tik rajono savivaldybės Tarybos ir administracijos vadovai.

Tokią išvadą galima padaryti pabuvojus pirmajame darbo grupės UAB „Šilutės autobusų parkas“ veiklos kokybei gerinti posėdyje.

Darbo grupė, kuriai vadovauti paskirtas vicemeras Šarūnas Laužikas, privalo iki gruodžio 31 dienos pateikti išvadas bei rekomendacijas dėl Savivaldybei priklausančio Šilutės autobusų parko veiklos gerinimo.

SVEIKATOS TARYBOJE 2Bendruomenės sveikatos tarybos posėdyje išklausyti Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorės Virginijos Vaivadaitės, biuro specialistės Erikos Berdnikovič pranešimai apie šiais Sveikatingumo metais įgyvendintas priemones bei sveikatos priežiūrą mokyklose.

Savivaldybės gydytojas Marius Bartkus informavo apie Tuberkuliozės profilaktikos tvarkos aprašą, kuris bus tvirtinamas rajono savivaldybės Taryboje.

Išklausius pranešimus darytina išvada, kad valstybei ir Savivaldybei skiriant vis mažiau lėšų prevencinėms sveikatos priežiūros priemonėms, nėra ko tikėtis spartaus visuomenės sveikatos gerėjimo.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos