Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Medžiojamųjų gyvūnų apskaita – objektyvesnė ir tikslesnė

Image - Medžiojamųjų gyvūnų apskaita – objektyvesnė ir tikslesnė

  „Nuo šiol duomenys apie medžiojamųjų gyvūnų gausos pokyčius šalyje bus objektyvesni ir tikslesni, paremti skirtingais informacijos šaltiniais. Nauja ir tai, kad informacija apie vilkus ir kitus didžiuosius plėšrūnus bus kaupiama

Pirmadienis, 19 Vasaris Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (0)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

A.Pupšys: „Esu aktyvus, nes man rūpi“

Image - A.Pupšys: „Esu aktyvus, nes man rūpi“

Pasibaigus tretiesiems mano kadencijos Šilutės rajono taryboje metams, noriu pasidalinti nuveiktais darbais ir keliomis įžvalgomis su krašto gyventojais.2017 metais dirbau Socialinių reikalų komitete, Sporto tarybos pirmininku, VšĮ „Šilutės sportas“ Stebėtojų

Penktadienis, 9 Vasaris Komentarai (3)

Problema

Ar gali alkotesteris klaidinti? Greičiausiai gali...

Image - Ar gali alkotesteris klaidinti? Greičiausiai gali...

Ar gali būti žmogus blaivas, o alkotesteris „girtas“? Apie tai, kad alkotesteris parodė neteisingus rodmenis, visuomenėje nuolat kyla diskusijų, jų gausu internete.„Taip ir negėręs teises gali padėti“, - sako šilutiškis

Trečiadienis, 14 Vasaris Komentarai (0)

Savivaldybėje

Šią savaitę tuokiasi

Image - Šią savaitę tuokiasi

Pateikiame informaciją apie artimiausiu metu įvyksiančias santuokas, registruojamas Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos

Pirmadienis, 19 Vasaris Komentarai (0)

Seniūnijose

Kalėdų egles įžiebė naumiestiškiai, saugiškiai ir gardamiškiai

Image - Kalėdų egles įžiebė naumiestiškiai, saugiškiai ir gardamiškiai

Eglučių įžiebimo šventės toliau vilnija per visas rajono seniūnijas, o mes ir vėl su skaitytojais dalijamės mielomis

Sekmadienis, 24 Gruodis Komentarai (0)

Savivaldybėje

DSC 0610„Sieksime, kad Lietuvoje būtų gera gyventi, žmogus jaustųsi laimingas ir orus, o valstybė būtų stipri“. Tokiu šūkiu nuo praėjusiųjų 2017 metų sausio pradžios LR Vyriausybės Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir visa ministrų komanda ėmėsi įgyvendinti Seimo patvirtintą Vyriausybės programą. Tačiau per metus įvairiose žiniasklaidos priemonėse „profesionalų vyriausybei“ teko nemažai kirčių apie pradėtas įgyvendinti reformas, jų tikslus ir rezultatus.

„Šilutės naujienos“ domėjosi, kaip LR vyriausybės veiksmus vertina mūsų krašto žmonės.

 

PetrauskisPenktadienį paaiškėjo šiemetinis „Lietuvininkų vilties“ premijos laureatas - juo išrinktas šilutiškis pedagogas Rimvydas Petrauskis.

Lidl statybvieteLIDL prekybos centro ir naujos Šilutės autobusų stoties Tilžės gatvėje laukimo iškankinti šilutiškiai nesiliauja domėtis kada bus pratęstos taip nesėkmingai prasidėjusios šių objektų statybos.

Paskutinėmis praėjusių metų lapkričio dienomis Šilutę ir visą Lietuvą apskriejo žinia, jog buvusio Šilutės autobusųparko teritorijoje, kur ir pradėtos minimos statybos, iškastas smarkiai naftos produktais užterštas gruntas. Jis išvežtas į pernai likviduoti pradėtų vadinamųjų „Šanchajaus“ garažų teritoriją, ir tai tapo dar vienu pretekstu skelbti Šilutėje „ekologinę katastrofą“. Būtent taip situaciją buvo įvardijusi ir respublikinė žiniasklaida, ir net pati Aplinkos ministerija.

Netrukus atlikti pirminiai grunto tyrimai parodė, kad jame išties esama naftos angliavandenilių. Ir laukiamo prekybos centro statybos sustojo.
Šiuo metu Šilutės rajono savivaldybei ir statybos rangovams yra išsiųsti aplinkosaugininkų priminimai, kad jie privalės atlikti dar tikslesnius - ekogeologinius grunto tyrimus. O kol tie tyrimai nepradėti, ir darbai statybvietėje stovi vietoje.

Tuo tarpu LIDL vadovybė nesnaudžia - viešojoje erdvėje jau paskelbta, kad ieškomas būsimojo prekybos centro Šilutėje vadovas.

Untitled-1 copyOlimpinį medalininką, boksininką iš Šilutės kilusį Evaldą Petrauską buvusi mergina kaltina smurtu: esą sportininkas ją taip sumušė, kad ji atsidūrė ligoninėje. 25-erių E.Petrauskas ir jo treneris Vladimiras Bajevas tokias kalbas neigia, vadina šmeižtu ir ketina kreiptis į teismą.

adventur4Šilutės kraštu vis labiau domisi turizmo maršrutų organizatoriai bei gidai, kurie keliones siūlo ornitologinio turizmo mėgėjams - paukščiautojams. Tokią išvadą padarė trys VšĮ Šilutės turizmo ir informacijos centro (TIC) atstovės: direktorė Rasa Grygelienė, turizmo informacijos specialistė Rasa Šeputytė bei turizmo vadybininkė Milda Budrevičienė, sausio 26 - 28 dienomis atstovavusios mūsų kraštą Vilniuje, „Adventuras 2018“ parodoje.

Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje šilutiškių stendas apie mūsų krašto turizmo išteklius buvo geroje strateginėje vietoje, Klaipėdos regiono grupėje „Atrask kitokį Lietuvos pajūrį“. Šilutiškių stendą aplankė didžiulis žmonių srautas - visi, kurie domėjosi turizmo galimybėmis visame Klaipėdos regione.

Šilutės TIC direktorė R.Grygelienė mano, kad Šilutės TIC krašto pristatymas kartu su viso regiono savivaldybėmis ir iškiliausiomis turizmo įmonėmis yra racionalus ir veiksmingas ir nebrangus: šilutiškiams už vietą parodoje ir kitoms išlaidoms teko išleisti tik apie tūkstantį eurų, kai prisistatant atskirame paviljone kaina būtų buvusi gerokai didesnė.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos