Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Startavo jubiliejinis - 10-asis ekologinis žygis

Image - Startavo jubiliejinis - 10-asis ekologinis žygis

  Šiandien popiet į jubiliejinį - jau 10-ąjį ekologinį žygį išplaukė gražus būrys gamtos švarai neabejingų

Penktadienis, 18 Gegužė Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (0)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

S.Tamašauskienė - Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriaus kandidatė į mer

Image - S.Tamašauskienė - Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriaus kandidatė į mer

„Trečią kartą iš eilės vadovausiu TS-LKD Šilutės skyriui, ir vėl dalyvausiu rinkimuose į Šilutės rajono savivaldybės merus 2019 metais - taip šiandien nusprendė mūsų skyrius. Dėkoju bičiuliams bendražygiams už pasitikėjimą.

Šeštadienis, 28 Balandis Komentarai (0)

Problema

Rusnės saloje Uostadvario ornitologinį draustinį užkariavo... kormoranai

Image - Rusnės saloje Uostadvario ornitologinį draustinį užkariavo... kormoranai

Jeigu kas nors nori pamatyti šiurpą keliančius gamtos vaizdus - rūgščių išmatų nuėstus medžius, tirštai pažaliavusį tvenkinių vandenį, turėtų apsilankyti Rusnės saloje, Uostadvario ornitologiniame draustinyje. Tik nereikia tikėtis, kad tame

Šeštadienis, 19 Gegužė Komentarai (0)

Savivaldybėje

Darbo biržos ir „Šilutės baldų“ atstovai kviečia jaunimą padirbėti

Image - Darbo biržos ir „Šilutės baldų“ atstovai kviečia jaunimą padirbėti

Šilutės žemės ūkio mokyklos būsimieji absolventai turėjo įdomų pokalbį su Darbo biržos Šilutės skyriaus bei didžiausio rajone darbdavio - AB „Šilutės baldai“ atstovais. Pokalbio iniciatoriai turėjo vieną aiškų tikslą -

Sekmadienis, 20 Gegužė Komentarai (0)

Seniūnijose

Išrinkti geriausi Vilkyčių sportininkai

Image - Išrinkti geriausi Vilkyčių sportininkai

Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai, jų tėveliai ir mokyklos sporto rėmėjai rinkosi į geriausiųjų 2017 metų sportininkų apdovanojimo renginį.Susirinkusieji pradžioje stebėjo skaidrėse užfiksuotus įvairių varžybų momentus, o geriausi sportininkai turėjo teisingai

Ketvirtadienis, 17 Gegužė Komentarai (0)

Savivaldybėje

LAIVO KRIKSTAMOTE 1 copyRajono Taryboje pritarta Savivaldybės ir Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų priešmininių laivų diviziono laivo M 53 „Skalvis“ įgulos bendradarbiavimo sutarčiai. Rajono merė Daiva Žebelienė įpareigota šią sutartį pasirašyti. Merė yra gavusi pasiūlymą tapti šio laivo krikštamote.

Rajono politikas „tvarkietis“ Vaidas Pavilonis abejoja, ar D.Žebelienė gali būti minėto laivo krikštamote. Jo nuomone, tai galėtų laivui užtraukti nelaimę, nes prieš keletą metų „Skalvis“ jau buvo krikštytas.

ataskaitos ambrozaitisSavivaldybės administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis ir rajono merė Daiva Žebelienė rajono Tarybai pateikė 2012 m. Savivaldybės administracijos ir Tarybos veiklos ataskaitas.

Tikriausiai nesitikėta, kad opozicijos politikai joms turės ne tik kandžių priekaištų, bet ir girs, kad jos išsamios ir gerai paruoštos.

savivaldybe 2Gdanske (Lenkija) vykusioje 16-oje tarptautinėje turizmo parodoje Šilutės rajono savivaldybės administracijos atstovai pristatė projekto „Kultūrinio paveldo išsaugojimas Pietų Baltijos regione - CRAFT LAND“ vykdomas veiklas ir būsimus renginius, taip pat Šilutės kraštą bei turizmo galimybes.

800px-Maciku buves lagerisSavivaldybės vadovai ir specialistai su Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro, Kultūros paveldo departamento, Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto atstovais surengė posėdį, kuriame diskutavo apie Macikų koncentracijos stovyklos įamžinimą.

Posėdyje pristatyti praėjusių metų atlikti darbai: Savivaldybės pastangomis Macikų koncentracijos stovyklos sutvarkymo klausimas buvo iškeltas aukščiausiu lygiu - 2012 m. balandžio 16 d. LR Ministro Pirmininko potvarkiu sudaryta darbo grupė Antrojo pasaulinio karo aukų atminimo įamžinimo Macikų karo belaisvių stovyklos teritorijoje klausimams koordinuoti. Darbo grupės vadovė - Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro direktorė Teresė Birutė Burauskaitė.

magnolija P4240128Savivaldybės vadovai ir specialistai aplankė šilutiškės magnolijų augintojos Eugenijos Juraškaitės - Murauskienės daigyną, kuriame auga ir greitu laiku miestui bus padovanoti septyni magnolijų sodinukai.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos