Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Aplinkos viceministrės domėjosi potvynio valdymo ir prevencinėmis priemonėmis

Image - Aplinkos viceministrės domėjosi potvynio valdymo ir prevencinėmis priemonėmis

  Šilutėje lankėsi Aplinkos apsaugos viceministrės Rasa Vaitkevičiūtė ir Justina Grigaravičienė. Susitikime su savivaldybės vadovais bei administracijos specialistais kalbėta apie potvynio valdymo priemones. Pasak J. Grigaravičienės, su Vyriausybės kancleriu Algirdu Stončaičiu

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Keturiose Šilutės rajono mokyklose aptikta kreko, marihuanos ir kokaino

Image - Keturiose Šilutės rajono  mokyklose aptikta kreko, marihuanos ir kokaino

Prieš mėnesį Šilutės rajono mokyklose buvo atliktas narkotinių medžiagų pėdsakų patikrinimas. Keturiose mokyklose, tualetuose ir sporto salių persirengimo kambariuose, aptikti marihuanos arba sintetinių medžiagų pėdsakai.Panašus tyrimas buvo atliktas prieš keletą

Antradienis, 12 Lapkritis Komentarai (0)

Savivaldybėje

28 metrų apžvalgos bokštas Rusnėje - jau kitų metų pabaigoje

Image - 28 metrų apžvalgos  bokštas Rusnėje -  jau kitų metų pabaigoje

Jau greitai Rusnėje iškils apžvalgos bokštas, iš kurio matysis Ventės ragas, Kuršių marios ir net Rusija. Dar 2016 m. žadėta, kad statinys iškils tais metais. Bet buvo diskutuojama dėl tinkamiausios

Antradienis, 12 Lapkritis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Image - Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Didžioji dalis švėkšniškių asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ narių - pagyvenę žmonės, aktyviai dalyvaujantys bendruomenės gyvenime. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga jie suruošė šventę sau ir pakvietė į ją visus norinčius susitikti,

Penktadienis, 4 Spalis Komentarai (0)

Savivaldybėje

slavska delegacijaŠilutės, Šilalės ir Slavsko (Kaliningrado sr.) vadovai sausio 21 d. pasirašė projekto „Valymo įrenginių ir kanalizacijos tinklų statyba bei vandentiekio tinklų statyba pasienio teritorijose tarp Kaliningrado srities ir Lietuvos“ paramos sutartį.

Projektą „Kanalizacijos ir nuotekų valyklų ir vandentiekio tinklų įrengimas Kaliningrado srities ir Lietuvos pasienio teritorijoje“ įgyvendins Slavsko municipalinio rajono administracija, o Šilutės ir Šilalės rajonų savivaldybių administracijos bus projekto partneriai.

Projekto biudžetas yra 8 159 805,91 euro. Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos EKPP bendradarbiavimo per sieną programos finansuojama dalis yra 81,94 proc. ir sudaro 6 686 470 eurų, o likusią dalį - 18,06 proc. - išlaidų padengs paramos gavėjas ir jo partneriai.

ndrp pristatymas lydisIš Nemuno deltos regioninio parko (NDRP) į gimtąją Žemaitiją vadovauti nacionaliniam parkui rengiasi grįžti žemaitis Ramūnas Lydis. Šiam miškininkystės specialistui toli gražu nepavyko išspręsti visų regioninio parko problemų, tačiau kai kuriose parko dalyse atnaujinta infrastruktūra.

Vis dėlto, ateinant pavasariui iš po sniego lendančios šiukšlės bado akis.

visureigisJei apledijusiuose Pamario laukuose ar potvynio vandenų užlietose pievose pamatysite raudoną transporto priemonę, žinokite, kad tai - į pagalbą apsemtų kaimų gyventojams skubanti tanketė „Marija“.

Taip bendrovė „ORLEN Lietuva“ vadina savo vikšrinį visureigį, kurį neatlygintinai perdavė naudoti Šilutės rajono savivaldybei. Antradienį Savivaldybėje pasirašyta 3 metų panaudos sutartis.

Pristatydamas dovaną AB „ORLEN Lietuva“ Viešųjų ryšių direktorius Audrius Stasiulaitis sakė, kad įmonė vykdo įvairius socialinius projektus. Vienas iš jų - dovana potvynių varginamiems Pamario gyventojams. Pasak A.Stasiulaičio, ši iniciatyva - gražus verslo įmonės, jos darbuotojų ir valstybinės įstaigos bendradarbiavimo pavyzdys.

gelezinkelio tiltas senasis siluteje 01Rajono Savivaldybėje nebe pirmą kartą vykstantys svarstymai, kaip parsigabenti istorinę vertybę - geležinkelio stoties pėsčiųjų tiltą, problemos vis dar nepajudina iš vietos.

Praėjusią savaitę vėl posėdžiavo Arvydo Jako vadovaujama darbo grupė, turėjusi rasti sprendimą dėl tilto pargabenimo. Į posėdį atvyko „Lietuvos geležinkelių“ Klaipėdos geležinkelių infrastruktūros atstovai. Bet toliau kalbų ir vėl nepažengta.

Pagrindinė neapsisprendimo priežastis, žinoma, yra pinigai: šio tilto pargabenimas ir pastatymas, preliminariais skaičiavimais, atsieitų daugiau nei milijoną litų. Kas turėtų padengti tas išlaidas - Savivaldybė ar „Lietuvos geležinkeliai“?

DSC01543Savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis praėjusią savaitę lankėsi Aplinkos ministerijoje ir pasirašė partnerystės dėl projekto „Daugiabučių namų modernizavimo skatinimas II etapas“ įgyvendinimo ir bendradarbiavimo dėl energinio efektyvumo didinimo programų įgyvendinimo savivaldybėje sutartį.

Sutartį pasirašė projekto vykdytojas, Būsto ir urbanistinės plėtros agentūros direktorius Algirdas Čepas, Aplinkos ministerija, atstovaujama aplinkos viceministrės Daivos Matonienės.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt