Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Pavasaris – medelių sodinimo metas Šilutėje

Image - Pavasaris – medelių sodinimo metas Šilutėje

Atėjęs pavasaris - pats geriausias laikas atsinaujinti, pradėti naujus darbus ir gerai leisti laiką. Nors pasaulinis virusas pristabdė gyvenimą, Šilutės seniūnijos ir „Šilutės komunalininko“ darbininkai nesnaudžia. Šilutės mieste jau pasodinta

Penktadienis, 15 Gegužė Komentarai (2)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (5)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Šilutės savivaldybės taryboje pasikeitė opozicijos lyderis

Image - Šilutės savivaldybės taryboje pasikeitė opozicijos lyderis

Šilutės savivaldybės tarybos posėdyje balandžio 23 dieną opozicijos lyderė, konservatorė Sandra Tamašauskienė paskelbė apie savo atsistatydinimą iš lyderės pareigų. Ji sakė, kad jos atsistatydinimas yra sutarties su opozicijos partneriais -

Ketvirtadienis, 7 Gegužė Komentarai (0)

Problema

Senoji Šilutės autobusų stotis stumiama į aukcioną

Image - Senoji Šilutės autobusų stotis stumiama į aukcioną

Šilutės vaizdą darkantys ir visus įvažiuojančius į mūsų miestą šiurpinantys senieji autobusų stoties pastatai pagaliau pradėti stumti privatizacijai.Šilutiškiai jau seniai piktinasi, kad šie nebenaudojami pastatai netvarkomi, kad juose dažnai būriuojasi

Pirmadienis, 25 Gegužė Komentarai (2)

Savivaldybėje

Vaikų darželiai atgijo: turi modernių termometrų, lanko pusė vaikų

Image - Vaikų darželiai atgijo:  turi modernių termometrų, lanko pusė vaikų

Ar įmanoma, kad penkiametis vaikas susirgtų... depresija? Mintis regis, nereali, tačiau kaip tik tokiu klausimu nustebina mažametės mama. Toji mintis moterį ne juokais pradėjo kamuoti pastarąjį mėnesį, kol ji buvo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Seniūnijose

Juknaitiškiai įžuvino tvenkinį ir jau svajoja apie paplūdimį

Image - Juknaitiškiai įžuvino tvenkinį ir jau svajoja  apie paplūdimį

Didžiajame Juknaičių ežere apsigyveno amūrai, karpiai, plačiakakčiai - iš viso apie 360 žuvų. Įžuvinti ilgus metus apleistą, nendrėmis apaugusį vandens telkinį sugalvojo aktyvūs bendruomenės nariai, prieš tai pasitarę su specialistais

Penktadienis, 15 Gegužė Komentarai (0)

Savivaldybėje

sleptuve pramones gPaskutiniai kraupūs įvykiai Ukrainoje bei žiniasklaidos priemonėse viešinama informacija apie didėjančią Rusijos agresiją pasėjo nemenką nerimą ir šilutiškiams.

Po neseniai per radiją nuskambėjusios laidos apie gyventojų saugą bei slėptuves, kuriose būtų galima prisiglausti kilus kariniams veiksmams, į redakciją kreipėsi viena šilutiškė. Moteris teiravosi, ar Šilutėje yra tinkamų slėptuvių ir iš viso, kur turėtų gyventojai saugiai prisiglausti, jei iškiltų koks nors ekstremalus pavojus?

„Šilutės naujienos“, pasidomėjusios apie slėptuves, skaitytojų nuraminti negali: 2010 metais, kai įsigaliojo naujos redakcijos Civilinės saugos įstatymas, slėptuvių gyventojams nebeliko.

adventur 0702 nSausio 23-25 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ ekspozicijų salėse šurmuliavo 3-ioji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2015“. Parodoje dalyvavo per 200 dalyvių iš 18 pasaulio šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Čekijos, Gruzijos, Indonezijos, Irano, JAE, Lenkijos, Portugalijos, Turkijos, Tailando, Tuniso, Norvegijos, Slovakijos, Suomijos, Seišelių salų.

Šilutės rajono turizmo išteklius bei galimybes pristatė VšĮ Šilutės turizmo informacijos centro (toliau - Šilutės TIC) darbuotojai ir rajono savivaldybės atstovai.

Šilutiškiai kartu su kolegomis iš Klaipėdos regiono turizmo informacijos centrų pristatė Vakarų Lietuvos turizmo galimybes bendrame Lietuvos turizmo departamento stende „Pažink Lietuvą“.

DSCF8833Antradienis buvo paskutinė diena, kuomet buvo galima pateikti kandidatūras prestižinei mūsų rajono „Sidabrinės nendrės“ premijai gauti.

„Sidabrinės nendrės“ premija įsteigta Šilutės r. savivaldybės tarybos sprendimu, ir teikiama ji kasmet kovo 11-ąją už ypatingus darbus garsinant Šilutės rajoną.

Savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Vilma Griškevičienė pasidžiaugė, kad šiemet šilutiškiai buvo ypač aktyvūs, sulaukta net aštuonių pasiūlymų. Tuo tarpu kelis pastaruosius metus būdavo pasiūlomos vos 1-3 kandidatūros.

pradines iskelimas direktorius mamos1Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos Pradinių klasių skyriaus (Lietuvininkų g.) perkėlimo į kitas patalpas sukeltos ir jau porą metų besitęsiančios aistros, regis, rimsta.

Jau priimtas sprendimas ir tėvams pažadėta, kad jų vaikai kitus mokslo metus pradės Šilutės M.Jankaus pagrindinės mokyklos patalpose ir kad Savivaldybė pasirūpins tas patalpas  laiku ir tinkamai suremontuoti.

Tėvų atstovai džiugesiu dėl to nespinduliuoja, nes ketvirtadienį apžiūrėję M.Jankaus pagrindinės mokyklos patalpas, kuriose ir bus rengiamos klasės pradinukams, nuliūdo, nes jos yra prastos būklės.

eglutes kraunaPrieš savaitę pasibaigė jau aštuntus metus atliekų tvarkymo bendrovės „Ecoservice“ su partneriais organizuota akcija „Kalėdinė eglutė - namų šilumai“. Jos metu Šilutės ir kitų miestų gyventojai buvo kviečiami po švenčių nupuošas eglutes sudėti į specialius konteinerius. Taip surinktos jos bus panaudotos ekologiškam kurui gaminti ir gyventojų būstams šildyti.

Specialūs didelės talpos konteineriai, pažymėti akcijai skirtais lipdukais - balta eglute žaliame fone, Šilutėje stovėjo Geležinkelio ir Parko gatvėse.

Šiemet, kaip ir pernai, šilutiškiai į specialius konteinerius sunešė apie 50 kub. m eglučių.