Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Prie Sausgalvių – grįžtančius paukščius pasitinkant

Image - Prie Sausgalvių – grįžtančius paukščius pasitinkant

Pasienio ruožui priskiriami Sausgalviai – ypatingi. Ne tik tuo, kad yra dalis įstabiojo Nemuno deltos regioninio parko. Norintiems būti pirmaisiais, kurie pasitinka iš žiemojimo pargrįžtančius paukščius, reikėtų vykti būtent čia.

Pirmadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Seimo narys R. Žemaitaitis siūlo panaikinti nedarbo išmokas arba piniginę socialinę paramą neblaivie

Image - Seimo narys R. Žemaitaitis siūlo panaikinti nedarbo išmokas arba piniginę socialinę paramą neblaivie

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis užregistravo du naujus įstatymo projektus - Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo 8 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą (toliau - Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams

Antradienis, 29 Gruodis Komentarai (15)

Oficialūs pranešimai

Valstybės garantuojama pirminė teisinė pagalba – kas tai?

Image - Valstybės garantuojama pirminė teisinė pagalba – kas tai?

 Klausimas: Norėčiau gauti konsultaciją teisiniais klausimais, tačiau neturiu finansinių galimybių kreiptis į advokatus. Ar galima teisinę konsultaciją gauti

Ketvirtadienis, 14 Liepa Komentarai (1)

Politika

VTEK tirs politikės elgesį

Image - VTEK tirs politikės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) informavo, kad pradėjo tyrimą dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Sandros Tamašauskienės

Antradienis, 14 kovas Komentarai (0)

Problema

Pensininkas perspėja visus susigundžiusius vandens filtrais – tai baigsis bloguoju sveikatai

Image - Pensininkas perspėja visus susigundžiusius vandens filtrais – tai baigsis bloguoju sveikatai

Vandens filtrais prekiaujanti bendrovė pensininkui įteigė, kad pas jį namuose iš čiaupo bėga blogos kokybės vanduo, ir įpiršo brangų vandens filtrą. Suprastėjus sveikatai vyras nusprendė, kad verslininkai jam apdūmė akis,

Trečiadienis, 22 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

Prie Seimo piketavo ir Šilutės miškininkai

Image - Prie Seimo piketavo ir Šilutės miškininkai

Visos Lietuvos miškininkai ketvirtadienį rinkosi Vilniuje, kur prie Seimo surengė įspėjamąją akciją „Stabdykite neparengtą ir neskaidrią valstybinių miškų valdymo reformą“.Šiame pikete dalyvavo ir Šilutės urėdijos septyniolikos miškininkų

Trečiadienis, 22 kovas Komentarai (0)

Seniūnijose

Gardamas - sparčiai nykstanti senstančių gyventojų seniūnija

Image - Gardamas - sparčiai nykstanti senstančių gyventojų seniūnija

Klausantis Gardamo seniūno Tomo Balčyčio seniūnijos veiklos ataskaitos, ne vienam galėjo kilti mintis - reikia pokyčių, kad seniūnija taptų patrauklesnė. Pats seniūnas pripažino, kad prieš 17 metų jam atėjus vadovauti

Pirmadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

nacionalinis diktantas_KintuosePenktadienį dešimtąjį kartą Lietuvos gyventojai gimtinėje ir užsienyje sėdo rašyti Nacionalinį diktantą. Šį kartą dalyvių skaičius buvo rekordinis -daugiau kaip 20 tūkstančių.

Alvydo Šlepiko tekstą „Bedugnė“ Nacionaliniame diktante rašė ir 51 Šilutės rajono gyventojas.

uredija misko_darbai_medienos_vezimas_AGriauslio_imone_medienos_traukimo_traktorius1Šilutės miškininkų bendrijoje - nedžiugios nuotaikos, nes šalies Vyriausybė pertvarkų ėmėsi ir miškotvarkos sektoriuje - paskelbė apie planuojamą urėdijų skaičiaus mažinimą ir dalies darbuotojų atleidimą.

Įvykdžius reformą, vietoje 42 miškų urėdijų šalyje beliks 25 padaliniai ir bus atleista apie 400 darbuotojų. Anot Aplinkos ministerijos pranešimo, taip bus taupomi pinigai, likusiems miškininkams bus galima padidinti atlyginimus.

Tačiau Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacija teigia, kad ministerija manipuliuoja skaičiais - esą ketinama atleisti 3000 darbuotojų iš dabar dirbančių 4000.

Jei pertvarkai pritars Seimas, vien mūsų rajone darbo netektų arti 100 žmonių. Visi jie - kaimiškų teritorijų gyventojai. Be to, reformos poveikį pajustų ir gausus būrys įvairius rangos darbus miškuose atliekančių krašto įmonių, keliolika smulkiųjų lentpjūvių bei jose dirbantys žmonės, kurie taip pat prarastų pragyvenimo šaltinį.

1Potvynis Šilutės rajone vos nenusinešė gyvybės. Labai vėlų pirmadienio vakarą palikti vandens užtvindytus namus panorusi moteris liko dėkinga taksi vairuotojui, kuris rizikavo savo automobiliu, kad išgelbėtų į nelaimę papuolusią moterį.

2011 miesto_sventePraėjusią savaitę Šilutės r. mero pavaduotojas Algis Bekeris ir renginių vedėjas Marijus Budraitis verslininkams pristatė šių metų Šilutės miesto šventės naujas idėjas ir paragino įmones prisidėti prie šventinės eisenos kūrimo.

Planuojama, kad šiemet miesto šventė bus atidaryta ne šeštadienį, kaip įprasta daugelį metų, o penktadienio vakarą. O šeštadienį miestelėnų ir Šilutės svečių visą dieną lauks pramoginiai renginiai, kuriems startą duos per visą miestą nusidriekusi dar nematyta šventinė eisena.

zuvivaisa APLINKOS_RUSNEJE_1Lietuvos žuvininkystės tarnybos Žuvivaisos skyriaus Rusnės žuvivaisos poskyris per dešimtmetį tik kelis kartus mūsų krašte išleido savo inkubuotų, paaugintų žuvų mailiaus. Bemaž visa rusniškių produkcija keliauja į Rytų Lietuvos ežerus ir tvenkinius.

Poskyrio direktorius Stasys Aleksandravičius sako, kad žuvivaisininkai mielai didesnę dalį savo išauginto mailiaus skirtų Pamario kraštui, tačiau ne Rusnės žuvivaisininkai sprendžia, kokiuose vandens telkiniuose dauginti žuvų.

Žuvivaisos pasiekimais ir problemomis domėjosi LR Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika, kurį į svečius pasikvietė mūsų krašte išrinktas seimo narys Alfredas Stasys Nausėda.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos