Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Nemuno deltos upėse - lietaus sunešto purvo vonios

Image - Nemuno deltos upėse -  lietaus sunešto purvo vonios

Sekmadienio rytą į Nemuno paplūdimius ir žvejybos vietas susirengę žmonės gerokai nustebo pamatę upių vandenį: vietoje įprasto skaidraus, žalsvai melsvo atspalvio vandens upėmis tekėjo balintos kakavos spalvos sudrumstas vanduo, kuokštais

Antradienis, 18 Liepa Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Atviras laiškas paminklo Nepriklausomybės signatarui K.S.Šauliui projektuotojams

Image - Atviras laiškas paminklo Nepriklausomybės signatarui K.S.Šauliui projektuotojams

Antradienį Šilutėje surengtas Švėkšnos centre numatyto pastatyti paminklo 1918 metų Lietuvos Nepriklausomybės signatarui Kazimierui Steponui Šauliui, kilusiam iš Stemplių kaimo (netoli Švėkš- nos), viešas projekto svarstymas.Jame dalyvavo dvi švėkšniškės, aktyvios

Trečiadienis, 5 Liepa Komentarai (0)

Oficialūs pranešimai

Valstybės garantuojama pirminė teisinė pagalba – kas tai?

Image - Valstybės garantuojama pirminė teisinė pagalba – kas tai?

 Klausimas: Norėčiau gauti konsultaciją teisiniais klausimais, tačiau neturiu finansinių galimybių kreiptis į advokatus. Ar galima teisinę konsultaciją gauti

Ketvirtadienis, 14 Liepa Komentarai (1)

Politika

S.Tamašauskienė nusižengė ir pati save nubaudė

Image - S.Tamašauskienė nusižengė ir pati save nubaudė

Liepos 29 dieną Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje oficialiai iš opozicijos lyderės bei Antikorupcijos komisijos pirmininkės pareigų atsistatydino konservatorė Sandra Tamašauskienė.“Šilutės naujienos” jau rašė, kad taip pasielgti ji nusprendė, kai

Ketvirtadienis, 6 Liepa Komentarai (0)

Problema

Muziejaus pastato dilema - privatizuoti ar palikti - tęsiasi

Image - Muziejaus pastato dilema - privatizuoti ar palikti - tęsiasi

Opozicijos politikai dar griebiasi šiaudo gelbėdami visuomenininkams, kad senasis muziejus išvengtų privatizacijos. Pasiremdami gegužinėje surinktais poros šimtų žmonių parašais, devyni politikai bandė skubos tvarka registruoti birželio 29 dienos savivaldybės Tarybos

Penktadienis, 14 Liepa Komentarai (0)

Savivaldybėje

Ekstremaliame bėgime: purvo vonios ir motociklų skrydžiai virš galvos

Image - Ekstremaliame bėgime:  purvo vonios ir motociklų skrydžiai virš galvos

Ar ryžtumėtės šliaužti klampių durpių purvo pilnu griovu, virš galvos skraidant motociklams? Manot, tai beprotybė? Ne. Tokius ekstremalius išbandymus patyrė daugiau kaip 100 drąsuolių, šeštadienį dalyvavusių ekstremaliame bėgime „Kiškio dauba“. „Šiemet

Trečiadienis, 19 Liepa Komentarai (0)

Seniūnijose

Katytiškiai kuria gyvenimą ir laukia sugrįžtančių žemiečių

Image - Katytiškiai kuria gyvenimą ir laukia sugrįžtančių žemiečių

Katyčių miestelio šventėje „Sugrįžimai“ iš dalyvių lūpų kaip malda dažnai skambėjo frazė: „Mes čia kuriame gyvenimą ir sveikiname sugrįžtančius“. Juk kaip ir visoje Lietuvoje, dažnoje katytiškių šeimoje yra iškeliavusiųjų gyventi

Šeštadienis, 15 Liepa Komentarai (1)

Savivaldybėje

medziotoju saudymo_varzybos_nugaletojaiŠilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugija antrą kartą surengė didžiausią rajono medžiotojų šventę - šaudymo varžybas.

Birželio 10 dieną į netoli Armalėnų esančią privačią šaudyklą suvažiavo per 100 medžiotojų iš Šilutės ir Pagėgių savivaldybių. Savo taiklumą ir rankų stabilumą tikrino 36 medžiotojai, atstovaujantys 12-ai medžiotojų būrelių ir klubų.

„Mūsų varžybų tikslas - populiarinti medžioklinio šaudymo sportą, lavinti medžiotojų šaudymo įgūdžius, pagerbti taikliausius šaulius. Buvome padarę ilgoką pertrauką - net 12 metų. Bet dabar stengsimės varžybas rengti kasmet“, - „Šilutės naujienoms“ pasakojo draugijos pirmininkė Nijolė Endrikaitienė.

renovacija daugiabuciu_1Jau šiandien ir rytoj - birželio 20 ir 21 dienomis - Šilutėje bus žinomi visi 3-ojo daugiabučių namų renovacijos etapo darbus atliksiantys rangovai - šiomis dienomis vyksta paskutiniųjų namų rangos darbų pirkimai.

Šiuo metu Šilutės rajone jau yra 29 renovuoti daugiabučiai, kurių gyventojai džiaugiasi ne tik mažesnėmis sąskaitomis už šildymą, bet ir gyvenimu kur kas gražesniuose namuose.

Dar keliolikos daugiabučių gyventojai, pateikę prašymus, dar tik laukia tokios laimės, o tiksliau - IV renovacijos etapo pradžios.

terapijos sk_atidarymas_merasPrieš savaitę viename iš Šilutės ligoninės pastatų - vadinamajame Akušerijos - ginekologijos korpuse - oficialiai duris atvėrė naujai suremontuotas Vidaus ligų skyrius, kuris dabar sujungtas su kitu panašaus pobūdžio padaliniu - Nervų ligų skyriumi.

Iki šiol vienas šalia kito buvę šie du skyriai ne tik nušvito šviesiomis spalvomis, bet tarp jų nebeliko ir iki šiol buvusios pertvaros. Tad dabar vienas skyrius turi ir vieną pavadinimą - Vidaus ligų skyrius.

Tokia pertvarka atitinka 4-ąjį Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos restruktūrizavimo etapą, kurio gairėse numatyta bendrus neurologijos ir vidaus ligų skyrius steigti visose šalies ligoninėse.

Ir nors oficialių įkurtuvių ligoninės vadovai nerengė, tačiau svečių ir gražių žodžių sulaukė.

streikas miskininkuTrečiadienį Vilniuje, Nepriklausomybės aikštėje, piketavo visos šalies miškininkai, protestuojantys prieš, jų nuomone, skubotą ir neskaidrią urėdijų reformą.

Šilutės miškininkai šįkart į sostinėje surengtą parodomąją akciją nevyko, bet ruošiasi dalyvauti greičiausiai jau kitą savaitę vyksiančiame dar viename pikete ir prisijungti prie birželio 30 dieną numatyto visuotinio šalies miškininkų streiko.

12078 e8bd6754fe82c8c6a5b3dd10982f8544Europos Komisijos (EK) finansuojamo projekto „Fusions“ (Food Use for Social Innovation by Optimising Waste Prevention Strategies) 2016 m. duomenimis, Europos Sąjungoje (ES) kasmet išmetama apie 88 mln. tonų maisto vidutiniškai už 143 mlrd. eurų. Prarandama ar išmetama beveik trečdalis pagaminto maisto pasaulyje – tiek išsivysčiusiose, tiek ir besivystančiose šalyse.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

,,,,,