NVO veikla

vainuto neigalieji sodina20 metų remiant ir palaikant vieni kitus, kartu keliaujant, kartu džiaugiantis dėl kiekvieno sėkmės ir liūdint, jei kurį nors ištiko nelaimė, - tokį kelią nuėjo Šilutės neįgaliųjų draugijos Vainuto poskyrio nariai, prieš savaitę susirinkę paminėti šios apvalios sukakties, o kartu ir pasidžiaugti rudens derliumi, pasidalinti jo dovanotomis gėrybėmis ir tiesiog pasibūti kartu.

Prieš du dešimtmečius vainutiškius bendrai veiklai subūrė dabar jau a.a. Kostas Vytuvis, o vėliau vadovavimą poskyriui perėmė Anelė Lileikienė.

vainute neigaliejiŠilutės neįgaliųjų draugijos Vainuto padalinio nariai pagerbia visus jubiliejus švenčiančius savo narius. Pernai bendroje vakaronėje pasveikinti 8 jubiliatai, šiemet sveikintojų jau sulaukė 60-metį sausio 25-ąją atšventęs Albinas Bliūdžius iš Bikavėnų kaimo.

Pas A.Bliūdžių važiavo ne tik Vainuto neįgaliesiems vadovaujanti pirmininkė Anelė Lileikienė, bet ir draugijos narė Salomėja Pakalnienė bei Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus. Šeimininkui toks svečių vizitas buvo netikėtas ir labai malonus. Prieš 10-metį pradėjus progresuoti ligai A.Bliūdžius jau bene 5 metai sunkiai vaikšto. Neįgaliųjų draugijos narė yra ir jo žmona Marija.

sandora seneliaiApie 100 senų žmonių ir pora dešimčių globojamų vaikų jau pajuto artėjančių švenčių džiaugsmą - kaip ir kasmet, jį jiems dovanojo Šilutės evangelikų liuteronų labdaros organizacijos „Šilutės Sandora“ savanoriai.

Šeštadienį kas pėsti, pasiramščiuodami lazdelėmis ar vienas į kitą, kas ir atvežti sandoriečių automobiliais, senoliai rinkosi į jiems suruoštą šventę „Šilutės Sandoros“ būstinėje. Čia jų laukė papuošti stalai, saldžios vaišės, jaunimo parengta programėlė ir dovanos.

„Beveik visus globotinius pavyko sukviesti ir atvežti“, - džiaugėsi šios organizacijos vadovė Astrita Liepienė. Laukiamus savo svečius - taip ji vadina gausų būrį sandoriečių globotinių - A.Liepienė sveikino artėjančių šv. Kalėdų proga, linkėjo jiems nors trumpam pamiršti nepriteklius ir ligas, ir džiaugsmingai pasibūti kartu.

neigaliuju diena sveksna riteriene dekojaKaip jau įprasta, prasidėjus adventui, gruodžio 3-iąją, minima Tarptautinė neįgaliųjų diena, kurią 1992 m. pabaigoje paskelbė Jungtinių Tautų organizacija.

Pirmadienį rajono neįgalieji rinkosi draugėn pabendrauti, pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais, pasigėrėti vieni kitų rankdarbiais ir dainomis.

bociai 5d61Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyriuje surengtas susitikimas su žinomu Šilutės mokytoju Marcelinu Ignatavičiumi, pedagoginį darbą dirbusiu nuo 1945 m. iki 1992 metų.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt