NVO veikla

IMG 5658Iš visų rajono pakraščių trečiadienį į Šilutės neįgaliųjų draugiją rinkosi... skrybėlėti ir kitokiais prieš šimtmetį madingais buvusiais aprėdais pasipuošę ponai ir ponios. Čia surengta popietė „Iš močiutės skrynios“.

Ant šventinių stalų šįkart nebuvo šakočių ir panašių šiandienos gardumynų. Ant jų draugijos nariai dėjo mielinius pyragus, medų, uogienes, naminę duoną su lašinukais, mišraines - viską, ką gamindavo mūsų senoliai. Veikė ir senų nuotraukų, antikvarinių daiktų, austų lininių drobių parodėlė.

medziotojai sustisPrieš savaitę Žemaičių Naumiesčio bažnyčioje buvo išskirtinė šventė - čia paminėta lapkričio 3-ąją švenčiama medžiotojų globėjo šv. Huberto diena ir pašventinta vietos medžiotojų klubo „Šustis“ vėliava.

Iki šiol tokio atributo neturėję „Šusties“ vyrai jį papuošė šiose apylinkėse ypač dažno žvėrelio - bebro atvaizdu. Medžiotojai neabejoja, kad vėliava - solidumo ir sėkmės simbolis, tad ir medžioklėse nuo šiol juos lydės dar didesnė sėkmė.

margainisKetvirtadienį pirmąjį savo renginį suruošė ir visuomenei prisistatė naujasis cukriniu diabetu ir endokrininėmis ligomis sergančius žmones vienijantis klubas „Margainis“.

Vos prieš kelis mėnesius susibūrę margainiečiai sulaukė sveikinimų, o jų pirmininkė Inga Gečienė - saviškių padėkos už tai, kad juos visus subūrė draugėn.

Lietuvos pensininkų sąjungai „Bočiai“ priklausantys 15 šilutiškių lapkričio 15-ąją šventiškai nusiteikę vyko į Šilalę.
Šilališkiai juos pakvietė kartu pasidžiaugti Šilalės „Bočių“ bendruomenės 20 metų jubiliejumi.

Sugužėjo į vakaronę ir kiti bočiai - iš Telšių, Tauragės, Pajūrio ir Upynos.

vainuto neigalieji sodina20 metų remiant ir palaikant vieni kitus, kartu keliaujant, kartu džiaugiantis dėl kiekvieno sėkmės ir liūdint, jei kurį nors ištiko nelaimė, - tokį kelią nuėjo Šilutės neįgaliųjų draugijos Vainuto poskyrio nariai, prieš savaitę susirinkę paminėti šios apvalios sukakties, o kartu ir pasidžiaugti rudens derliumi, pasidalinti jo dovanotomis gėrybėmis ir tiesiog pasibūti kartu.

Prieš du dešimtmečius vainutiškius bendrai veiklai subūrė dabar jau a.a. Kostas Vytuvis, o vėliau vadovavimą poskyriui perėmė Anelė Lileikienė.