NVO veikla

bociaiLietuvos pensininkų sąjungos (LPS) „Bočiai“ Šilutės skyriaus, gyvuojančio jau 13 metų, nariai viešėjo pas Tauragės bendraamžius. Čia kartu paminėti Tauragės skyriaus 20 metų įkūrimo jubiliejus bei Pagyvenusių žmonių diena.

sandoros kelione kapinesPenktadienį „Šilutės Sandora“ parapijos senjorams dovanojo ekskursiją po Kintų, Vanagų ir Dovilų evangelikų liuteronų bažnyčias, Vanagų ir Kisinių etnografines kapines. Senjorai dar pabuvojo prie jūros ir apžiūrėjo naujosios Klaipėdos šv. Jono bažnyčios kertinį akmenį su informaciniu stendu. 

akluju kelione2Antradienį trijų regioninių centrų - Šilutės, Klaipėdos ir Kretingos - aklieji ir silpnaregiai su šeimomis iš Šilutės uosto išplaukė į Nidą. Tokią kelionę savo nariams organizavo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Šilutės rajono filialas, gavęs lėšų iš socialinio projekto ir rėmėjų.

neigalieji viltis su balionaisDaug metų graži draugystė sieja sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Šilutės Viltis” narius ir Jurbarko rajono neįgalių jaunuolių darbo centro lankytojus.

Jaunuoliai susipažino vasaros poilsio ir reabilitacijos stovykloje, kuri kiekvieną vasarą organizuojama Giruliuose, ne kartą kartu dalyvavo respublikiniuose neįgaliųjų meninės veiklos pleneruose.

Mamoms įteiktos gėlės. / Stasio Jurgučio nuotr.Penktadienį Motinos dienai skirti renginiai vyko visose įstaigose, taip pat ir Šilutės neįgaliųjų draugijoje.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai