NVO veikla

Mamoms įteiktos gėlės. / Stasio Jurgučio nuotr.Penktadienį Motinos dienai skirti renginiai vyko visose įstaigose, taip pat ir Šilutės neįgaliųjų draugijoje.

aklieji 1Klaipėdos aklųjų centre šiemet surengtas jau 20-asis Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) meninės raiškos ir kūrybos festivalis „Aš muzika, daina ir meile dalinuos...“ Festivalyje dalyvavo septynių Žemaitijos rajonų, tarp jų - ir Šilutės silpnaregių meno kolektyvai.

senejimasDaugelį mūsų baugina senatvė, kai imame dvejoti, ar rasime savo vietą visuomenėje. Tačiau net ir sulaukę garbingo amžiaus galime likti naudingi visuomenei ir iš gyvenimo imti dar daugiau nei anksčiau.

Todėl vieni pagrindinių 2012-aisiais prasidėsiančių Europos aktyvaus senėjimo ir kartų solidarumo metų tikslų – sudaryti sąlygas senjorams išlikti darbo rinkoje, padėti surasti prasmingo laisvo laiko leidimo būdų ir pasiūlyti aktyvios visuomeninės veiklos.

bociu kompiuterinio rast kursaiLietuvos pensininkų sąjungos Šilutės skyriui šiuo metu priklauso 32 nariai, kurių dauguma aktyviai dalyvauja sąjungos veikloje.

Mūsų bočiai lanko ansamblio repeticijas, yra aktyvūs F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vykstančių renginių dalyviai, lanko ir padeda susirgusiems skyriaus nariams.

vainuto neigaliejiRitasi per žemę pavasario vilnis, nors žiema ilgai priešinosi. Aukštais dangaus skliautais nuaidėjo velykiniai varpai, skelbdami Prisikėlimą, kviesdami žmones būti geresnius, praryti neapykantos žodžius, geriau suprasti vienas kitą.

Šilutės r. neįgaliųjų draugijos Vainuto padalinio neįgalieji suėjo būrin į Vainuto biblioteką pasilinksminti, pratęsti gražią Velykų šventę.