NVO veikla

akluju sventeŠventiškai nusiteikę Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Šilutės skyriaus nariai rinkosi į popietę „Dar pabūkime kartu, pasilinksminkim“.

neigaliuju padeka sveksnaŠilutės rajono neįgaliųjų draugijos Švėkšnos padalinio 7 nariai turėjo galimybę dalyvauti gruodžio 2 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vykusioje šventėje, skirtoje Tarptautinei neįgalių žmonių dienai paminėti.

seneliu nami adventasŠilutės senelių globos namuose prasidėjo advento renginiai, kurių ikikalėdiniu laikotarpiu čia kasmet būna gausu.

Antradienį Šilutės senelių globos namų gyventojai sulaukė būrio svečių. Šv. Mišias čia aukojo Šilutės katalikų bažnyčios klebonas Stasys Toleikis.

Dvasininkas ragino bent jau šiuo laiku peržvelgti savo gyvenimą, pasitikrinti, ar nesame dvasiškai apsnūdę, ir pabusti iš širdžių sąstingio.

sandora liepiene su moterimisJau 15-tą kartą Šilutės evangelikų liuteronų labdaros organizacijos „Šilutės Sandora“ nariai, artėjant Šv. Kalėdoms, surengia šventę savo globotiniams. Tų globotinių - vaikų ir senelių - yra apie pusantro šimto, o juos globojančių žmonių - vos daugiau nei 10. Tad nesunku įsivaizduoti, koks krūvis artėjant šventėms tenka „Sandoros“ darbuotojams.

Tačiau neskaičiuodami savo laisvalaikio valandų ir nepaisydami sunkumų, jie organizuoja didelę šventę: puošia salę, serviruoja stalus, ruošia asmenines dovanėles daugiau nei 100-tui senų žmonių.

akluju nauja pirmininkeĮpusėjus rudeniui į kasmetinį ataskaitinį susirinkimą rinkosi Šilutės aklieji ir silpnaregiai. Jie išklausė Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Šilutės skyriaus pirmininkės Danutės Antanaitienės ataskaitą, sužinojo bendrą visos šalies silpnaregių situaciją, galimybes gauti finansavimą ir vykdyti kultūrinę veiklą kitais metais, išsirinko naują pirmininkę.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt