NVO veikla

Susirinkimas. / Asociacijos "Nemuno deltos namai" nuotr.Asociacija "Nemuno deltos namai" kartu su partneriais Vokietijos gamtosaugos specialistų sąjunga, Vokietijos federaliniu aplinkos fondu ir Vokietijos Wesel apskrities Biologine stotimi 2011 m. lapkričio 25 d. Rusnėje, Salos etnokultūros ir informacinio centro patalpose (Neringos g. 7) organizavo antrąjį apskritąjį stalą "Gamtosauga regiono plėtrai".

Projektą "Nemuno delta: gamtosauga regiono plėtrai – apskritojo stalo įkūrimas" finansuoja ir remia Vokietijos aplinkosaugos ir atominės energetikos ministerija.

bociai 6Nuo pat Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyriaus įkūrimo pradžios - beveik trylika metų organizacijai vadovavusi Janina Vaidekat paliko pirmininkės postą. Savo pareigas ji perdavė naujam organizacijos nariui Zenonui Karnauskui.

Ilgametei vadovei už nuoširdų bendravimą ir veiklą padėkoti susirinko draugijos nariai, Šilutės r. savivaldybės Socialinės paramos skyriaus atstovai.

BENDRUOMENIU SAJUNGA 1Energijos nestokojantis Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininkas, rajono Tarybos narys Saulius Stankevičius tęsia kovą už įtaką rajono visuomenėje.

Prieš bemaž metus šašlykais ir kitokiais gundymais į Darbo partiją jis sugriebė apie tūkstantį tokia politine taktika sužavėtų žmonių. S.Stankevičius anksčiau yra įsteigęs asociaciją „Pamario delta“, o prieš metus kartu su savo pavaldiniu ir partiečiu Dariumi Soščeka Rusnėje įsteigė bendruomenę, kuri pavadinta „Nemuno sala“.

Prieš mėnesį Darbo partijos politikai su savo įkurtomis organizacijomis įsteigė dar vieną - Šilutės rajono bendruomenių sąjungą. Šiai sąjungai vadovauti paskirta asociacijos „Pamario delta“ projektų vadovė Marytė Janavičienė, gyvenanti Pagėgiuose.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė. / president.lt nuotr.Artėjant šv. Kalėdoms, Prezidentūroje visą mėnesį vyks šventiniai renginiai. Kalėdų laukimas prasidės eglutės įžiebimu Prezidentūros Baltojoje salėje ir Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos akcijos "Knygų Kalėdos" startu.

Vėliau Prezidentūros kieme šurmuliuos nevyriausybinių organizacijų labdaros projektų mugė, kviečianti papuošti namus rankų darbo kalėdiniais suvenyrais ir pasirūpinti tais, kam labiausiai reikia pagalbos.

gorainiu svente bulvesNuklykavus gervių virtinėms, ištuštėjus sodams ir pasibaigus rudeniniams darbams, gorainiškiai šeštadienio vakarą sugužėjo į kaimo laisvalaikio salę pasidžiaugti nuveiktais darbais, pavakaroti.

Vakaronė sutapo su Šv. Martyno diena, kai galvijai būdavo suvaromi į tvartus, žemė paliekama žiemos poilsiui ir niekas jos nebedrįsdavo judinti.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt