NVO veikla

bociai 6Nuo pat Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyriaus įkūrimo pradžios - beveik trylika metų organizacijai vadovavusi Janina Vaidekat paliko pirmininkės postą. Savo pareigas ji perdavė naujam organizacijos nariui Zenonui Karnauskui.

Ilgametei vadovei už nuoširdų bendravimą ir veiklą padėkoti susirinko draugijos nariai, Šilutės r. savivaldybės Socialinės paramos skyriaus atstovai.

BENDRUOMENIU SAJUNGA 1Energijos nestokojantis Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininkas, rajono Tarybos narys Saulius Stankevičius tęsia kovą už įtaką rajono visuomenėje.

Prieš bemaž metus šašlykais ir kitokiais gundymais į Darbo partiją jis sugriebė apie tūkstantį tokia politine taktika sužavėtų žmonių. S.Stankevičius anksčiau yra įsteigęs asociaciją „Pamario delta“, o prieš metus kartu su savo pavaldiniu ir partiečiu Dariumi Soščeka Rusnėje įsteigė bendruomenę, kuri pavadinta „Nemuno sala“.

Prieš mėnesį Darbo partijos politikai su savo įkurtomis organizacijomis įsteigė dar vieną - Šilutės rajono bendruomenių sąjungą. Šiai sąjungai vadovauti paskirta asociacijos „Pamario delta“ projektų vadovė Marytė Janavičienė, gyvenanti Pagėgiuose.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė. / president.lt nuotr.Artėjant šv. Kalėdoms, Prezidentūroje visą mėnesį vyks šventiniai renginiai. Kalėdų laukimas prasidės eglutės įžiebimu Prezidentūros Baltojoje salėje ir Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos akcijos "Knygų Kalėdos" startu.

Vėliau Prezidentūros kieme šurmuliuos nevyriausybinių organizacijų labdaros projektų mugė, kviečianti papuošti namus rankų darbo kalėdiniais suvenyrais ir pasirūpinti tais, kam labiausiai reikia pagalbos.

gorainiu svente bulvesNuklykavus gervių virtinėms, ištuštėjus sodams ir pasibaigus rudeniniams darbams, gorainiškiai šeštadienio vakarą sugužėjo į kaimo laisvalaikio salę pasidžiaugti nuveiktais darbais, pavakaroti.

Vakaronė sutapo su Šv. Martyno diena, kai galvijai būdavo suvaromi į tvartus, žemė paliekama žiemos poilsiui ir niekas jos nebedrįsdavo judinti.

breastcancerremoval.com nuotr.Kiekvienais metais spalio mėnesį Lietuvos ir pasaulio gyventojai solidarizuojasi kovai su krūties vėžiu.

Lietuvoje įgyvendinamas krūties vėžio prevencijos projektas "Nedelsk" pakvietė visas Lietuvos bibliotekas, bendruomenes, mokyklas dalyvauti įvairiose "rožinėse akcijose".