NVO veikla

senjoru uzimtumasŠilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje inovatyvių paslaugų kūrimo projektai telkia ir vienija ne tik moksleivius, jaunimą, bet ir vyresnio amžiaus žmones. Bibliotekininkai padeda senjorus integruoti į visuomeninį, kultūrinį, informacinį gyvenimą, skatina  turiningai leisti laisvalaikį, išsklaidyti vienišumo debesis.

sveksnos senieji mokytojaiRugsėjo 1-ąją baigėsi atostogos mokiniams ir studentams, su mokslo ir žinių dienos švente  prasidėjo mokslo metai. Vieniems jie pirmi, kitiems - dvylikti...

Buvusius Švėkšnos pedagogus vienijančio „Jaunystės klubo“ nariai ta prga sveikina visus Lietuvos mokytojus, mokinius, jų tėvelius, senelius ir globėjus.

vainuto neigalieji keliavo birzai P8190220Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos Vainuto padalinio nariai neturi kada nuobodžiauti: gegužę aplankėme Kretingą ir jos apylinkes, o neseniai 53 žmonių grupė išvykome į antrąją ekskursiją, šįkart - po Biržų kraštą.

bociu sveciai is sakiuLietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyriaus narius aplankė bendraamžiai iš Šakių.

saugaus eismo protu musis laimejo neigaliuju draugija 1Ar dažnai susimąstome, jog eismo nelaimės priežastis gali būti vienintelis neapgalvotas vairuotojo ar pėsčiojo judesys? Būtent dėl to kasdien keliuose reikia save kontroliuoti bei elgtis pagal taisykles.

Šias taisykles dar kartą aptarti į susitikimą pakviestos nevyriausybinės organizacijos. Taip Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu su partneriais trečią kartą pamini Saugaus eismo dieną (balandžio 6-ąją).

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt