NVO veikla

sveksniskiai NaisiuoseVargiai rastum Švėkšnos neįgaliųjų draugijos narį, kuris nemėgsta keliauti. Šiais metais jau spėję pabuvoti Kretingoje, Karklėje, Palangoje, neįgalieji susiruošė į trečiąją kelionę - į Naisius.

Paskutinio rugpjūčio antradienio rytą miestelio centre švėkšniškių laukė patogus Agrokoncerno grupės autobusas. Ekskursijon į Šiaurės Lietuvą išsiruošė 49 draugijos nariai ir jų bičiuliai.

neigalieji prie bustinesŠilutės neįgaliųjų draugijos nariai sulaukė svečių - juos aplankė pusšimtis Biržų neįgaliųjų. Susitikimas surengtas tam, kad būtų sutvirtinta jau užsimezgusi dviejų miestų neįgaliųjų draugystė.

alumni sveciaiRugpjūčio 6 dieną Aleksandro Stulginskio universiteto absolventų klubo ALUMNI Šilutės skyrius kartu su Plungės skyriaus nariais organizavo išvažiuojamąjį posėdį Šilutėje.

Posėdyje dalyvavo A.Stulginskio Universiteto rektorius Antanas Maziliauskas su žmona Danute, ASU absolventų ALUMNI klubo prezidentė Astrida Slavickienė ir viceprezidentas Jonas Varkalys.

vainuto neigalieji anyksciuoseJau ir rankų pirštų vargiai užtektų suskaičiuoti, kiek Vainuto padalinio neįgalieji ir juos lydintys artimieji aplankė įžymių ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos vietų, kiek pamatė gamtos, istorinių, architektūros paminklų.

Vainuto padalinys vienija 60 neįgaliųjų, neseniai didelė jų grupė išsiruošė į Anykščius.

neigaliuju kelione i birzusPusšimtis Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos narių aplankė tolimąjį Biržų miestelį, susitiko su Biržų neįgaliųjų draugijos nariais, pažino šio krašto įžymybes.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt