Laisvalaikis

H.Šojaus dvaras. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Šilutės muziejus kviečia į edukacinę gidų mokyklą "Genius loci. Hugo Šojaus dvasia miesto parke".

bibliotekininku isvyka balanausko kleteleKaip ir kasmet vasarą, Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekininkai išvyko į dviejų dienų studijinę kelionę. Kodėl studijinę? Ogi todėl, kad smalsu ne tik pamatyti, bet ir pasimokyti.

Pirmoji aplankyta Utenos Antano ir Motiejaus Miškinių viešoji biblioteka - modernių komunikacinių technologijų centras. Prieš 4 metus rekonstruotas ir 4 kartus „ūgtelėjęs“ (3800 kv. m) pastatas parodoje „Lietuvos architektūra 2005-2007“ apdovanotas kaip geriausiai realizuotas projektas.

indijaŠiame globalizacijos amžiuje galimybės keliauti pasiekė savo apogėjų. Jei turi pakankamai lėšų, su keletu ar keliolika persėdimų gali nusigauti į bet kurį pasaulio kraštą.

Nepaisant to, kad prieš keliaujant į užsienį visi dažniausiai turime susidarę vienokį ar kitokį svečios šalies vaizdą ir įvaizdį (beje, labai dažnai paremtą stereotipais), atvykus vis tiek gresia patirti tikrą kultūrinį šoką. Perfrazavus liaudies išmintį – šimtą kartų girdėjęs, vis tiek nustembi pagaliau pamatęs.

Graikija. / flickr.com (Wolfgang Staudt) nuotr.Šią vasarą Lietuvos gyventojai vis dažniau renkasi keliones į Graikijos salas, o šioje šalyje gerokai išaugo vidutinė sąskaita už gydymo paslaugas. Tokias atostogų kelionių tendencijas fiksuoja Skandinavijos draudimo bendrovė „If“.

brosiura apie silute20110228 02Šilutės rajono savivaldybė, finansavusi reprezentacinių leidinių leidybą, didžiąją dalį tų leidinių buvo perdavusi Šilutės muziejui, kurio Turizmo informaciniame centre lankytojai galėjo tų leidinių nusipirkti.

Bauskės turizmo informacinis centras įrengtas naujojoje restauruotoje Bauskės rotušėje. / Šilutės TIC nuotr.Turizmo informacijos centre pats vasaros sezono įkarštis. Birželio mėnesį centras sulaukė rekordinio lankytojų skaičiaus, iš viso apsilankė 515 lankytojų (pernai sulaukta 318), iš jų - 293 Lietuvos piliečiai bei 222 užsienio turistai.

Balandžio ir gegužės mėnesiais Turizmo ir informacijos centrą aplankė dvigubai mažiau lankytojų (iš viso 245, iš jų 168 iš Lietuvos) nei birželio mėnesį.

Antrąjį šių 2012 metų ketvirtį pastebėtas nežymus užklausimų mažėjimas, tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu. Telefonu sulaukta 87 (praėjusiais metais 102) paklausimų, elektroniniu paštu – 27 (praėjusiais metais 28).

Karvės ola. / greatbaltic.eu nuotr.Lietuviai aktyviausiai dalyvauja „Didžiajame žygyje po Baltijos šalis 2012“. Žaidime, prasidėjusiame gegužės 1 d. ir kviečiančiame aplankyti įdomiausius trijų Baltijos valstybių objektus, jau užsiregistravo apie 1300 dalyvių iš visų trijų Baltijos valstybių.

Pirmajame dešimtuke karaliauja lietuviai, užimantys dvi pirmąsias, taip pat šeštąją ir dešimtąją vietas. Vienintelė dešimtuke esanti estė džiaugiasi trečiąja vieta, o likę penki „dešimtukininkai“ – latviai.

Būtina susipažinti, kokie reikalavimai taikomi su augintiniu keliaujant lėktuvais, traukiniais, keltais ir automobiliu. /  Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Vasara – atostogų metas. Dažnam keliautojui, auginančiam naminį gyvūnėlį,  norisi per atostogas pasiimti ir augintinį. Tokiais atvejais dažnai trūksta informacijos, ko reikia, kad gyvūnas galėtų saugiai keliauti drauge.

lektuvasPrasidėjo vasara, o kartu su ja ir atostogų metas. Lietuvos padangę pamažu jau užtvindo kylantys ir besileidžiantys keleiviniai lėktuvai. Daug žmonių atostogas praleisti pasirenka svetur. Šiais metais šalies oro uostai siūlo naujus maršrutus ir nemažą krypčių skaičių.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt