Laisvalaikis

Lietuvos pato darbuotoj nuotraukos - atvirlaikiaiLietuvos paštas skelbia vasaros atostogų nuotraukų konkurso nugalėtojus. Jų užfiksuotos vasaros akimirkos taps autoriniais atvirlaiškių rinkiniais.

PS 20160906 Rudens-istoriniai-vykiai-vaikams MazujuEkspertuMokyklaKasdienybės rutiną šeimoje išsklaidyti padeda šventės. Idėjas joms padiktuoti gali ne tik šeimos narių sukaktys, bet ir istoriniai įvykiai. Edukacinė platforma vaikams ir jų tėvams „Mažųjų ekspertų mokykla“ kartu su istorike Živile Mikailiene dalijasi idėjomis, kokias istorines datas vertėtų paminėti rudenį ir kaip kalbėtis apie istoriją su ikimokyklinukais.

5Paskutinę rugpjūčio savaitę saulė vis dar lepina šiluma, dangus džiugina žydru skaistumu, o vėjai ilsisi paunksmėse, bet norom ar nenorom kiekvienas pastebime artėjančio rudens ženklus: vieną kitą pageltusį medžio lapą, pakitusį rasotų pievų kvapą, raustančius šermukšnius. Tačiau visi metų laikai savotiškai žavūs, o knygoms skaityti – visuomet tinkamas metas.

Jaunieji knygų mėgėjai ketvirtadienio popietę, likus lygiai savaitei iki rugsėjo pirmosios, susirinko į Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Vasaros kiemelį, kur vyko skaitymo piknikas „Vasarą palydint...“. Šildomi saulės ir geros nuotaikos dalyviai dalijosi mintimis apie laisvalaikį bibliotekoje ir knygas.

Isorines baterijos talpa turetu buti didesne nei telefono baterijos E. Santockytes nuotr.1Nors „Pokemon Go“ žaidimas į Lietuvą atkeliavo vos prieš mėnesį, jo populiarumas pasiekė neregėtas aukštumas, o pelną skaičiuoja ne tik žaidimo kūrėjai, kompanija „Nintendo“. Rankomis ploja mobiliųjų ryšio tinklų operatoriai bei išorinių baterijų pardavėjai, nes norint ilgiau žaisti „Pokemon Go“, reikia ir daugiau mobiliojo ryšio duomenų, ir papildomo energijos šaltinio telefono baterijai.

telefonasVidutiniškai savo išmaniajame telefone vienas Lietuvos gyventojas yra įsidiegęs 15 programėlių, o bent kartą per savaitę naudojasi 7 iš jų – parodė rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės TNS LT atliktas tyrimas.

pokemonai siluteje fontanas copyPokemonai valdo ir Šilutę. Tuo galima įsitikinti Šilutės gatvėse - jau kelios savaitės čia gerokai daugiau vaikščiojančių, važiuojančių dviračiais ir įžymesnėse vietose besibūriuojančių žmonių su mobiliaisiais telefonais rankose. Tokie vaikščiotojai - pokemonų gaudytojai, azartiškai įsijungę į pasaulį užvaldantį virtualų žaidimą „Pokémon GO“.

2. Supakuotas keksiukasSocialiniai tinklai, miesto aikštės, gražiausi miestų ir gamtos kampeliai sezono metu mirga nuo jaunavedžių ir įvairių detalių, susijusių su vestuvėmis. Gausybė tokių pat nuotraukų, žaidimų, papuošimų ar kitų detalių galima atrasti beveik kiekvienoje šventėje. Tačiau, kodėl keliaraiščius dėvinčios nuotakos turėtų atkreipti dėmesį į šio aksesuaro istoriją? Kaip svarbiausią vestuvių dieną padaryti jaukia? Sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, tad organizacines idėjas paliekame nuotakoms, bet siūlome jums kai kurias detales įprasminti ir žinoti, ką darote bei kodėl, o ne vien tik dėl to, kad taip daro kiti.

LP konkursasGyventojus Lietuvos paštas kviečia į tradicinį vasaros atostogų nuotraukų konkursą „Sustabdyk akimirką žavingą...“. Gražiausių fotografijų autoriai galės džiaugtis specialiai jiems pagamintais atvirlaiškiais, kuriuose bus įamžintos vasaros atostogų akimirkos.

DSC 0284Išmanūs verslininkai vis dar aptinka Šilutėje laisvų verslo nišų. Viena tokia iki šiol buvusi balta dėmė Pamario verslo pasaulyje - visų dekupažui reikalingų dalykų parduotuvėlė „Dekupažo ir rankdarbių namai“, kuri trečiadienį duris atvėrė Šilutėje, Vytauto gatvės 6 name.

Parduotuvėlės šeimininkė Asta Stancikienė ir jai pakaitomis talkinančios pardavėjos Ingrida Balserienė bei Silva Gotautienė tądien priiminėjo ne tik šilutiškių sveikinimus, bet ir rankdarbius mėgstančių moterų padėkas. „Puiku, kad pagaliau vienoje vietoje bus galima rasti visko, ko reikia norint pačioms pasigaminti originalią namų puošmeną ar išradingą dovaną artimam žmogui“, - sakė atidarymo svečiai.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos