Laisvalaikis

Silutiske Gintare su seimaAnglijoje gyvenantys ir dirbantys lietuviai plūsta į Lietuvą. Palangos oro uoste penkis kartus per savaitę nusileidžia pilnutėliai lėktuvai. Sugrįžę į gimtinę emigrantai išbando visas pramogas, švenčia su draugais ir pasimato su artimaisiais.

Vilmante Dauksaite Miss publikaVieni į „ENEOS 1006 km“ lenktynes važiuoja „paganyti“ akis į automobilius, o kiti – į merginas. Čia buvo rengiamas konkursas „Miss Racing“, kuriame 17 merginų kovojo dėl galimybės tapti kitų lenktynių veidu. Laimė nusišypsojo 21-erių Agnei Kulytei iš Palangos.

Šiame konkurse dalyvavo ir keturios šilutiškės. Viena jų, Vilmantė Daukšaitė, pelnė „Miss publika“ nominaciją.

KonkursasGrožis ir azartas yra neatsiejama lenktynių dalis. Su šiuo šūkiu šiais metais startavo „Miss Racing“ konkursas. Vilniuje ir Palangoje įvykusiuose konkurso pusfinaliuose buvo atrinkta viso 22 pretendentės, iš kurių 17 paklius į didįjį finalą. Tai simboliškas skaičius – tiek metų vyksta „ENEOS 1006 km“ lenktynės.

Aukstumalos takas kerpa juostaŠilutė turi dar vieną traukos vietą turistams - gamtos mylėtojams: penktadienį atidarytas atnaujintas Aukštumalos pelkės pažintinis takas.

Takas eina viena didžiausių ir gražiausių Nemuno deltos pelkių - Aukštumala, dar vadinama ir žinomiausia Europos pelke, plytinčia Kintų seniūnijoje. Jo atidaryme sulaukta ne tik šilutiškių, bet ir svečių - gamtos tyrinėtojų iš sostinės.

Jau ištisą dešimtmetį unikalų mūsų krašto kampelį tyrinėjantys mokslininkai ne tik pasidžiaugė dar viena galimybe išsaugoti šią vietą, bet ir... turėjo pagrįstų priekaištų pamariškiams.

lrytasLietuvos ryto“ televizijos žinių vedėja Guoda Pečiulytė apsilankė Kintuose ir juose pamėgino suvaldyti jėgų aitvarus.

kebabai fasadasŠilutės jaunimas ir nedaug laiko pietums galintys skirti žmonės greitai atrado takus į HBH užkandinę, kuri įsikūrė Tilžės g. 21, šalia Vydūno skvero.

Prieš savaitę čia individualią veiklą pradėjo švėkšniškis Algimantas Romanauskas su savo tėčiu Ričardu.

Prieš kelerius metus emigranto duonos Anglijoje ragavęs Algimantas „Šilutės naujienoms“ sakė, kad ilgesys jį privertė grįžti į Tėvynę. Dabar norisi savame krašte realizuoti tai, ką išmoko dirbti viename Anglijos Leičesterio miesto greitojo maisto restorane.

laivasKlaipėdos kruizinių laivų terminale trečiadienį prisišvartavo laineris „Mein Schiff 4“. Juo į uostamiestį atplaukė 2647 turistai ir 1015 įgulos narių. Didžioji dauguma keliautojų  iš Vokietijos, Šveicarijos, Liuksemburgo ir Austrijos. Daugiau kaip 1600 žmonių pasirinko organizuotas ekskursijas po Kuršių Neriją, Klaipėdą, Palangą, Šilutės regioną (Ventę, Mingę), išvyko į Plateliuose įsikūrusį šaltojo karo muziejų, pramogauja su segvėjais Palangoje. Kruizas „Ostsee Balticum mit Danzig I“ (Baltijos jūros šalys ir Gdanskas) kainuoja apie 2000 eurų asmeniui. Laivas atvyko iš Lenkijos uosto Gdynios ir po vizito Klaipėdoje vakare išplauks į Sankt Peterburgą. Atplaukus didesniam kruiziniam laivui Teatro aikštėje tradiciškai vyksta liaudies amatų jomarkas. Tačiau čia užsukę turistai nebuvo linkę plačiau atverti piniginių – jie pirko tik po kelis eurus kainuojančių suvenyrų.

neigaliuju kelioneŠilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Dulkytė - nerimstanti keliautoja, siekia, kad ir draugijos nariai nesėdėtų namuose, kuo daugiau būtų bendraujančių būryje, naudotųsi trumpos vasaros malonumais ir keliautų po gražias Lietuvos vietas.

Birželio kelionės maršrutas siekė Pakruojo ir Burbiškio dvarus.

RusneRusnė vejasi tokias lietuvių pamėgtas atostogų kryptis, kaip Nida, Palanga ar Druskininkai, rodo „Baltijos tyrimų“ atlikta apklausa. Kas dešimtas (8 proc.) apklausos dalyvis nurodė, kad rinktųsi poilsį didžiausioje Lietuvos saloje. Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė neslepia, kad didžiausia Lietuvos sala per kelerius metus turi ambicijų tapti viena iš trijų populiariausių atostogų krypčių Lietuvoje.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos