Laisvalaikis

Maxima darzovesKartais svečiai užsuka neįspėję iš anksto ir tenka skubiai šaldytuve ieškoti, kuo juos pavaišinti. Nors vakare užkandžiauti kaloringu maistu nepatartina, dažnai tai greičiausias būdas paruošti vaišių stalą. Tačiau yra ir tokių užkandėlių, kurių net prieš miegą pakramsnojus sąžinė negrauš. „Maximos“ ekspertai pataria, kaip greitai pasigaminti ne tik skanius, sveikus bei pigius užkandžius, bet kartu ir nustebinti svečius.

Traškučiai, kietasis sūris, dešra su pelėsiu – populiarūs užkandžiai, tačiau juos derėtų vartoti saikingai. Gal atėjo laikas išbandyti kažką naujo? Pavyzdžiui, brokolių „sparnelius“ ar burokėlių „traškučius“?

„Kas sveikiau, ne būtinai – brangiau. Užkandžiams rinkdamiesi sezoninius vaisius ir daržoves, skanumynus paruošite vos už kelis eurus“, – pataria Aidas Poleninas, „Maximos“ maisto gamybos departamento direktorius.

 

trenk turasLietuvoje sparčiai augant aktyvaus laisvalaikio šalininkų gretoms, milžiniško dėmesio sulaukia nauja judėjimo kryptis - pėsčiųjų žygiai. Pėsčiųjų žygių bangą pradėjęs organizatorius „TrenkTuras“ sako, kad per dvejus metus pėsčiųjų žygio dalyvių skaičius išaugo 13 kartų: 2015 metais pirmą kartą pajūriu keliavo 550 žygeivių, šiemet jų atvyko 7500. Spalio 7-ąją Nemuno kilpų žygyje taip pat tikimasi rekordinio dalyvių skaičiaus.

 

tea-635267 960_720Kad ir kaip liūdna pripažinti, vasara baigėsi. Norime, kad vasaros akimirkos dar kuo ilgiau šildytų ir džiugintų, tad skelbiame fotokonkursą „Mano vasara“. Pasidalinkite savo vasaros emocijomis su mumis, kad ir kokia ji buvo - šalta, lietinga, linksma, šventiška, karšta, kupina kelionių, naujų patirčių. Mums įdomios visos jūsų nuotraukos!

Minges kaimas_pylimai_be_medziuĮ keliones po Lietuvą mėgstame išsiruošti 1–3 dienoms, o daugiausiai išlaidaujame nuvykę į Klaipėdos apskritį, – tokius duomenis atskleidžia Statistikos departamentas. Trumpalaikių apgyvendinimo paslaugų teikėjai pastebi, kad brangių atostogų iliuziją sukuria poilsiautojai prie jūros, vykstantys į Palangą arba Nidą, tačiau ilsintis ne kurortiniuose miesteliuose ar kaimeliuose, galima ne tik sutaupyti, bet ir pamatyti unikalių reiškinių. Ar žinojote, kad Klaipėdos apskrityje galite pasijusti kaip Japonijoje, Venecijoje ir net Amerikos indėnų kaime?

IMG 7040Nerijos fortas, kuriame įkurdintos Lietuvos jūrų muziejaus ekspozicijos, sezoną pasitinka atjaunėjęs ir praturtėjęs. 2014 m. prasidėjęs ir trejus metus čia vykęs projektas „Neringos forto išsaugojimas ir jo tvarus naudojimas“ šiai, vienintelei Lietuvoje, jūrinei tvirtovei grąžino andainykštį spindesį ir praturtino nauja ekspozicija.

Starkus ir_Radzevicius_2Kovo 3 dieną Šilutė sulauks ypatingų svečių - populiariausių XXI amžiaus Lietuvos keliautojų Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus. Šiemet sukanka 10 metų, kai prasidėjo šių dviejų vyrų kelionės po pasaulį. Žurnalistai, rašytojai, TV laidų vedėjai savo titulų bagažą papildė dar vienu skambiu pavadinimu - kelionių didmeistriai. Mūsų mieste jie žada papasakoti istorijų, kurių neparodė TV, šilutiškiams siūlo daugiau nei dvi valandas gerų emocijų, vertingų patarimų susiruošusiems keliauti ir išskirtinių dovanų. Laukdami jų Šilutėje, nusiuntėme keletą klausimų, į kuriuos atsakė V.Radzevičius.

asmenukes prie_sojausPrisijungdama prie Vasario 16-osios minėjimo renginių, „Šilutės naujienų“ redakcija skelbia fotokonkursą „Asmenukė iš Vasario 16-osios“.

candlesMeilės dienos proga ne vienas savo antrąją pusę kviesime vakarienės romantiškoje žvakių šviesoje. Nors liepsnos suteikia jaukumo ir švelniai apšviečia patalpas, tačiau kai kurios žvakės gali būti pavojingos mūsų sveikatai, mat į aplinką skleidžia pavojingas medžiagas. VšĮ Baltijos aplinkos forumo cheminių medžiagų specialistai pataria rinktis kuo natūralesnes žvakes ir nepamiršti saiko.

Meil yraPasaulyje populiari ir daugumos įsimylėjėlių laukiama šventė dažnai tampa ir dideliu galvos skausmu – o kaip gi nustebinti mylimąjį ar mylimąją. Pagal statistiką, pasaulyje dažniausiai yra dovanojami saldainiai, atvirukai ir gėlės. Skamba pakankamai banaliai, tačiau ką daryti, kuomet ši diena visuomet ateina greitai, o laiko pasiruošti lieka tik po darbų?

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt