Laisvalaikis

1 vietaGegužę "Šilutės naujienų" "Facebook" paskyrą valdė tėčiai. Vos tik paskelbę fotografijų konkurso "Aš ir mano tėtis" pradžią, sulaukėme daugybės Jūsų nuotraukų su mylimiausiais tėčiais.

Per beveik tris savaites jūs mums atsiuntėte 155 nuotraukas. Per tą laiką jas "Šilutės naujienų" sekėjai peržiūrėjo ir vertino per 170 tūkstančių kartų!

Šiandien metas sudėlioti paskutinius taškus ir paskelbti fotokonkurso nugalėtojus.

Tevo diena„Tėtis - vienintelis vyras, kurio nenustosiu mylėti“, „Tėtis - tai vienintelis vyras, kuris niekada neįskaudins, nepaliks ir visada mylės“, „Tėtis - mano didvyris, herojus“, „Kiekvienam žmogui reikalingas tėtis“, „Ne visi tėtį turi...“, - tokios frazės mirguliuoja kompiuterio ekrane, į paieškos sistemą įvedus žodį TĖTIS.

Birželio 5-ąją sveikinsime savo tėčius, tėvelius, tėvus, senelius, diedukus, bočius - tai žmonės, be kurių nebūtume atėję į šį pasaulį!

Tėvo dienai įprasminti skelbiame fotografijų konkursą „Aš ir mano tėtis“.

Rusns uostas Nijoles Drobnytes nuotrRusnėje prasidedantis turistinis sezonas poilsiautojus į didžiausią Lietuvos salą vilioja ne tik aktyviomis pramogomis, unikalia gamta, bet ir mažomis kainomis. Rusnės seniūnės Dalios Drobnienės teigimu, salą, kaip alternatyvą brangiems pajūrio kurortams, kasmet atranda vis daugiau poilsiautojų.

Norėdamos įprasminti Motinos dieną, balandžio 19-ąją "Šilutės naujienos" paskelbė fotografijų konkursą "Aš ir mano mama".

Gražios, jaunatviškos, spindinčios, energingos, besišypsančios, supratingos, išmintingos, pasiaukojančios, laukiančios, mylinčios ir, svarbiausia, - MYLIMOS! Tokias mamas pamatėme Jūsų atsiųstose nuotraukose.

Per dešimt dienų į redakciją suplaukė per 180 nuotraukų.

Mūsų laikraščio "Facebook" paskyra tapo erdve, kurioje jūs ne tik balsavote už labiausiai patinkančias nuotraukas, bet ir sveikinote savo mamas - rašėte eilėračius, sakėte, kaip mylite, branginate.

mamos-dienaArtėja dar viena graži pavasario šventė - Motinos diena. Mamos meilė -tarytum gilus bekraštis vandenynas, kuriame banguoja juokas, ašaros, džiaugsmas, skausmas, pakilimai ir nusivylimai. Kaip ir kiekvieno gyvenimas, taip ir kiekviena motinystė yra unikali, kiekvienai skirtingai duota.

Motinos dienai įprasminti "Šilutės naujienos" skelbia fotografijų konkursą "Aš ir mano mama".

atene senjoraiSportas - puikiausias būdas išjudinti šaltuoju metų laiku sustirusius sąnarius, atsikratyti priaugusių kilogramų bei pagerinti savo fizinę ir dvasinę būklę, atitolinti amžiaus naštą. Tai patvirtina jau nuo vasario mėnesio sporto ir sveikatingumo centre „Atėnai“ susirenkantys šilutiškiai ir kitų vietovių gyventojai, kuriuos į treniruotes nemokamai ir vėl kviečia Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

Gandras PraniusVentės rage atsirado naujas traukos objektas – draugiškas gandras, tarsi šuniukas sekiojantis šio nuostabaus gamtos kampelio lankytojus ir nevengiantis pozuoti nuotraukoms.

„Tai – turistinis gandras“, – juokėsi Ventės rago ornitologinės stoties vedėjas Vytautas Jusys.

Šis nė metų neturintis gandras pakeitė jau į amžinuosius medžioklės plotus iškeliavusią buvusią Ventės rago pažibą, turbūt garsiausią Lietuvos gandrą Grantą, kurį V.Jusys buvo prisijaukinęs prieš vienuolika metų.

Komisas nauju rubu foto 9taPavasaris - visapusiško atsinaujinimo metas, o tokio atsinaujinimo galimybę šilutiškiams siūlo naujų ir naudotų, bet labai gerų daiktų komiso parduotuvę atidaranti verslininkė Regina Baltutienė.

Savo spintose patikras jau padarę ir jose kokybiškų rūbų, avalynės, rankinių ar kitų daiktų radę moterys ir vyrai laukiami Lietuvininkų g. 16 name (buvusioje parduotuvėje „Airiški rūbai“), kur netrukus duris atvers „Naujų drabužių komisas“.

Gera žinia pirkėjams: čia dirbanti profesionali siuvėja šiek tiek netinkantį rūbą greitai ir pataisys.

velyku-pyragasDaugelį amžių šventinius Velykų valgius pamario krašto žvejų žmonos dažniausiai gamindavo iš žuvies, todėl ne veltui buvo sakoma: „Srėbk sriubą, žuvį dugne rasi“. Nenuostabu, kad didžiausioje Lietuvos saloje Rusnėje per Velykas nepasigendama mėsos – šventinį stalą dažniausiai papuošia patiekalai, pagaminti iš šviežiai pavasarį pagautos žuvies. Karpis, karšis, silkė – vienos iš pagrindinių žuvų, be kurių Velykos Rusnėje yra neįsivaizduojamos.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos