Laisvalaikis

IMG 7502Velykos – tai gamtos atbudimo ir prisikėlimo šventė. Juk po žiemos, laukiant pavasario, mus džiugina net ir patys mažiausi pasirodantys daigeliai. Taigi, Velykų šventinį stalą Gėlių dizaino studijos „Nerine“ floristė Asta Šlekienė siūlo puošti natūraliais augalais, žalumynais, kurie pabrėš pavasarinės šventės išskirtinumą, pripildys namus Velykų dvasia ir suteiks mūsų šventiniam stalui puošnumo.

Naturalus kiausiniu dekoravimas budas nuoviromisArtėjant šv. Velykoms pradedama sukti galvas, kaip originaliai ir išradingai reikės šiais metais marginti kiaušinius. Turbūt visi žinome standartais jau tapusius marginimo būdus, tokius kaip: dažymas svogūnų lukštais, dekoravimas vašku ar džiovintomis žolelėmis, skutinėjimas. Tačiau kiekvienais metais atsiranda vis naujų kiaušinių marginimo būdų. Šį kartą norime jums pristatyti 4 naujus ir šiuolaikiškus marginimo būdus. Jie nereikalauja didelio pasiruošimo, tačiau margučiai bus liaupsinami ir visi norės sužinoti kaip juos dažėte.

sveksnos-parko-vartaiŠvėkšna – miestelis, garsėjantis aukščiausia rajone (65 m.) dvibokšte, raudonų plytų bažnyčia bei XIX a. įkurtu grafų Pliaterių parku su įspūdinga liepų alėja, Genovaitės vila, tvenkiniais ir skulptūromis.

laivu paradasKartais užtenka fakto, jog prasidėjo kalendorinis pavasaris, ir po žiemos miego ir ilgų vakarų namuose užvaldo nenumaldomas noras keliauti. Gerų įspūdžių padovanoti gali ne tik tolimos kelionės, bet ir pasivažinėjimai po Lietuvą. Juolab, kad šiemet Lietuvoje suplanuota daugybė įdomių renginių. Valstybinis turizmo departamentas rekomenduoja nepraleisti šių.

1 vietaKą jūs mylite labiausiai? - klausėme JŪSŲ paskelbdami tradicinį "Šilutės naujienų" fotografijų konkursą "Mano meilė". Meilė - kiek daug telpa į šį penkių raidžių žodį: tėvų meilė vaikams, meilė mylimajam, sutuoktiniui, meilė tėvams ar netgi meilė maistui. Tai akivaizdu žvelgiant į Jūsų atsiųstas nuotraukas.

Konkursui skyrėme 14 dienų, per kurias jūs atsiuntėte 123 nuotraukas. Taigi metas paskelbti nugalėtojus!

36835496-happy-winter-ski-vacation-with-children LNauja išryškėjusi kelionių sektoriaus tendencija – į slidinėjimo keliones vis dažniau vykstama su vaikais. Pasak dainininko, prodiuserio ir slidinėjimo instruktoriaus Luko Pačkausko, kuris ir pats neseniai kalnų trasas išbandė su sūnumi Matu (8), slidinėjimas su vaikais yra puiki investicija į jų ateitį: įgūdžius, pomėgius, diegiamas sveikas bei aktyvus gyvenimo būdas ir net formuojasi būsimų draugų ratas.

„Slidinėjimas su vaikais dažnai yra tėvų kantrybės išbandymas, tačiau vaiko džiaugsmas visada su kaupu atperka patirtą vargą. Ypač kai į kalnus drauge vykstama jau trečius ar ketvirtus metus, o jūsų atžala gali čiuožti kaip lygiavertis partneris – kartu, pasimėgaudamas, įvairioms baimėms sumažėjus iki minimumo“, - pasakojo L. Pačkauskas.

Dovanos SilutejeJau tapo tradicija, kad artėjant vasario 14-ajai - visų įsimylėjėlių dienai, "Šilutės naujienos" skelbia fotografijų konkursą "Mano meilė". Ką jūs mylite labiausiai - vaiką, sutuoktinį, darbą, šunį ar galbūt save? Laukiame visų jūsų meilės objektų nuotraukų!

Dalyvauti šiame konkurse verta, nes Jūsų laukia išties geri prizai.

Mano meileJau tapo tradicija, kad artėjant vasario 14-ajai - visų įsimylėjėlių dienai, "Šilutės naujienos" skelbia fotografijų konkursą "Mano meilė". Ką jūs mylite labiausiai - vaiką, sutuoktinį, darbą, šunį ar galbūt save? Laukiame visų jūsų meilės objektų nuotraukų!

Dalyvauti šiame konkurse verta, nes laukia išties geri prizai, kuriuos įsteigė "Šilutės naujienos", "Šarūno reklama" ir kitos Šilutės miesto įmonės (prizų sąrašą papildysime).

baltas fonas 1Žuvininkystės tarnyba prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos skelbia piešinių konkursą „Mano svajonių žuvis“, kuriame kviečia dalyvauti Šilutės rajono pradinių klasių moksleivius.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos