Laisvalaikis

Mano Kaledos32 dienos liko iki Kalėdų! Kaip laukiate šios šventės? Jau puošiate namus? Rašote laišką Kalėdų seneliui? Galvojate, ką gaminsite šventiniam stalui? Planuojate kelionę į šiltus tėvų namus? Aplankysite senai matytus draugus?..

Kalėdų laukiame ir mes, o kad visiems kartu laukti būtų smagiau, skelbiame fotokonkursą „Mano Kalėdos“.

 

keksiukai"Šilutės naujienų" sporto korespondentė Agnė gerai išmano ne tik krepšinio taisykles, bet ir keksiukų kepimo subtilybes. Varškės ir šokoladiniai keksiukai - jos šeimos mėgstamiausi.

butina-paskaitytiKiekvienais metais tuo pat metu susiduriame su dilema: kokias kalėdines dovanas rinktis savo artimiesiems? Ką šiais metais padovanoti? – šis klausimas sukasi mūsų galvoje labai daug kartų ir neretai tampa beveik retoriniu Kalėdų karštligės metu. Tam, kad išvengtume paskutinės minutės neapgalvotų pirkinių, apie dovanas vertėtų galvoti jau dabar. Varle.lt specialistai sudarė 10 patarimų sąrašą, kurie padės protingai išsirinkti kalėdines dovanas.

keliauk ir_ragaukJau šį šeštadienį 18:30 val. per BTV bus rodoma naujoji kulinarinio turizmo laida „Keliauk ir ragauk. Lietuva“, kurioje bus pristatyti gražiausi Lietuvos kultūros ir gamtos objektai bei tradiciniai lietuviški valgiai.

„Mažiausiai supratome apie ką tarmiškai kalbėjo šišioniškiai - Mažosios Lietuvos gyventojai. Bet birškis su germole, cypole ir ropikėmis buvo skanu“, - sakė Pamaryje apsilankiusi laidos vedėja Beata Nicholson.

Fotokonkursas I_vietaRugsėjo pabaigoje, vis labiau rudenėjant, kvietėme prisiminti vasarą ir dalyvauti „Šilutės naujienų“ suregtame nuotraukų konkurse „Vasaros akimirkos“.

Gražuolė gulbė, ant ryškaus gėlės žiedo lipantis grambuolys, Aukštumalos pažintinis takas ar marių vaizdai, atostogos su artimais žmonėmis - tai jūsų vasaros akimirkos.

Kaip ir žadėjome, atėjo metas šiandienos laikraštyje paskelbti nugalėtojus.

ventes-rage-pauksciu-ziedavimo-ikarstisKur gyvena laimingiausios pasaulyje bitės? Kur yra didžiausia Lietuvoje 4 vandenų skalaujama sala? Kas sieja Mahatmą Gandį su Rusne? Kuo skiriasi žuvienė nuo žuvies sriubos? Išgliaudyti šiuos ir kitus klausimus galima tik pasiryžus leistis į kelionę po Lietuvą – palei Nemuną, į Pamario kraštą ir link Mažosios Lietuvos.

Foto konkursas susiaiKą norėtumėte užkonservuoti iš praėjusios vasaros ir prisiminti ilgėjančiais rudens ar šaltos žiemos vakarais? Kas tai būtų - atostogų akimirka, reikšmingas gyvenimo įvykis, o galbūt iš tiesų prikonservavote šimtus stiklainėlių baravykų ar senovišku būdu užraugėte agurkus?

Kviečiame dalintis savo įspūdžiais!  

Pyragas Lengvai i pirmo kartoJei reiktų rinkti rudens desertų karalių, neabejotinai tai būtų obuolių pyragas. Šio skanumyno receptų galima suskaičiuoti galybes. Įsipilkite šiltos arbatos į termo-puodelį ir įsidėkite obuolių pyrago į priešpiečių dėžutę – o ko ne tobulas planas po darbo ar savaitgaliui pasivaikščioti su draugais.

14231274 1394092320619885_7446610443654516805_oKiekvieną dieną nuo 10 valandos ryto iki 20 valandos vakaro visi šilutiškiai ir ne tik jie kviečiami padėti piešti unikalųjį šilutės istorijos metraštį - Klaipėdos gatvėje jau ryškėjančią "Šilutės sieną".

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt