Laisvalaikis

 MG 3373 LargePo penkerių metų pertraukos į Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumo sceną vėl sugrįžta žiūrovų pamėgti Kalifornijos jūrų liūtai. Paskutinį kartą jie kartu su delfinais čia demonstravo savo gebėjimus 2010 metais, prieš uždarant delfinariumą rekonstrukcijai. Po to trejus metus juos buvo galima pamatyti muziejuje – šiltuoju metų laiku šių gyvūnų pasirodymai sutraukdavo itin daug žiūrovų.

DSC 0554Penktadienį vykęs renginys Pagėgių savivaldybės Šakininkų kaime, ant Nemuno senvagės, Pagėgių rinktinės pasieniečių  suorganizuotas antrą kartą.

Poledinės žūklės varžybose varžėsi 9 žvejų komandos: Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus, Šilgalių, Plaškių, Rociškių, Kudirkos Naumiesčio, Viešvilės, Specialiosios paskirties,  Vileikių ir Bardinų  užkardų.

 filmas drakonasIlgus metus daugelis šilutiškių, vertinančių ir norinčių pamatyti gerą, kokybišką kino filmą, važiuodavo į Klaipėdą. Nuo spalio išvysti premjeras, rodomas šalies didžiuosiuose kino teatruose, apdovanotas įvairiuose festivaliuose, galima išvysti ir mūsų mieste - jaukiai įsitaisius Hugo Šojaus konferencijų centre.

Bilietų kainos čia tikrai nesikandžioja, tad pasirinkę šią kino salę, jūs sutaupysite ir laiko, ir pinigų.

IMG 7826Tam, kad pakeliautum ir pasisemtum naujų įspūdžių, nereikia krūvos pinigų. Užtenka savaitgalio, geros nuotaikos ir puikios kompanijos – naujų įspūdžių galima rasti visai šalia. Pristatome penkis Lietuvos miestus, kuriuos šiemet verta aplankyti ne tik dėl juose vykstančių renginių, bet ir prisiminti, kokia įvairi yra Lietuva. Šie miestai prisistatys ir turizmo parodoje "Adventure 2016".

Kelionių portalas Theculturetrip.com praėjusiais metais Šilutę įvardino kaip vieną gražiausių Lietuvos miestų. Išties – jei dar nebuvote ar tik pravažiavote, tai laikas kiek ilgiau stabtelėti įdomios architektūros pamario mieste.

pramogos ant ledo pievose„Jei per Kalėdas pliauška, per Naujuosius tauška“, - tokia senolių patarlė šiemet tiksliai apibūdino orus: Kalėdas sutikome lašnojant, o sutikdami Naujuosius visu smarkumu pajutome žiemos šalčius. Per keletą pirmųjų metų dienų, kai termometro stulpelis nukrito net iki 15-20 laipsnių, visos upės, tvenkiniai, kanalai ir net didžioji marių dalis pasidengė storu ledo sluoksniu. Tai pagaliau atnešė galimybę žiemiškai papramogauti ne tik poledinės žūklės išsiilgusiems žvejams - ir vyresnieji, ir jaunesnieji prisiminė ir pramogas su pačiūžomis. O ledo čiuožyklų tokiame vandeningame krašte kaip Pamarys netrūksta.

GiliukaiLietuvos miestai ir miesteliai slepia daugybę turtų, istorijų, žinių ir įdomybių. Atrasti visa tai – reiškia dar geriau pažinti Lietuvą, jos istoriją ir kultūrą. „Dažniausiai kalbame apie didžiuosius šalies miestus – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, tačiau mažesnieji taip pat be galo įdomūs“, – sakė Turizmo departamento prie Lietuvos ūkio ministerijos vadovė Jurgita Kazlauskienė.

Žvejybos tradicijomis garsėjančiame Pamario krašte laukia išskirtinis maršrutas nuo Drevernos iki Kintų – per Kuršių marias, kanalus ir lietuviškąją Veneciją. Šios ekskursijos organizatoriai būtinai pasiūlys net kelių rūšių žuvienės, tenykščių žvejų rūkytų delikatesų, kapitono buriniame laive troškinto ungurio. Rudens pradžioje Šilutėje vyksta tradicinis tarptautinis žuvienės virimo čempionatas.

1 vietaTrečiadienį minėjome Trijų karalių dieną. Jau metas nupuošti kalėdines eglutes, nukabinti žybsinčias girliandas.

Baigėsi ir beveik mėnesį trukęs „Šilutės naujienų“ fotografijų konkursas „Kalėdų puošmenos“.

Daugiausiai internautų „Patinka“ surinko Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos dailės mokytojos Jūratės Leonienės atsiųsta nuotrauka, kurioje - iš kartono dėžių pagamintas senovinis automobilis, o jam kelią šviečia daugybė žibintų.

Antrąją vietą laimėjo Macikų socialinės globos namų gyventojų pagamintos „Kalėdinės puošmenos“.
Originaliausia pripažinta AB „Šilutės baldai“ puošmena - neįprasta eglutė. Už ją prizą skiria UAB „Šarūno reklama“ direktorius Šarūnas Stancikas.

Saules gimnazijaŠiandien - Trys karaliai. Jau metas nurengti kalėdines eglutes, baigėsi ir mūsų skelbtas fotografijų konkursas "Kalėdų puošmenos".

Daugiausiai „Patinka“ (134) sulaukė ir konkursą laimėjo Švėkšnos "Saulės" gimnazijos dailės mokytojos Jūratės Leonienės atsiųsta nuotrauka. Jums dovanojame firminį „Šilutės naujienų“ puodelį. Tikimės, kad geriant kavą ar arbatą iš šio puodelio, kils ir daugiau originalių idėjų.

bibliotekininku isvykaKasmet artėjant Kalėdoms Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekininkai ir filialų darbuotojai laikosi gražios tradicijos – kartu susiburti, aplankyti kituose miestuose dirbančius kolegas, nuvažiuoti į Klaipėdoje vykstančius kultūrinius renginius ir būtinai ant Palangos tilto ištarti šventinius linkėjimus vienas kitam.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos