Laisvalaikis

Gandras PraniusVentės rage atsirado naujas traukos objektas – draugiškas gandras, tarsi šuniukas sekiojantis šio nuostabaus gamtos kampelio lankytojus ir nevengiantis pozuoti nuotraukoms.

„Tai – turistinis gandras“, – juokėsi Ventės rago ornitologinės stoties vedėjas Vytautas Jusys.

Šis nė metų neturintis gandras pakeitė jau į amžinuosius medžioklės plotus iškeliavusią buvusią Ventės rago pažibą, turbūt garsiausią Lietuvos gandrą Grantą, kurį V.Jusys buvo prisijaukinęs prieš vienuolika metų.

Komisas nauju rubu foto 9taPavasaris - visapusiško atsinaujinimo metas, o tokio atsinaujinimo galimybę šilutiškiams siūlo naujų ir naudotų, bet labai gerų daiktų komiso parduotuvę atidaranti verslininkė Regina Baltutienė.

Savo spintose patikras jau padarę ir jose kokybiškų rūbų, avalynės, rankinių ar kitų daiktų radę moterys ir vyrai laukiami Lietuvininkų g. 16 name (buvusioje parduotuvėje „Airiški rūbai“), kur netrukus duris atvers „Naujų drabužių komisas“.

Gera žinia pirkėjams: čia dirbanti profesionali siuvėja šiek tiek netinkantį rūbą greitai ir pataisys.

velyku-pyragasDaugelį amžių šventinius Velykų valgius pamario krašto žvejų žmonos dažniausiai gamindavo iš žuvies, todėl ne veltui buvo sakoma: „Srėbk sriubą, žuvį dugne rasi“. Nenuostabu, kad didžiausioje Lietuvos saloje Rusnėje per Velykas nepasigendama mėsos – šventinį stalą dažniausiai papuošia patiekalai, pagaminti iš šviežiai pavasarį pagautos žuvies. Karpis, karšis, silkė – vienos iš pagrindinių žuvų, be kurių Velykos Rusnėje yra neįsivaizduojamos.

IMG 7502Velykos – tai gamtos atbudimo ir prisikėlimo šventė. Juk po žiemos, laukiant pavasario, mus džiugina net ir patys mažiausi pasirodantys daigeliai. Taigi, Velykų šventinį stalą Gėlių dizaino studijos „Nerine“ floristė Asta Šlekienė siūlo puošti natūraliais augalais, žalumynais, kurie pabrėš pavasarinės šventės išskirtinumą, pripildys namus Velykų dvasia ir suteiks mūsų šventiniam stalui puošnumo.

Naturalus kiausiniu dekoravimas budas nuoviromisArtėjant šv. Velykoms pradedama sukti galvas, kaip originaliai ir išradingai reikės šiais metais marginti kiaušinius. Turbūt visi žinome standartais jau tapusius marginimo būdus, tokius kaip: dažymas svogūnų lukštais, dekoravimas vašku ar džiovintomis žolelėmis, skutinėjimas. Tačiau kiekvienais metais atsiranda vis naujų kiaušinių marginimo būdų. Šį kartą norime jums pristatyti 4 naujus ir šiuolaikiškus marginimo būdus. Jie nereikalauja didelio pasiruošimo, tačiau margučiai bus liaupsinami ir visi norės sužinoti kaip juos dažėte.

sveksnos-parko-vartaiŠvėkšna – miestelis, garsėjantis aukščiausia rajone (65 m.) dvibokšte, raudonų plytų bažnyčia bei XIX a. įkurtu grafų Pliaterių parku su įspūdinga liepų alėja, Genovaitės vila, tvenkiniais ir skulptūromis.

laivu paradasKartais užtenka fakto, jog prasidėjo kalendorinis pavasaris, ir po žiemos miego ir ilgų vakarų namuose užvaldo nenumaldomas noras keliauti. Gerų įspūdžių padovanoti gali ne tik tolimos kelionės, bet ir pasivažinėjimai po Lietuvą. Juolab, kad šiemet Lietuvoje suplanuota daugybė įdomių renginių. Valstybinis turizmo departamentas rekomenduoja nepraleisti šių.

1 vietaKą jūs mylite labiausiai? - klausėme JŪSŲ paskelbdami tradicinį "Šilutės naujienų" fotografijų konkursą "Mano meilė". Meilė - kiek daug telpa į šį penkių raidžių žodį: tėvų meilė vaikams, meilė mylimajam, sutuoktiniui, meilė tėvams ar netgi meilė maistui. Tai akivaizdu žvelgiant į Jūsų atsiųstas nuotraukas.

Konkursui skyrėme 14 dienų, per kurias jūs atsiuntėte 123 nuotraukas. Taigi metas paskelbti nugalėtojus!

36835496-happy-winter-ski-vacation-with-children LNauja išryškėjusi kelionių sektoriaus tendencija – į slidinėjimo keliones vis dažniau vykstama su vaikais. Pasak dainininko, prodiuserio ir slidinėjimo instruktoriaus Luko Pačkausko, kuris ir pats neseniai kalnų trasas išbandė su sūnumi Matu (8), slidinėjimas su vaikais yra puiki investicija į jų ateitį: įgūdžius, pomėgius, diegiamas sveikas bei aktyvus gyvenimo būdas ir net formuojasi būsimų draugų ratas.

„Slidinėjimas su vaikais dažnai yra tėvų kantrybės išbandymas, tačiau vaiko džiaugsmas visada su kaupu atperka patirtą vargą. Ypač kai į kalnus drauge vykstama jau trečius ar ketvirtus metus, o jūsų atžala gali čiuožti kaip lygiavertis partneris – kartu, pasimėgaudamas, įvairioms baimėms sumažėjus iki minimumo“, - pasakojo L. Pačkauskas.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos