Laisvalaikis

1 vietaTrečiadienį minėjome Trijų karalių dieną. Jau metas nupuošti kalėdines eglutes, nukabinti žybsinčias girliandas.

Baigėsi ir beveik mėnesį trukęs „Šilutės naujienų“ fotografijų konkursas „Kalėdų puošmenos“.

Daugiausiai internautų „Patinka“ surinko Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos dailės mokytojos Jūratės Leonienės atsiųsta nuotrauka, kurioje - iš kartono dėžių pagamintas senovinis automobilis, o jam kelią šviečia daugybė žibintų.

Antrąją vietą laimėjo Macikų socialinės globos namų gyventojų pagamintos „Kalėdinės puošmenos“.
Originaliausia pripažinta AB „Šilutės baldai“ puošmena - neįprasta eglutė. Už ją prizą skiria UAB „Šarūno reklama“ direktorius Šarūnas Stancikas.

Saules gimnazijaŠiandien - Trys karaliai. Jau metas nurengti kalėdines eglutes, baigėsi ir mūsų skelbtas fotografijų konkursas "Kalėdų puošmenos".

Daugiausiai „Patinka“ (134) sulaukė ir konkursą laimėjo Švėkšnos "Saulės" gimnazijos dailės mokytojos Jūratės Leonienės atsiųsta nuotrauka. Jums dovanojame firminį „Šilutės naujienų“ puodelį. Tikimės, kad geriant kavą ar arbatą iš šio puodelio, kils ir daugiau originalių idėjų.

bibliotekininku isvykaKasmet artėjant Kalėdoms Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekininkai ir filialų darbuotojai laikosi gražios tradicijos – kartu susiburti, aplankyti kituose miestuose dirbančius kolegas, nuvažiuoti į Klaipėdoje vykstančius kultūrinius renginius ir būtinai ant Palangos tilto ištarti šventinius linkėjimus vienas kitam.

katePasidžiaugę pasibaigusiomis keturiomis kalėdinio poilsio dienomis, nuo penktadienio galime ilsėtis dar tris naujametes dienas. Tačiau tikime, kad ne vienam lietuviui jau smalsu žvilgtelti ir į kitų metų kalendorių ir jame pažymėtus laisvadienius.

Tad kiek gi laisvų dienų turėsime 2016 metais?

augintiniai per sventesValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena naminių gyvūnų laikytojams, kad šiuo gražiu laikotarpiu, kai daugelis užsiėmę šventiniais rūpesčiais, nereikėtų pamiršti savo augintinių. Kalėdos ir Naujųjų Metų šventė – nuostabus metas, tačiau ne visada jis toks ir jūsų augintiniams. Todėl reikėtų imtis tam tikrų papildomų atsargumo priemonių. Keletas patarimų, kaip išvengti šventinių pavojų naminiams gyvūnams.

Vaikai ir pasakaPasakos lavina kalbą, skatina fantazuoti, padeda pažinti gyvenimą ir save. Jos džiugina ir, jei reikia, nuramina. Be to, pasakos gali tapti puikia tėvų ir vaikų bendravimo priemone – tiltu iš širdies į širdį. „Mažųjų ekspertų mokyklos“ ambasadorės logopedė Kristina Jurevičiūtė ir aktorė Kristina Savickytė-Damanskienė ragina tėvus sekti pasakas vaikams nuo pirmųjų jų gyvenimo dienų.

IMG 5190 1Didžiosiose miestų aikštėse jau įžiebtos Kalėdų eglės. Prasideda ramus advento laikotarpis, kuris pažymi didžiųjų švenčių laukimą. Kalėdoms visada norime savo aplinką papuošti, kad joje būtų gera ir jauku. Tačiau floristė dizainerė A. Šlekienė pabrėžia, kad puošiantis Kalėdoms svarbiausia yra nepersistengti ir pataria, kaip stilingai ir paprastais būdais papuošti namus ir biurą belaukiant Šv. Kalėdų.

tv copyPrieš jūsų akis - „Šilutės naujienų“ interneto svetainės statistika. Norintiems išlikti ant naujienų bangos pranešame, kad popierinis laikraštis „Šilutės naujienos“ nesikrausto į internetą, tačiau internetinė svetainė ir toliau padeda kuo skubiau naujausias žinias perduoti patiems nekantriausiems.

Vainuto poilsio kambarys 2Penktadienį kaip niekada šilta buvo buvusių Vainuto kultūros namų pastate - čia pirmą kartą grupelė miestelio ir seniūnijos moterų susirinko į seniūnijos socialinės darbuotojos darbui su rizikos šeimomis Linos Juzaitienės organizuotą laisvalaikio kambarį.

Vainutiškės virė obuolienę, bendravo prie arbatos puodelio ir sutarė dar ne kartą susitikti, mat kaip tik tokią idėją turėjo šios naujovės sumanytoja.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos