Laisvalaikis

katePasidžiaugę pasibaigusiomis keturiomis kalėdinio poilsio dienomis, nuo penktadienio galime ilsėtis dar tris naujametes dienas. Tačiau tikime, kad ne vienam lietuviui jau smalsu žvilgtelti ir į kitų metų kalendorių ir jame pažymėtus laisvadienius.

Tad kiek gi laisvų dienų turėsime 2016 metais?

augintiniai per sventesValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena naminių gyvūnų laikytojams, kad šiuo gražiu laikotarpiu, kai daugelis užsiėmę šventiniais rūpesčiais, nereikėtų pamiršti savo augintinių. Kalėdos ir Naujųjų Metų šventė – nuostabus metas, tačiau ne visada jis toks ir jūsų augintiniams. Todėl reikėtų imtis tam tikrų papildomų atsargumo priemonių. Keletas patarimų, kaip išvengti šventinių pavojų naminiams gyvūnams.

Vaikai ir pasakaPasakos lavina kalbą, skatina fantazuoti, padeda pažinti gyvenimą ir save. Jos džiugina ir, jei reikia, nuramina. Be to, pasakos gali tapti puikia tėvų ir vaikų bendravimo priemone – tiltu iš širdies į širdį. „Mažųjų ekspertų mokyklos“ ambasadorės logopedė Kristina Jurevičiūtė ir aktorė Kristina Savickytė-Damanskienė ragina tėvus sekti pasakas vaikams nuo pirmųjų jų gyvenimo dienų.

IMG 5190 1Didžiosiose miestų aikštėse jau įžiebtos Kalėdų eglės. Prasideda ramus advento laikotarpis, kuris pažymi didžiųjų švenčių laukimą. Kalėdoms visada norime savo aplinką papuošti, kad joje būtų gera ir jauku. Tačiau floristė dizainerė A. Šlekienė pabrėžia, kad puošiantis Kalėdoms svarbiausia yra nepersistengti ir pataria, kaip stilingai ir paprastais būdais papuošti namus ir biurą belaukiant Šv. Kalėdų.

tv copyPrieš jūsų akis - „Šilutės naujienų“ interneto svetainės statistika. Norintiems išlikti ant naujienų bangos pranešame, kad popierinis laikraštis „Šilutės naujienos“ nesikrausto į internetą, tačiau internetinė svetainė ir toliau padeda kuo skubiau naujausias žinias perduoti patiems nekantriausiems.

Vainuto poilsio kambarys 2Penktadienį kaip niekada šilta buvo buvusių Vainuto kultūros namų pastate - čia pirmą kartą grupelė miestelio ir seniūnijos moterų susirinko į seniūnijos socialinės darbuotojos darbui su rizikos šeimomis Linos Juzaitienės organizuotą laisvalaikio kambarį.

Vainutiškės virė obuolienę, bendravo prie arbatos puodelio ir sutarė dar ne kartą susitikti, mat kaip tik tokią idėją turėjo šios naujovės sumanytoja.

Kaime gyventi geraAr pasinaudojote Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programa? Pasiekėte gerų rezultatų ir norėtumėte jais pasidalyti? Dalyvaukite fotografijų konkurse „Kaime gyventi gera“.

Žemės ūkio ministerija bei Programos „LEADER“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras laukia nuotraukų iš visos Lietuvos iki rugsėjo 25 d.  Fotografijos turėtų iliustruoti KPP naudą ir jos poveikį Lietuvos žemės ūkio ir kaimo pažangai. Nuotraukose užfiksuotas objektas turi būti tiesiogiai susijęs su KPP įgyvendinimu ir atitikti konkurso temą „Kaime gyventi gera“. Fotografijų objektai gali būti: žemės ūkio gamyba, perdirbimas ir realizavimas, aplinkosauga, kraštovaizdis, miškų ūkis, ekologinis ūkininkavimas, kaimo gyvenamoji aplinka, kaimo infrastruktūra, amatai, verslai, kaimo turizmas, renginiai, laisvalaikis, kaimo žmogus, bendruomeninė veikla, kt. Konkursiniai darbai skirstomi į 4 temas: pavasaris, vasara, ruduo ir žiema. Dalyvis pateikdamas konkursui darbą nurodo temą. Vienas dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip po vieną darbą kiekvienai temai, t.y. ne daugiau kaip 4 fotografijas.

14 tulkiarages takasKrokų Lankos ežero pašonėje įsikūręs Tulkiaragės pažintinis takas, esantis Nemuno deltos regioniniame parke, žavi gamtos grožiu ir originalumu.

sniegine leopardeJau antrą kartą šiais metais lankytojai yra kviečiami dalyvauti unikaliame, pačiame Kauno miesto centre vyksiančiame renginyje - „ZOO Naktis“. Jau šį šeštadienį į renginį organizatorių atrinkti laimingieji galės vėl praverti naktinio zoologijos sodo vartus.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos