Laisvalaikis

neigaliuju kelioneŠilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Dulkytė - nerimstanti keliautoja, siekia, kad ir draugijos nariai nesėdėtų namuose, kuo daugiau būtų bendraujančių būryje, naudotųsi trumpos vasaros malonumais ir keliautų po gražias Lietuvos vietas.

Birželio kelionės maršrutas siekė Pakruojo ir Burbiškio dvarus.

RusneRusnė vejasi tokias lietuvių pamėgtas atostogų kryptis, kaip Nida, Palanga ar Druskininkai, rodo „Baltijos tyrimų“ atlikta apklausa. Kas dešimtas (8 proc.) apklausos dalyvis nurodė, kad rinktųsi poilsį didžiausioje Lietuvos saloje. Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė neslepia, kad didžiausia Lietuvos sala per kelerius metus turi ambicijų tapti viena iš trijų populiariausių atostogų krypčių Lietuvoje.

laivasNuo birželio 4d.,  keleivinis keltas „Gilija“,  turėjęs pradėti reguliarų maršrutą Dreverna-Juodkrantė-Dreverna negalėjo pajudėti iš prieplaukos dėl kritusio vandens lygio. Tačiau keleiviams, pasiryžusiems plaukti per marias, nusivilti neteko -  greitaeigę „Giliją“ pavadavo pramoginis laivas „Pašvaistė“.

purvas 4 virves traukimasTik antrą kartą vykstančios virvės traukimo purve varžybos „Purvo gurkšnis 2016“ šiemet irgi sulaukė gausaus būrio dalyvių ir smalsuolių iš visos Lietuvos. Tauragės pašonėje - Tauruose vykusiose varžybose dalyvavo ir 3 azartiškų šilutiškių komandos.

skrajute drevernos renginioNuo birželio 4 dienos pradedami vykdyti reguliarūs reisai Dreverna - Juodkrantė - Dreverna.

Keleivinis keltas „Gilija“ iš Drevernos į Juodkrantę turistus plukdys du kartus per dieną - 9.30 ir 18.00 valandomis, o iš Juodkrantės į Dreverną - 10.10 ir 18.40 val.

1 vietaGegužę "Šilutės naujienų" "Facebook" paskyrą valdė tėčiai. Vos tik paskelbę fotografijų konkurso "Aš ir mano tėtis" pradžią, sulaukėme daugybės Jūsų nuotraukų su mylimiausiais tėčiais.

Per beveik tris savaites jūs mums atsiuntėte 155 nuotraukas. Per tą laiką jas "Šilutės naujienų" sekėjai peržiūrėjo ir vertino per 170 tūkstančių kartų!

Šiandien metas sudėlioti paskutinius taškus ir paskelbti fotokonkurso nugalėtojus.

Tevo diena„Tėtis - vienintelis vyras, kurio nenustosiu mylėti“, „Tėtis - tai vienintelis vyras, kuris niekada neįskaudins, nepaliks ir visada mylės“, „Tėtis - mano didvyris, herojus“, „Kiekvienam žmogui reikalingas tėtis“, „Ne visi tėtį turi...“, - tokios frazės mirguliuoja kompiuterio ekrane, į paieškos sistemą įvedus žodį TĖTIS.

Birželio 5-ąją sveikinsime savo tėčius, tėvelius, tėvus, senelius, diedukus, bočius - tai žmonės, be kurių nebūtume atėję į šį pasaulį!

Tėvo dienai įprasminti skelbiame fotografijų konkursą „Aš ir mano tėtis“.

Rusns uostas Nijoles Drobnytes nuotrRusnėje prasidedantis turistinis sezonas poilsiautojus į didžiausią Lietuvos salą vilioja ne tik aktyviomis pramogomis, unikalia gamta, bet ir mažomis kainomis. Rusnės seniūnės Dalios Drobnienės teigimu, salą, kaip alternatyvą brangiems pajūrio kurortams, kasmet atranda vis daugiau poilsiautojų.

Norėdamos įprasminti Motinos dieną, balandžio 19-ąją "Šilutės naujienos" paskelbė fotografijų konkursą "Aš ir mano mama".

Gražios, jaunatviškos, spindinčios, energingos, besišypsančios, supratingos, išmintingos, pasiaukojančios, laukiančios, mylinčios ir, svarbiausia, - MYLIMOS! Tokias mamas pamatėme Jūsų atsiųstose nuotraukose.

Per dešimt dienų į redakciją suplaukė per 180 nuotraukų.

Mūsų laikraščio "Facebook" paskyra tapo erdve, kurioje jūs ne tik balsavote už labiausiai patinkančias nuotraukas, bet ir sveikinote savo mamas - rašėte eilėračius, sakėte, kaip mylite, branginate.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt