Laisvalaikis

lrytasLietuvos ryto“ televizijos žinių vedėja Guoda Pečiulytė apsilankė Kintuose ir juose pamėgino suvaldyti jėgų aitvarus.

kebabai fasadasŠilutės jaunimas ir nedaug laiko pietums galintys skirti žmonės greitai atrado takus į HBH užkandinę, kuri įsikūrė Tilžės g. 21, šalia Vydūno skvero.

Prieš savaitę čia individualią veiklą pradėjo švėkšniškis Algimantas Romanauskas su savo tėčiu Ričardu.

Prieš kelerius metus emigranto duonos Anglijoje ragavęs Algimantas „Šilutės naujienoms“ sakė, kad ilgesys jį privertė grįžti į Tėvynę. Dabar norisi savame krašte realizuoti tai, ką išmoko dirbti viename Anglijos Leičesterio miesto greitojo maisto restorane.

laivasKlaipėdos kruizinių laivų terminale trečiadienį prisišvartavo laineris „Mein Schiff 4“. Juo į uostamiestį atplaukė 2647 turistai ir 1015 įgulos narių. Didžioji dauguma keliautojų  iš Vokietijos, Šveicarijos, Liuksemburgo ir Austrijos. Daugiau kaip 1600 žmonių pasirinko organizuotas ekskursijas po Kuršių Neriją, Klaipėdą, Palangą, Šilutės regioną (Ventę, Mingę), išvyko į Plateliuose įsikūrusį šaltojo karo muziejų, pramogauja su segvėjais Palangoje. Kruizas „Ostsee Balticum mit Danzig I“ (Baltijos jūros šalys ir Gdanskas) kainuoja apie 2000 eurų asmeniui. Laivas atvyko iš Lenkijos uosto Gdynios ir po vizito Klaipėdoje vakare išplauks į Sankt Peterburgą. Atplaukus didesniam kruiziniam laivui Teatro aikštėje tradiciškai vyksta liaudies amatų jomarkas. Tačiau čia užsukę turistai nebuvo linkę plačiau atverti piniginių – jie pirko tik po kelis eurus kainuojančių suvenyrų.

neigaliuju kelioneŠilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Dulkytė - nerimstanti keliautoja, siekia, kad ir draugijos nariai nesėdėtų namuose, kuo daugiau būtų bendraujančių būryje, naudotųsi trumpos vasaros malonumais ir keliautų po gražias Lietuvos vietas.

Birželio kelionės maršrutas siekė Pakruojo ir Burbiškio dvarus.

RusneRusnė vejasi tokias lietuvių pamėgtas atostogų kryptis, kaip Nida, Palanga ar Druskininkai, rodo „Baltijos tyrimų“ atlikta apklausa. Kas dešimtas (8 proc.) apklausos dalyvis nurodė, kad rinktųsi poilsį didžiausioje Lietuvos saloje. Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė neslepia, kad didžiausia Lietuvos sala per kelerius metus turi ambicijų tapti viena iš trijų populiariausių atostogų krypčių Lietuvoje.

laivasNuo birželio 4d.,  keleivinis keltas „Gilija“,  turėjęs pradėti reguliarų maršrutą Dreverna-Juodkrantė-Dreverna negalėjo pajudėti iš prieplaukos dėl kritusio vandens lygio. Tačiau keleiviams, pasiryžusiems plaukti per marias, nusivilti neteko -  greitaeigę „Giliją“ pavadavo pramoginis laivas „Pašvaistė“.

purvas 4 virves traukimasTik antrą kartą vykstančios virvės traukimo purve varžybos „Purvo gurkšnis 2016“ šiemet irgi sulaukė gausaus būrio dalyvių ir smalsuolių iš visos Lietuvos. Tauragės pašonėje - Tauruose vykusiose varžybose dalyvavo ir 3 azartiškų šilutiškių komandos.

skrajute drevernos renginioNuo birželio 4 dienos pradedami vykdyti reguliarūs reisai Dreverna - Juodkrantė - Dreverna.

Keleivinis keltas „Gilija“ iš Drevernos į Juodkrantę turistus plukdys du kartus per dieną - 9.30 ir 18.00 valandomis, o iš Juodkrantės į Dreverną - 10.10 ir 18.40 val.

1 vietaGegužę "Šilutės naujienų" "Facebook" paskyrą valdė tėčiai. Vos tik paskelbę fotografijų konkurso "Aš ir mano tėtis" pradžią, sulaukėme daugybės Jūsų nuotraukų su mylimiausiais tėčiais.

Per beveik tris savaites jūs mums atsiuntėte 155 nuotraukas. Per tą laiką jas "Šilutės naujienų" sekėjai peržiūrėjo ir vertino per 170 tūkstančių kartų!

Šiandien metas sudėlioti paskutinius taškus ir paskelbti fotokonkurso nugalėtojus.