Švietimas

saugu darzelio_perkelimnas_diskusijaŠilutės savivaldybės tarybos valdančiosios koalicijos balsų persvara nuspręsta dalį Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos patalpų pritaikyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėms. Tai reiškia, kad Saugų gyvenvietės darželinukai bus perkraustyti iš jiems ugdyti pritaikyto specialaus pastato į Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje įrengtas patalpas.

Įvyks tai, ko Saugų bendruomenė labiausiai nenorėjo, - mažamečiai bus ugdomi arti intensyvaus eismo kelio Klaipėda - Šilutė ir pernelyg arti skysto kuro ir dujų degalinės.

LRS jovaisa_kintu_vetrunges_stovykloje_laurinaitisŠilutės rajono savivaldybės politikai, administracijos bei Švietimo skyriaus vadovai turėjo progą iš pirmųjų lūpų išgirsti apie ruošiamą šalies bendrojo ugdymo reformą. Šilutėje svečiavosi Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas, Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys Eugenijus Jovaiša. Jį lydėjo mūsų krašte išrinktas Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda.

Abu Seimo valdančiosios Valstiečių frakcijos politikai atvirai kalbėjo apie bendrojo ugdymo reformą, kurią ketinama įgyvendinti iki Seimo kadencijos pabaigos.

atestatai sveksnos_gimnazijaŠiemet mūsų rajono bendrojo lavinimo mokyklų abiturientų brandos egzaminų rezultatai geresni už pernykščius. Tokiu apibendrinimu pokalbį apie visų laikytų egzaminų rezultatus pradeda Šilutės r. savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjos pareigas einanti Rasa Žemailienė.

Pasak jos, galime pasidžiaugti, kad šiemet net 7 egzaminus mūsų rajono moksleiviai išlaikė geriau nei visos šalies vidurkis, tačiau stebina tai, jog anglų kalbą šiandieniniai jaunuoliai moka žymiai geriau nei... gimtąją lietuvių.

 

cache 1000x563_size16x9_59816bbd10ca3_ltvk20080909pol05Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga kartu su Švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene kreipėsi į Kauno miesto ir rajono savivaldybes siūlydami ilginti pietų pertraukas, maistą tiekti ne porcijomis, kaip yra šiuo metu, o švediško stalo principu. Kol kas tai būtų pilotinis projektas. Jam pasiteisinus, toks modelis būtų diegiamas ir kitose šalies mokyklose.

 

Šilutės r. savivaldybės tarybai siūloma pritarti, kad atlaisvintose patalpose, esančiose Šilutės Liepų g. 16 (iki pavasario čia veikė Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras), būtų įkurdintos kelios nevyriausybinės organizacijos ir kitos įstaigos.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt