Švietimas

GERIAUSIA 2Liepos 13-ąją istorinėje vietoje - Šilutės Hugo Šojaus muziejaus freskų salėje - rajono Savivaldybės vadovai pagerbė rajono ir visos Lietuvos viltį - geriausiai valstybinius egzaminus išlaikiusius mūsų rajono mokyklų abiturientus.

Toks renginys yra tradicinis, kasmet skiriasi tik šimtukais egzaminus išlaikiusių vaikinų ir merginų skaičiai. Šiemet jų - 7 iš Šilutės Vydūno bei Žemaičių Naumiesčio gimnazijų.

Geriausiems abiturientams linkėta sėkmingų tolesnių žingsnių, jiems įteikti rajono mero padėkos raštai ir dovanėlės. O patys abiturientai pasidalijo tolesniais planais ir išsakė linkėjimus savo kraštui.

neregiams bibliotekaAklumas ar kiti sunkūs regos sutrikimai gali atsirasti dėl įvairiausių priežasčių - tiek ligų, tiek sužeidimų.

Akys yra pagrindinis informacijos šaltinis, padedantis pažinti mus supantį pasaulį. Šilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka jau eilę metų bendradarbiaudama su Lietuvos aklųjų bibliotekos (LAB) Klaipėdos padaliniu ir skolindamasi iš jo fondų garsines knygas bei knygas Brailio raštu stengiasi padėti žmonėms, turintiems regėjimo sutrikimų, taip suteikiant galimybę skaityti įvairaus pobūdžio literatūros kūrinius, pažinti, žinoti, tobulėti.

13803 ac83550b5ecbafccd0f28910f4cdb551Daugiau kaip 700 šalies mokyklų, kuriose mokosi 1–8 klasių mokiniai, pasieks naujos gamtos ir technologinių mokslų mokymosi priemonės. Dalį iš šių priemonių bus galima naudoti ir matematikos bei informacinių technologijų pamokose. Mokyklos naujomis priemonėmis bus aprūpintos per šiuos ir ateinančius metus.

zalioji olimpiadaVyksta registracija į ekologinį sąmoningumą ugdančią ir galvoti žaliai skatinančią pirmąją Lietuvoje nacionalinę „Žaliąją olimpiadą“.

Joje dalyvauti kviečiamos visos švietimo ir ugdymo įstaigos, kuriose mokosi 8-11 klasių moksleiviai. Registracija į pirmąjį etapą tęsis iki kovo 31 dienos.

 pirmoji gimnazija_susitikimas_su_destytojuŠilutės pirmojoje gimnazijoje su gimnazistais susitiko  literatūrologas, rašytojas, kritikas, Vilniaus universiteto dėstytojas Regimantas Tamošaitis.

Nebe pirmą kartą rengiami susitikimai su įžymiais žmonėmis labai praturtina gimnazistų dvasinį pasaulį.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt