Švietimas

raudonkepuraite palangoje„Patirties sklaida - svarbiausia pedagogo meistriškumo tobulinimo  galimybė“ - šios kompetencijos siekdami Šilutės rajono priešmokyklinio ugdymo metodinio būrelio pedagogai surengė edukacinę kelionę į Palangos lopšelį - darželį „Nykštukas“ pasidalinti gerąja darbo patirtimi bei užmegzti bendradarbiavimo ryšius.

Apsilankę ir susipažinę su darželio vidaus bei išorės edukacinėmis erdvėmis, pabendravę su ugdytiniais ir pedagogais, atlikę „nykštukų“ užduotis, pedagogai susėdo diskusijai „Priešmokyklinio ugdymo vaikų pasiekimų ir pažangos vertinimas“.

maisto seminaras 1Žinia, kad jau nuo kitų metų ikimokyklinių įstaigų auklėtinių maitinimą planuojama paskirti vienai, konkursą laimėsiančiai įmonei, sukėlė nerimą ne tik lopšelių - darželių vadovams, bet ir visuomenės sveikatos specialistams.

Prieš savaitgalį susirinkę į Klaipėdos visuomenės sveikatos centro (KVSC) Šilutės skyriaus surengtą seminarą „Maisto svarba augančiam organizmui“, ikimokyklinių įstaigų darbuotojai ne tik dalijosi patirtimi, kaip kiekvienoje įstaigoje yra organizuojamas vaikų maitinimas.

svietimo pertvarka naujakuriai purlysLapkričio viduryje Savivaldybės Švietimo skyrius pristatė rengiamą Šilutės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2012-2015 metų bendrojo plano projektą.

Mokyklų vadovai sužinojo, kad neteks kai kurių savo skyrių, dabar veikiančių kaimuose, kai kurioms mokykloms teks atsisakyti formuoti vyresniąsias klases.

etnokulturos svente pusele ozysŠilutės lopšelyje - darželyje surengta rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų etnokultūrinė šventė „Tas oželis Mikitons...“, kurios tikslas buvo skatinti vaikų ir pedagogų domėjimąsi etnokultūra, Pamario krašto gyventojų papročiais ir tradicijomis.

Į oželio Mikitono pastogę atvyko „Žvaigždutės“, „Žibutės“, „Raudonkepuraitės“, „Ąžuoliuko“, „Gintarėlio“, Juknaičių ikimokyklinių ugdymo įstaigų kolektyvai ir muzikos mokytojai, pedagogai, garbūs svečiai: Šilutės švietimo skyriaus, muziejaus atstovai, Klaipėdos Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus nariai.

vyduno gimnazijaŠilutės Vydūno gimnazijos mokytojos Lolita Kučinskienė ir Sandra Tamašauskienė Airijos mieste Dundalke dviese atstovavo Lietuvai UNESCO asocijuotų mokyklų tinklo 10-ojoje konferencijoje.

„Tokio lygio konferencijose galima susipažinti su novatoriškomis tendencijomis švietimo srityje. Šioje konferencijoje buvo akcentuojama, kaip naujosios technologijos gali pasitarnauti mokinių kūrybinei energijai išlaisvinti ir sujungti labai skirtingų kultūrų jaunus žmones sprendžiant jiems rūpimas problemas, kuriant taikią ateitį. Labai aiškiai nuskambėjo mintis, kad tokio pobūdžio projektinė veikla yra vienas iš svarbiausių ateities mokymo metodų“, - teigia mokytoja L.Kučinskienė.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt