Švietimas

IMG 8451Vasario 4 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojams ir gyventojams surengtas seminaras „Savitarnos svetainė www.manogile.lt.Viskas apie elektrą ir dujas“, kurį vedė AB „Energijos skirstymo operatorius“ Klientų aptarnavimo centro vadybininkė Lina Venckutė. Ji supažindino susirinkusius su nauja savitarnos svetaine www.manogile.lt, kuri sukurta sujungus ankstesnes elektros ir dujų savitarnos svetaines.

diktantasNacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai vėl kviečia visus lietuvių kalbos mylėtojus pasitikrinti kalbos žinias.

VšĮ Pilietinės minties instituto organizuojamas Nacionalinis diktantas vyks vasario 27 dieną 11 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją.

Biblioteka finansuojami projektaiLietuvos kultūros taryba (LKT) paskelbė galutinius sprendimus dėl pirmajam 2016 m. konkurso etapui pateiktų 11 kultūros ir meno programų projektų finansavimo.

Atsižvelgusi į ekspertų rekomendacijas, iš 1 139 paraiškų LKT dalinai finansavo 497 projektus. Metų pradžia ypatingai dosni Šilutės F.Bajoraičio viešajai bibliotekai - finansuoti keturi jos projektai, iš viso skirta 11900 Eur.

Muziejaus nuotrauka„Šilutės naujienos“ ir Šilutės rajono savivaldybė jau dvyliktąjį kartą rengia ryškiausių krašto kultūrinių įvykių organizatorių pagerbimo ceremoniją „Atverkime dvasios turtų skrynią".

Šiemet Jums pristatome 5 nominacijas, kurioms siūlome 18 įspūdingiausių įvykių, projektų, sumanymų, iš maždaug 200 pretendentų.

Rytoj 10 val. visus nominantus KVIEČIAME į Šilutės H.Šojaus muziejaus iškilmių menėję, kur pagerbsime visus nominantus.

Siūlome prisiminti reikšmingiausius praėjusių metų renginius ir įvykius. Šių metų nominacijos:

businessNepaisant aukšto nedarbo lygio, daugelis įmonių negali rasti darbuotojų, turinčių rinkoje reikalingų įgūdžių. Taip švaistomos galimybės užtikrinti, kad jauni žmonės Europoje rastų prasmingas ir perspektyvias darbo vietas, o įmonės galėtų plėstis ir augti Europos talentų pagrindu. Tarptautinio lygio specialistai tvirtina, kad to priežastis – nepakankamai glaudus švietіmo įstaіgų іr darbdavių bendradarbiavimas ir vienas kіto poreikių nesupratimas, kas dar labiau didina „įgūdžių ir kompetenciјų spragą“ (angl. skills gap).

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos