Svetainė

senole 03_20Kovo mėnesį 90-ies metų jubiliejų pasitiko Šilutėje gyvenanti Juzefa Bendžienė. Senjorę pasveikino Šilutės savivaldybės ir seniūnijos atstovai.

zalpys ilgaamzisVisą gyvenimą Šilutėje gyvenantis Alfonsas Žalpys buvo aktyvus, mėgo šokti tautinius šokius, kartu dirbo ir gražiai sugyveno su žmona Ona. Taikus būdas, konfliktų vengimas ir optimizmas padėjo Alfonsui sulaukti gražaus 90 metų jubiliejaus.

 

autoMylintys transporto priemone dažniausiai rūpinasi ne tik gedimais, mažiausiais nesklandumais, tačiau taip pat ir auto priedais, kurie gali užtikrinti, kad su mašina kasdien įveikiami atstumai ne tik padės sutaupyti daug laiko, tačiau ir užtikrins komfortabilias keliones. Tiesa, šiuo metu auto priedų pasiūla tokia plati bei tokia įvairi, tad rasti tinkamiausius gali atrodyti sunku. O ko reikia, kad kelionės būtų patrauklios – aptarsime mes straipsnyje.

Danute sulos_rinkejaSenjorė Danutė Barkauskienė kas vakarą sėda ant savo raudono skuterio, lekia į mišką, susirenka per dieną išbėgusią sulą, o ryte išvežioją ją savo klientams.

Dar po Naujųjų metų moteris miške rinko spanguoles, o netrukus pradėjo kapsėti ir pirmoji klevų sula. Šiuo metu jau bėga beržų sula, kurią bus galima varvinti dar ilgokai.

Dar sausį pražydo pirmieji gėlių žiedai, miškuose dygo voveraitės, todėl ir gerokai anksčiau pradėjusi tekėti medžių sula daugelio nenustebino. Visgi Danutė sako neprisimenanti, kad pirmoji sula būtų pasirodžiusi taip anksti.

1Giedre Miksiene„Labai myliu gyvenimą, džiaugiuosi gyvenimu, esu realistė ir optimistė, nors tai gal atrodo nesuderinama“, - sako šilutiškė Giedrė Mikšienė.

Atrodo, nesuderinamų dalykų Giedrės gyvenime yra ir daugiau, bet apie juos ji nekalba. Neklausia, kodėl likimas skyrė sunkių išbandymų, blogas mintis veja šalin, o aplinkiniams dovanoja šypsenas ir grožį.

Kiekvienais metais, artėjant Moters dienai kalbiname stiprias moteris. Kalbinti Giedrę yra daugybė priežasčių: ji turi daug pomėgių, šoka linijinius šokius, keliauja, yra neabejinga tiek savo, tiek aplinkos grožiui. Neužčiuopusi verslo gyslelės, savyje ji atrado naują pomėgį - renginių organizavimą ir vedim

85155104 1285822635138667_915485816879316992_n38 metų atlikėjas rusniškis Valdas Lacko yra žinomas ir Lietuvos sunkiosios atletikos pasaulyje. Kartu su taip pat dainuojančia žmona Vainora augindamas 13-metį sūnų ir 8-metę dukrą, jis gyvena muzikinį gyvenimą. Rūpindamasis savo sveikata Valdas nepamiršta įsiklausyti ne tik į žmonos patarimus, bet ir į gamtos dėsnius.

Savo geros sveikatos paslaptimi rusniškis pasidalino ir TV3 laidoje „Sveikatos medis“.

Valdas Lacko_Gyvas_esuRusniškis dainininkas Valdas Lacko, daugeliui pažįstamas iš Nacionalinės Eurovizijos atrankos ir apdovanojimų „Aukso lašas“, pristato naują dainą, kurią Moters dienos proga skiria visoms jausmingoms moterims.

Ilgaamze90-metė šilutiškė Regina Žalgevičienė kuria eiles, dainuoja, piešia, siuvinėjo kryželiu, o jei sveikata leistų, tai dar ir šoktų. Kūrybos giją savyje moteris atrado išėjusi į pensiją. Prieš tai 45 metus Regina dirbo banke - skaičiavo pinigus.

Šiandien moters kasdienybę nuskaidrina vaikai, anūkai. „Be jų meilės ir rūpesčio neegzistuočiau“, - šypsosi Regina.

Gražų jubiliejų, kartu su šeima ji švęs šeštadienį, o tikrąją gimtadienio dieną - vasario 26-ąją pasveikino rajono savivaldybės ir seniūnijos atstovai.

Ilgaamze 102102 metai! Ypatingas gimtadienis, kurio sulaukė Gardamo seniūnijoje gyvenanti Zofija Kontrimienė.

„Mūsų miela, gera močiutė“, - gražiausiais žodžiais apie ilgaamžę atsiliepia „Senjorų Eldorado“ kolektyvas ir kiti šios rezidencijos gyventojai.

Zofijos dukra - vienuolė sesuo Adelė stebuklu laiko tai, kad visą gyvenimą ligota buvusi jos mama sulaukė tokio gražaus amžiaus. Zofija buvo ištekėjusi už našlio su 7 vaikais. Visi vaikai ją mylėjo ir ji juos. Geriausias to įrodymas - kad dauguma jų atvyko pasveikinti savo „babytės“ su gimtadieniu.

Ilgaamžę sveikino giminaičiai, dvasininkai, senjorų rezidencijos darbuotojai, Šilutės valdžios atstovai.