Svetainė

DEIMANTINES 2Dvi dukros su žentais, šeši anūkai ir anūkės su sutuoktiniais ir aštuoni proanūkiai susirikiavo į sveikintojų eilę juknaitiškių Eugenijos ir Juozo Kvedaravičių deimantinėse vestuvėse.

Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Lilija Valaitienė „Šilutės naujienoms“ sakė, kad, kiek ji pamena, tai pirmosios deimantinės vestuvės registruotos šiame skyriuje. Auksinės vestuvės skyriuje registruojamos bent kartą ar kelis kartus per metus. Tačiau 60 metų santuokos patvirtinimas - pirmas.

Deimantinius jaunavedžius pasveikinti atvyko ir mero regalijomis pasipuošęs savivaldybės vadovas Vytautas Laurinaitis. Sveikindamas ilgamečius sutuoktinius, jis sakė, kad jų gyvenimas turėtų būti užkrečiamas pavyzdys visiems.

moliugas 79_kgŽemaičių Naumiesčio seniūnijoje esančiame Žalpių kaime auga moliūgai rekordininkai - pagalvojome trečiadienį, kai pamatėme, kokio dydžio daržoves užaugino čia gyvenančios kaimynės Vilija Eičienė ir Lina Šedienė.

Vilijos moliūgas svėrė 43,2 kg, o štai Linos užauginta daržovė kaimynės moliūgą pranoko kone du kartus - svėrė net 79 kg!

Zvirblis ukininkas_II_vietaŠiemetiniame konkurse „Metų ūkis“ II vieta atiteko šalia Žemaičių Naumiesčio, Vanagių kaime, gyvenančių Birutės ir Kęstučio ŽVIRBLIŲ ūkiui.

Ūkininkai buvo pagerbti neseniai nuskambėjusios Žemaičių Naumiesčio Mykolinių šventės metu, jie aktyviai dalyvavo ir visai bendruomenei talkino ir ruošiantis šiai šventei. Nors rudens darbai dar nesibaigę, o šiemetiniai lietūs tik dar labiau juos vėlina, konkurso laureatai rado laiko ir susitikti su „Šilutės naujienomis“.

Išpuoselėtoje Žvirblių sodyboje gėrėjomės karaliaujančio rudens spalvomis ir kalbėjomės apie ūkininkų šiandieną.

Mikalina Paulaviciene_90_meteRugsėjo pabaigoje 90-ies metų jubiliejų pasitiko Macikuose, pas dukrą Ievą, gyvenanti Mikalina Paulavičienė. Sveikindami jubiliatę su gimtadieniu Šilutės valdžios atstovai pasidžiaugė, kad ilgaamžė yra tvirta, linksma, prižiūrima dukros.

Bikavenu 90_metis_1Vainuto seniūnijos ir Bikavėnų kaimo bendruomenės aktyvas rugsėjo pabaigoje aplankė 90-mečio jubiliejaus sulaukusį savo kraštietį Motiejų GEČĄ.

Gyvenvietės pakraštyje gyvenantis jubiliatas džiaugėsi sveikintojais, sodino visus už stalo ir pasakojo, pasakojo savo ilgo gyvenimo istoriją.

 

Untitled-3 copyPo dviejų nepavykusių pasirodymų milžiniško auditorijos dėmesio sulaukusiuose muzikos projektuose „Lietuvos talentai“ ir „X faktorius“, šilutiškis Aivaras Burzdžius jautėsi palūžęs.

„Man nebesinorėjo gyventi“, – pokalbio metu atviravo 24-erių metų muzikos kūrėjas, kentęs po nesėkmių užgriuvusius aplinkinių užgauliojimus. „Jei ne mane išgelbėjusi muzika, šiuo metu galbūt jau būčiau kur nors kitur“, - prisipažino jis. Elektroninę muziką nuo 14 metų kuriantis ir šiuo metu Kaune gyvenantis Aivaras kalbėjo, kad mažo provincijos miestelio paaugliui siekti svajonės – sunku, tačiau rasti savyje jėgų verta.

simtameris kraynas_su_sunumiGeros nuotaikos, su šypsena veide, besidžiaugiantis jį pasveikinti atvykusiais svečiais - toks yra Švėkšnos šimtametis Jonas Kraynas, rugsėjo 23 dieną šventęs garbingą jubiliejų.

„Kad visi tokie tėčiai būtų, tai būtų pasaka“, - sakė ilgaamžio sūnus Benediktas. Jis su žmona Terese savo namuose dabar rūpinasi tėčiu.

 

Untitled-1 copyJau pusantrų metų sėkmingai egiztuojantis pop electronicos duetas Martynas Liulys (23 m.), arba tiesiog Martin Lu, ir Viktorija Rupeikytė (23 m.) per pastarąjį mėnesį gyvenime žengė du svarbius žingsnius. Scenos duetas, kurie buvo pora ir gyvenime, nusprendė išsiskirti. Tačiau ir toliau kurti dainas, kurios sulaukia itin didelio klausytojų susidomėjimo. Be to, Martin ir Victoria išmėgino naują muzikos stilių. Naujojo skambesio dainą „Tu ir aš“ jiedu dabar pristato klausytojams.

Grybas milzinasŠilutės rajono miškuose gyventojai vis dar randa stebinančio dydžio grybų. Šįkart šilutiškė pasidžiaugė tėčio Antano Vaitenkovo laimikiu - milžinišku ir sveiku baravyku.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos