Svetainė

Ilgaamze90-metė šilutiškė Regina Žalgevičienė kuria eiles, dainuoja, piešia, siuvinėjo kryželiu, o jei sveikata leistų, tai dar ir šoktų. Kūrybos giją savyje moteris atrado išėjusi į pensiją. Prieš tai 45 metus Regina dirbo banke - skaičiavo pinigus.

Šiandien moters kasdienybę nuskaidrina vaikai, anūkai. „Be jų meilės ir rūpesčio neegzistuočiau“, - šypsosi Regina.

Gražų jubiliejų, kartu su šeima ji švęs šeštadienį, o tikrąją gimtadienio dieną - vasario 26-ąją pasveikino rajono savivaldybės ir seniūnijos atstovai.

Ilgaamze 102102 metai! Ypatingas gimtadienis, kurio sulaukė Gardamo seniūnijoje gyvenanti Zofija Kontrimienė.

„Mūsų miela, gera močiutė“, - gražiausiais žodžiais apie ilgaamžę atsiliepia „Senjorų Eldorado“ kolektyvas ir kiti šios rezidencijos gyventojai.

Zofijos dukra - vienuolė sesuo Adelė stebuklu laiko tai, kad visą gyvenimą ligota buvusi jos mama sulaukė tokio gražaus amžiaus. Zofija buvo ištekėjusi už našlio su 7 vaikais. Visi vaikai ją mylėjo ir ji juos. Geriausias to įrodymas - kad dauguma jų atvyko pasveikinti savo „babytės“ su gimtadieniu.

Ilgaamžę sveikino giminaičiai, dvasininkai, senjorų rezidencijos darbuotojai, Šilutės valdžios atstovai.

savivaldybePenktadienį Savivaldybės vadovai ir kolegos į užtarnautą poilsį išlydėjo du daug metų Šilutės savivaldybėje dirbusius specialistus: Kanceliarijos skyriaus vedėją Daną Junutienę ir Komunikacijos skyriaus vyr. specialistą informatiką Antaną Balvočių.

Kalbinami „Šilutės naujienų“ jiedu prisipažino šią gyvenimo permainą priimantys natūraliai ir neabejojantys, kad nuobodžiauti ir dabar neturėsią kada, nes jau yra suplanavę daug sau įdomios veiklos.

 

Mano meile_1_vietaTikriausiai daugelis sutiktų, kad pasaulis sukasi dėl meilės, o mylėti ir būti mylimam - nuostabus jausmas. Artėjančios šv. Valentino dienos proga, „Šilutės naujienos“ kvietė dalintis savo meilės akimirkomis, skelbėme jau tradicinį foto konkursą „Mano meilė“. Per gana trumpą laiką - nepilną savaitę sulaukėme beveik 200 nuotraukų. Šiandien atėjo metas paskelbti konkurso nugalėtojus.

Statistika kantarTarptautinė rinkos ir žiniasklaidos tyrimų kompanija „Kantar“ atliko Lietuvos bibliotekų tyrimą, kuriuo siekta išsiaiškinti, kaip lankytojai vertina jų teikiamų paslaugų kokybę, ką jie mano apie bibliotekų interneto paslaugas, kokie yra viešojo interneto prieigos vartojimo įpročiai, motyvai ir nauda. 2019 m. apklausti 4668 penkiolikos metų ir vyresni bibliotekų lankytojai.

 

Uzkandziu rinkinys_2Duonos rinkoje pastebimos sėklomis, grūdais ir kitais įdarais praturtintos duonos pardavimų augimo tendencijos. Klientai ieško didesnės maistinės vertės ir mažesnių porcijų duonos dėl mažėjančių namų ūkių. Mitybos įpročių pokyčiai diktuoja sąlygas gamintojams, kurie rinkai pasiūlo vis naujų netradicinių ir modernių duonos formatų. Š.m. sausio mėnesį prekybos tinklus pasiekė „RICH“ duona - patiekalas, pritaikytas naujam, moderniam gyvenimo stiliui.

Rusnes apzvalgos_bokstas_2Šiemet keliautojų laukiančios turizmo naujovės pritaikytos įvairiems skoniams. Kur keliauti Lietuvoje ras ir įspūdingų gamtos vaizdų, ir naujų potyrių, ir ekstremalių pojūčių mėgėjai.

Tarp šiemetinių Lietuvos turizmo naujovių minimas ir vasaros gale iškilsiantis Rusnės apžvalgos bokštas.

senolisŠilutės rajono savivaldybės administracijos ir Gardamo seniūnijos atstovai sausio 22 d. apsilankė Gardamo seniūnijoje gyvenančio Klemenso Nausėdos namuose. Čia senjorą pasveikino su 90-uoju jubiliejumi. Jubiliatas neslėpė jaudulio, sulaukęs gausaus būrio sveikintojų.

aAdventur paroda_silutiskiaiSausio 24-26 dienomis Vilniuje vyko tarptautinė turizmo paroda „Adventur 2020“, kuri kvietė skubėti lėtai. Šiųmetės parodos tema - sveikatos turizmas.

Parodoje, kartu su dar 300 dalyvių iš kelių dešimčių šalių dalyvavo ir Šilutės krašto atstovai.

Gamta - neabejotinai yra vienas iš sveikatos šaltinių, taigi šilutiškiai pristatė gamtinį turizmą. Virginija Rudienė kvietė paragauti spalvotų, Pamario pievose surinktų arbatų, Borisas Belchevas pristatė vis labiau mūsų kraštą garsinantį ornitologinį turizmą.